Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennetek ha ket pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ket pici gyereketek lenne egy kulfoldi pasitol akivel eggyutt is elsz de az o hazajaban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy en arva vagyok szlovakiai magyar. 29eves vagyok es lengyel a parom.van ket pici fiunk is.3eve vagyunk eggyut.az anjanal elunk aki nagy szentes.az a baja hogy 5evvel idosebb vagyok a fianal meghogy kulfoldi vagyok.a parom az apjahoz jar segiteni.en magam vagyok a 2gyerekre.fozni kell de elotte fat kesziteni mert nincs se gaz se villanytuzhej.mosogepe van az anyosnak de nekem kezzel kel mosni.ezert veszekszek a parommal minden nap hogy menjunk el innen,o csak annyit mond hogy birjam ki valahogy majd megyunk az apjahoz lakni.

#katolikus #gyerekek #szegénység #anyós #após #kufloldi hazasag #penzhiany
2013. jún. 22. 22:11
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Abbol nagy baj lenne ha visszamennek 2gyerekkel kulfoldre ahol szulettek?mert itt vannak mar bejelentve.csak nemtudom hogy ha keresne minket a parom akkor a birosag visszahozatna a gyerekeket.nem lenne az gyerekrablas?
2013. jún. 25. 07:36
 32/56 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, csak gyorsan jelentsd be őket és kérd a gyerekelhelyezést másnap a bíróságon.
2013. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
mehetsz anyaotthonba is, vannak ilyenek. keress rá a szlovákiai anyaotthonokra és vedd föl velük a kapcsolatot. segíteni fognak.
2013. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami előrelépés?
2013. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Annyi tortent hogy tegnap mar ossze is rugdosott a testverevel.a labaim fel vannak dagadva es elegge lila foltos.es ez csak azert mert anyosom megint belemkotott es en nem hagytam magam.napok hetek ota nem eszek semmit.de mar nem is vagyok ehes.
2013. júl. 6. 11:10
 36/56 anonim ***** válasza:
szerintem ideje elmenni a rendőrségre.
2013. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
eu orszagban elunk.de a rendorseg nem tenne semmit.legfeljebb atvinnenek a szlovak hatarra gyerekek nelkul.mert nincs bejelentett lakcimem itt lengyel orszagban.
2013. júl. 6. 12:36
 38/56 A kérdező kommentje:
sajnos ez a torveny.mehetnek amerre latok,es a gyerekeimet se lathatnam.amugy nem vagyunk hazasok sem csak eggyutt elunk.
2013. júl. 6. 12:38
 39/56 anonim ***** válasza:

nem, tehát rosszul tudod a törvényt. főleg, ha nem vagytok összeházasodva. a törvény melletted állna.

vannak ingyenes jogi szakértők, vannak anyaotthonok. vedd föl velük a kapcsolatot.

a megverés és éheztetés miatt pedig feljelentést tehetsz a rendőrségen. látleletet mindenképpen vetess.

nem jól látod a világot, nem ismered a jogaidat. ezért tudnak bántani és kihasználni.

keress ingyenes jogszakértőt, anyaotthont, vannak olyan szervezetek, amelyek bántalmazott nőkkel foglalkoznak.

ők fognak tudni neked segíteni, mi itt nem tudunk.

2013. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
az anyaothonba is fizetni kel,es nekem nincs penzem sehonnan.a gyerekeknek rendes fot kaja kel minden nap meg pelenka es meg sorolhatnam.ezert nem merek lepni mert a rendorseg nem tenne semmit maximum bevinnek ot kihalgatasra.az anyaothonok tobnyire tele vannak.ezert is el rengeteg no gyerekekkel az agresziv ferjel.
2013. júl. 6. 13:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!