Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennetek ha ket pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ket pici gyereketek lenne egy kulfoldi pasitol akivel eggyutt is elsz de az o hazajaban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy en arva vagyok szlovakiai magyar. 29eves vagyok es lengyel a parom.van ket pici fiunk is.3eve vagyunk eggyut.az anjanal elunk aki nagy szentes.az a baja hogy 5evvel idosebb vagyok a fianal meghogy kulfoldi vagyok.a parom az apjahoz jar segiteni.en magam vagyok a 2gyerekre.fozni kell de elotte fat kesziteni mert nincs se gaz se villanytuzhej.mosogepe van az anyosnak de nekem kezzel kel mosni.ezert veszekszek a parommal minden nap hogy menjunk el innen,o csak annyit mond hogy birjam ki valahogy majd megyunk az apjahoz lakni.

#katolikus #gyerekek #szegénység #anyós #após #kufloldi hazasag #penzhiany
2013. jún. 22. 22:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
96%
Van munkád? A gyerekeidnek ez a férfi az apja? Költözz el egyedül a gyerekekkel.
2013. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Meg a tobbi dolog nyomaszt hogy az anyos nem engedi meg hogy bejelentkezzek allando lakhejre,nincs sem orvosom szoval semerre nem tudok lepni.ha fozok akkor is csak annyit amit meg is eszunk meg aznap mert hutonk sincs csak az anyosnak.nagyon el vagyok keseredve mert nem tudom kitol kerjek itt segitseget,a szoszedokat sem ismerem.mindennap sirok,nem jo ez igy es ebbe beleorulok.adjatok tanacsokat.
2013. jún. 22. 22:19
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Költozz mihamarabb
2013. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
96%
Három év alatt szültél már neki két gyereket? Nem hagytatok időt magatoknak, hogy kiderüljön, tudtok-e együtt élni. Túl gyorsan belementél valamibe, amibe nem kellett volna.
2013. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
igen o az apjuk.nincs munkam mert a nagyobik 2eves a kicsi 1eves es nincs kire bizzam oket.meg probalkoztam munkat talalni ami sikerult is csak ott meg az volt a baj hogy nem beszelem tokeletesen az o nyelvuket.ezert nem vettek fel.
2013. jún. 22. 22:30
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, alig, hogy megismerkedtél valakivel, rögtön terhes lettél tőle. Aztán szültél még egyet neki. Nem beszéled a nyelvet, nincs munkád, nem jössz ki a párod édesanyjával, sőt a pároddal sem, mert mindennap veszekedtek.

Nem úgy tűnik, hogy a párod át akar költözni az apjához. Van bármilyen élő rokonod, akihez oda tudnál költözni? Ha nincs, akkor nem sok esélyt látok arra, hogy innen elköltözz, hacsak nem akarsz az utcára menni a két gyerekkel.

2013. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
hova koltozzek ket picivel penz nelkul.lehetetlen a hejzetem.igaz hamar beleugortam a gyerekvalalasba de ezen mar valtoztatni nem tudok.most csak arra szedem az eromet hogy birjak meg elni valahogy.nem birok enni,faj a gyomrom az idegektol.mar 15kg lefogytam oktobertol.
2013. jún. 22. 22:41
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Így van, lehetetlen a helyzeted. Nem tudsz elköltözni egyedül, nincs pénzed. Sakk-matt.
2013. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
csak legalabb azt engedne meg hogy bejelentkezhessek a lakhelyre mert tenyleg nem vagyok jol es orvosra volna szuksegem.de ha nincs allando lakhelycim akkor orvoshoz sem mehetek.ma is ketszer dolt az orrombol a ver ami soha nem tortent meg velem.faj a gyomrom is es sokszor szedulok meg hanyingerem van.
2013. jún. 22. 22:51
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Hova vagy bejelentkezve állandó lakcímre?
2013. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!