Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereknek nem tesz jót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereknek nem tesz jót a láthatás?

Figyelt kérdés
Bocs a megfogalmazásért,de pontosítok.Megcsalt,terhesen elhagyott,szüleimhez költöztünk a naggyal,itt szültem a kicsit.A szüleim,testvérem támogatnak,segítenek amennyire idejük,energiájuk engedi, DE!ahol tudnak,belekötnek a férjembe,ellehetetlenítik,szidják nekem,nehezítik a láthatást,beszólnak neki,nekem,anyám néha már a gyerek előtt is megjegyzéseket tesz rá.A férjem amikor itt van,ugyanolyan mint régen,bolondoznak,öltözteti,eteti,pelenkázza,együtt fürdenek,esti mesét olvas,szerintem a gyereknek jót tesz ez a jó kapcsolat,én a jó oldalát nézem,azt amit nyújt és nem azt amit nem és hogy miért csak hetente 2 fél napot.Anyám viszont kéri h hanyagoljam a szemét férjemet és a másik nagymamát és én hiába mondom h ezeknek a gyerekeknek ő az apjuk,ráadásul még jön is,velem is jó a kapcsolata,miért marjam el? ha nem jönne,én is másképp állnék hozzá,de elrontani vmit,ami működik... Kinek van igaza?
2013. ápr. 6. 21:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha keserü vagyok, majd jussak eszedbe!

Apát akarsz a gyerekeidnek? Nincs nekik, es ezt fogadd el.

Ha a szuleid nem lennenek, meg ennyit se tudnatok talalkozni, ki tudja hol lennétek...

Ö most éli az ifjúkorát, es majd meg fogsz lepödni mikor kiköt egy 20 éves mellett...

Te meg megeszed amit kavartál.

Ezt szerettem volna, azt szerettem volna, na egyedul szerettél volna mindent , egyedul vagy most is a pályán.

De teheted úgyis , mintha mégse úgy volna, illúziókat tudsz gyártani a családról , és ilyen bárgyú álomvilágban élsz, mert neked igy jó, kend a gyerekeidre, hogy miert ragaszkodsz aférfihez..

Azert ragaszkodsz mert néha még lefekszik veled, aztán fogd amire akarod, es gázolj át szüleiden, mindenkin

2013. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Off: Jézusom utolsó... te klinikai eset vagy! Nem te vagy véletlenül aki egy régebbi kérdésnél a pszichológust játszottad? Mert kb ugyanaz a stílus és az életszemlélet. Menj orvoshoz, de tényleg, mert bődületes ostobaságokat irkálsz itt is. Hajtogatod a saját véleményed, és tökmindegy mit ír a kérdező, belőled csak dől az ostobaság... Könyörgöm keress egy orvost, aki segít feldolgozni a téged ért traumákat, mert borzasztó zavaró, hogy rengeteg kérdésnél szajkózod a saját ferde életszemléletedet. De tényleg!


On: Kérdező! Próbálj beszélni a szüleiddel, hogy te is tudod, hogy nem ez a legideálisabb helyzet, de felnőtt emberek vagytok legalább a gyerekek előtt ne szidják az apjukat, mert ez nem tesz jót a fejlődésüknek. Próbáld meg ebből a szemszögből megközelíteni a témát, hátha az unokáik miatt kicsit visszavesznek, ha megértik, hogy mit okoznak ezzel. További sok sikert, és sajnálom ami veled történt!

2013. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Meseolvasás után hazamegy aludni a szüleihez,másnap reggel újra jön,nem altatom. Nem családújraegyesítést akarok,csak apát a gyerekeimnek. Valaki írta az elején,férjként bukott meg,nyilván ezért válunk el,apaként egyelőre teljesít,miért gáncsoljam el? Ha az én lányommal történne,nagyon nagyon gyűlölném a vejemet,de ha látnám a lányomon hogy amit akar,azt a gyerekeiért teszi és működik,én nem kaszálnám el.Nem tudom hogy mi lesz a gyerektartással 10év múlva,azt sem tudom meddig jár majd ide látogatni hetente,gyanítom ha lesz családja,az lesz az első,de egész biztosan tudom hogy a gyűlölködés soha nem a helyes út.Utolsó válaszoló,nem tudom téged mi keserített meg ennyire,sajnálom.Köszi a válaszokat!mindenkiét.
2013. ápr. 7. 18:08
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó 84% os válaszoló, nagy semmitmondó tanácsot adtál, jó hosszú lére eresztve.

Kár volt a gözert.

Te ki is vagy?

2013. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Kétszer küldte el a telefonom.Nem fekszem le senkivel titokban Keserű, 6hetes a babám,éjjelente őt etetem,pelenkázom és orrot szívok,mert beteg. Én is sajnálom.
2013. ápr. 7. 18:16
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnallak teged , a szuleid es a gyerekeid is, a jó az, hogy van családod akire számithatsz...ez sok eröt tud adni
2013. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!