Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereknek nem tesz jót a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereknek nem tesz jót a láthatás?

Figyelt kérdés
Bocs a megfogalmazásért,de pontosítok.Megcsalt,terhesen elhagyott,szüleimhez költöztünk a naggyal,itt szültem a kicsit.A szüleim,testvérem támogatnak,segítenek amennyire idejük,energiájuk engedi, DE!ahol tudnak,belekötnek a férjembe,ellehetetlenítik,szidják nekem,nehezítik a láthatást,beszólnak neki,nekem,anyám néha már a gyerek előtt is megjegyzéseket tesz rá.A férjem amikor itt van,ugyanolyan mint régen,bolondoznak,öltözteti,eteti,pelenkázza,együtt fürdenek,esti mesét olvas,szerintem a gyereknek jót tesz ez a jó kapcsolat,én a jó oldalát nézem,azt amit nyújt és nem azt amit nem és hogy miért csak hetente 2 fél napot.Anyám viszont kéri h hanyagoljam a szemét férjemet és a másik nagymamát és én hiába mondom h ezeknek a gyerekeknek ő az apjuk,ráadásul még jön is,velem is jó a kapcsolata,miért marjam el? ha nem jönne,én is másképp állnék hozzá,de elrontani vmit,ami működik... Kinek van igaza?
2013. ápr. 6. 21:20
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szerintem a gyerekek érdeke a legfontosabb, nekik pedig igenis szükségük van az apa, és az apai nagyszülők szeretetére éppúgy, mint az anyaira. Megértem a szüleid haragját, de a gyűlölködés nem vezet sehová. Az apuka hiánya a gyerekeidnek okozna fájdalmat, hiszen még kicsik, és bármi is történt köztetek, nekik Apu akkor is Apu marad...
2013. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
akkor árnyalom,valóban ezt érzik a szüleim és a tesóm hogy rájuk hozott a férjem egy olyan szitut amit nem akartak,én sem.Valóban annyi jön le a külső szemlélőnek hogy a napi gondok jutnak az anyai nagyszülőknek (és nekem),ő meg szombat este lubickol egyet és vasárnap elmegy,de ha ez van jelenleg ez van.Hetente utazik 2*240km-t a gyerekeiért (szombat du. itt van 4órát a felső szinten,hűtőből nem eszik,egyébként van egy kis hűtőnk,saját kajámból adok,ha kopog a szeme) vasárnap reggel csak eljön a nagyért (2éves) és hóban is busszal viszi az apai nagyszülőkhöz 4órás időintervallumra,mert eddig a családunk másik autóját használtuk,törlesztettük,tankoltuk,de most visszakerült ide és ő nem ülhet bele,így hétvégén a gyerekem sem,még úgy sem hogy én vezetnék és elvinném őket.A munkanélküli tesóm naponta viheti a kocsit este bulizni,ha kell,tankolják is neki,az unoka buszozzon,ha már ilyen apa jutott neki.Gyerektartás: hivatalos gyerektartás dupláját fizeti.Kicsi 6hetes,én anyósomhoz nem megyek,nem viheti,ha házon kívül kellene intézni a láthatást,mehetnénk játszóházba mondjuk szombat délután,vagy akkor ne lássa a kicsit?Én nagyon szeretnék saját otthont,fenn tudnám tartani,de még túl kicsi a Kicsi és szüleim is ragaszkodnak hozzá h itt legyünk egyelőre,albidíjat nem fogadnak el,főtt kajánkat,bölcsit,gyógyszert,ruhát én fizetem,ha már nem szoptatok megállás nélkül,újra főzök is,nem vagyok hálátlan.De szerintem szavakkal,beszólogatással,kötekedéssel,akadályozással mérgezik a lelkem,pedig amúgy sem könnyű ez nekem még.A gyerekeknek ha lesz esetleg pótapukájuk akkor is a vér szerinti lesz a fontosabb,amíg ő is akarja és tesz érte,és ezt elvenni tőlük azért mert hétvégente rá kell nézni és azt mondani szia! amíg bejön meg kimegy a bejárati ajtón...
2013. ápr. 7. 03:38
 13/26 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jól állsz a dologhoz


másik mond meg a nagyinak h a másik nagyi is kérhet láthatást a bíróságon és akkor bizony neked kell fizetned az utazást is -- ezt akarja elérni?

a láthatást nem lehet korlátozni -- ha ezt tenné és az ex bírósághoz fordul az még rosszabb lesz


am sajnálom h szétmentetek jó apának tűnik -- és ez rita

2013. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

huh. hát nagyon nehéz eset a tiétek. végülis a szüleidnek is igaza van, mert jogosan neheztelnek az exedre, amiért terhesen elhagyott. viszont az exed tulképp. rendes, mert foglalkozik a gyerekeivel, próbálja nekik megadni amit a hét többi napján kihagy.


bár gondolj bele, ott van a két gyermeked. szereted őket , óvod minden bajtól, nehézségtől. felnőnek. jön egy srác vagy lány aki összetöri a szívüket, becsapja őket, megalázza, elhagyja. te nem kiabálnál kígyót-békát arra aki így bánt a gyerekeddel? hiszen te mindig a szüleid (kicsi) lánya maradsz, akit féltenek, és szeretnék, ha boldog lenne.


a szüleidnek ez a baja a volt férjeddel. az én anyai nagyszüleim sem szívlelték apámat, aki nagyjából hasonló szinten bánt el anyámmal. sztem nagyapám egy kanál vízben meg tudta volna fojtani. s teszem hozzá joggal.


az oké, h gondos apa próbál lenni. de talán előbb kellett volna gondolkodnia. pl. mielőtt más punciba dugja a micsodáját. bocs, h vulgáris voltam.


nekem mondjuk apám nem játszotta magát, h ő mekkora jófej, mennyit foglalkozik velem. kicsit talán visszás is lett volna. anyám otthon terhesen, ő meg egy 20éves csajjal kamatyolgat, aztán mikor megszületek hirtelen fontos lesz neki a család, és ilyen álságos módszerekkel próbálja helyrehozni amit elrontott. mint mondtam: előbb kellett volna gondolkodni, nem utólag játszani a kis agyát.

2013. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
17%

Jól van kérdező és ez így lesz midig? Tehát apuka majd rendesen fog fizetni a gyerek 18 éves koráig (vagy ha nappalis a suliban ,akkor 23 év)? Ugye ezt te sem gondolod?

A férfiak addig gondoskodnak az eldobott családjukról, amíg nem lesz új családjuk. Na majd akkor írj légy szíves. Utána már megtanulod szeretni a szüleidet is. Csak nehogy késő legyen.

2013. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ha bejön a jó idő, akkor esetleg vigye el apuka a gyerekeket sétálni, addig se lesz nálatok, de közös program. Apai nagyszülőknek v vmelyik rokonnak/barátnak nincs autója amit kölcsön tudna adni? Az egyetlen megoldás amúgy szerintem a különköltözés, esetleg ha abban a városban bérelnél albit ahol az apa lakik, akkor megoszthatnátok a teendőket, pl. apuka viszi v hozza mindennap az oviból a gyereket, illetve lehet az apai nagyszülők (akik tényleg semmiről sem tehetnek) is beszállnának a segítségbe. Lehet ugyanannyi segítséged lenne mint most, csak mellette ott lenne a plusz nyugalom, illetve a gyereknek is jobb, ha többet látja az apját.
2013. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Az borzasztó mikor a nagyszülökre hárul az apa feladata es öregkorukra igy lenyomoritódnak.

Elöre kene köszönjenek a "ferjednek" es halasak kene legyenek neki, tudom.

Sajnos nagyon sok nö inkabb becsül egy farkat, aki kihasznalta öket, de jol müködött, mint a sajat szüleit, akik óriasi aldozatokat hoznak.

Gondolom a gyerektartast amit fizet, ha duplat is fizet, felét elzabálja, es elhasználja.

Hiba ott altatni mikor te igazan nem kellesz neki es belédrúgott, ezek utan meg hurcold a szüleid házába, hogy jatszodjatok családosdit.

Csoda h még megtürnek

2013. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha a te lányod tenné ezt, kedves kerdezö mit mondanál neki ? És megmondana neked, hogy "ez van"

A te hibád is ez az egész , nem vagy te áldozat teljesen, hiszen voltak végig arra utaló jelek, hogy a " ferjed" komolytalan csak te nem akartad tudomásul venni , csak szülted a gyerekeket a szüleid nyakára, mert te szerelmes voltál, és vagy " ez van" , ugye , ne szóljanak bele semmibe a szülök csak állják a csekket, és jó pofát vágjanak mindenhez.

Énhelyedbe nem altatnám ott azt a semmirekellöt

2013. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Különben, ne felejts el egy dolgot: te ennek a ferfinek nem kellesz!

És vadászatban van , keresi a nagy Öt, aki nem te vagy a számára.

Hiába tartod melegen az ágyat neki, még lesz vele sok sok csalódásod és 10 év múlva egy megkeseredett leszel, ö meg 20 éves csajokat fog hülyiteni...

2013. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Meseolvasás után hazamegy aludni a szüleihez,másnap reggel újra jön,nem altatom. Nem családújraegyesítést akarok,csak apát a gyerekeimnek. Valaki írta az elején,férjként bukott meg,nyilván ezért válunk el,apaként egyelőre teljesít,miért gáncsoljam el? Ha az én lányommal történne,nagyon nagyon gyűlölném a vejemet,de ha látnám a lányomon hogy amit akar,azt a gyerekeiért teszi és működik,én nem kaszálnám el.Nem tudom hogy mi lesz a gyerektartással 10év múlva,azt sem tudom meddig jár majd ide látogatni hetente,gyanítom ha lesz családja,az lesz az első,de egész biztosan tudom hogy a gyűlölködés soha nem a helyes út.Utolsó válaszoló,nem tudom téged mi keserített meg ennyire,sajnálom.Köszi a válaszokat!mindenkiét.
2013. ápr. 7. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!