Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereknek nem tesz jót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereknek nem tesz jót a láthatás?

Figyelt kérdés
Bocs a megfogalmazásért,de pontosítok.Megcsalt,terhesen elhagyott,szüleimhez költöztünk a naggyal,itt szültem a kicsit.A szüleim,testvérem támogatnak,segítenek amennyire idejük,energiájuk engedi, DE!ahol tudnak,belekötnek a férjembe,ellehetetlenítik,szidják nekem,nehezítik a láthatást,beszólnak neki,nekem,anyám néha már a gyerek előtt is megjegyzéseket tesz rá.A férjem amikor itt van,ugyanolyan mint régen,bolondoznak,öltözteti,eteti,pelenkázza,együtt fürdenek,esti mesét olvas,szerintem a gyereknek jót tesz ez a jó kapcsolat,én a jó oldalát nézem,azt amit nyújt és nem azt amit nem és hogy miért csak hetente 2 fél napot.Anyám viszont kéri h hanyagoljam a szemét férjemet és a másik nagymamát és én hiába mondom h ezeknek a gyerekeknek ő az apjuk,ráadásul még jön is,velem is jó a kapcsolata,miért marjam el? ha nem jönne,én is másképp állnék hozzá,de elrontani vmit,ami működik... Kinek van igaza?
2013. ápr. 6. 21:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen neked!

Anyukád (elnézést, de) undorító módon viselkedik, gondolkozik.

2013. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Az lenne a normális és jó a gyereknek, ha az apukájával olyan sűrűn találkozna, amikor csak lehetséges.

Attól még jó apja lehet a gyereknek, ha nem volt jó férj.

Állítsd le anyukádat, semmi köze a ti kapcsolatotokhoz. Csak árt vele a gyereketeknek.

2013. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Állítsd le anyádat. Nem normális a hozzáállása, az tuti. Neked van igazad! Örülj neki, hogy ilyen az exed. Ez tök jó a gyerekeknek is, neked is. Anyádnak meg semmi köze hozzá.
2013. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen nem szabad a láthatást csökkenteni, sőt!

Egyrészt egyébként meg sem teheted!!! Másrészt meg miért is kéne? A gyereknek szüksége van az apjára is!

2013. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem anyukádéknak is igazuk van, gondold el, mennyire leterhelte öket anyagilag a "ferjed" felelötlen viselkedese, hogy nem gondoskodik rólatok, hanem ezt a csaladod teszi helyette.

Anyukad , testvered vegzi a ferjed feladatát, es ez iszonyú áldozat a reszuröl, feláldozták a nyugalmukat, pénzüket értetek es megnehezitetted az életüket , a ferjeddel egyutt, normi, hogy háborog a gyomruk, amikor a ferjedre neznek, mert eszükbe jut mindez a sok áldozat, amit te fel se fogsz , tulajdonkeppen kedvesek, hogy megtürik a ferjed , ezek utan!

Lehet félnek, hogy felelötlenségetekben még összehoztok egy gyereket a nyakukra!

Joggal undorodnak a ferjedtöl es anyósodtól, mert tudjak jól, hogy töluk akár az utcán is koldulhatnál, gyerekestöl.

Ferjed neha beugrik egyet lubickolni es kis szórakozasra.

Ez tényleg nehezen elviselhetö.

Sokkal tartozol a szüleidnek es a

2013. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

tesódnak.

Én helyedben nem hoznám nyakukra 2 napra a ferjedet, ez tenyleg arcátlanság a reszedröl, túl sokat vársz el a családodtól es szerintem te fel se fogod a sajat helyzeted

2013. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Mi is megcsalás miatt váltunk, de a gyerekekhez azért még joga van. Velem csinálta, nem velük, bár tény, hogy az ő életüket is felrúgta, de attól még az apjuk. Az emberek hibáznak, akkor is ha szülők, de ettől még lehetnek jó apák, jó emberek. (mondom ezt évek múlva nagy okosan, akkoriban azért meg tudtam volna ölni:) de ezt soha nem akartam a gyerekekre rávetíteni)
2013. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó valaszoló: az apa az apa, azt erti a majom is DE ne a nagyszulök hazaban kelljen megtörtenjen napokig!

Azalatt nemcsak az unokaikat es lanyukat tartsak el, hanem meg a vejük es nyitogatja a hütöt, gyerektartast nem fizet, vagyis, igazsagos az, hogy a nagyszulök fizetnek mindent, mert az apa az apa??

Legyen olyan ferfi az "apa" hogy szervezze meg SAJÁT pénzböl a láthatást, ne a nagyszülök pénzén legyen apa!

Miert nem érthetö ez?

2013. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt pl. nem látom sehol, hogy az apa ne fizetne gyt-t. Nem tudom mennyi idős a kicsi, talán még el sem tudja vinni az apa, az anya oda sem adná.

Nem azt mondom, hogy ideális eset, vagy hogy én szülőként oda lennék a pasiért. De ha "csak" ennyi rosszat csinált akkor nem mondanék ilyeneket. Nem jópofiznék vele és hasonlók, de jöjjön pár órára legyen a gyerekkel. Lehet közben mondogatnám, hogy vigye inkább el a gyerekeket. (ha nem pár hónapos a kicsi) Az anyja meg semmiről nem tehet. Mint írtam nálunk is volt megcsalás, talán a voltanyósom nehezebben viselte mint én:) az unokáit azóta is imádja, engem is szeret. Nem tehetett az egészről

2013. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

8-as. honnan a fenéből tudod, hogy nem fizet gyt-t, kizabálja a hűtőt, és a többi baromságot, amit írtál?


ja, nem mellesleg, a szülők a másik nagyszülőktől is el akarják a gyereket tiltani. Tán azok se fizetnek, vagy mi? :D olvass, mielőtt orbitális baromságokat írsz.

2013. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!