Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennetek ha ket pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ket pici gyereketek lenne egy kulfoldi pasitol akivel eggyutt is elsz de az o hazajaban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy en arva vagyok szlovakiai magyar. 29eves vagyok es lengyel a parom.van ket pici fiunk is.3eve vagyunk eggyut.az anjanal elunk aki nagy szentes.az a baja hogy 5evvel idosebb vagyok a fianal meghogy kulfoldi vagyok.a parom az apjahoz jar segiteni.en magam vagyok a 2gyerekre.fozni kell de elotte fat kesziteni mert nincs se gaz se villanytuzhej.mosogepe van az anyosnak de nekem kezzel kel mosni.ezert veszekszek a parommal minden nap hogy menjunk el innen,o csak annyit mond hogy birjam ki valahogy majd megyunk az apjahoz lakni.

#katolikus #gyerekek #szegénység #anyós #após #kufloldi hazasag #penzhiany
2013. jún. 22. 22:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Penz nelkul nem tudok lepni.es mire talalnak is valami anyaothont az is idobe telik.de keresek valami ingyenes ugyvedet.azon is gondolkodtam hogy megkeresnem az itteni polgarmestert.de felek hogy pofan rohogne.ezek 3an vannak ellenem es nekik hinne a rendorseg is.
2013. júl. 6. 13:47
 42/56 A kérdező kommentje:
ok itthon vannak ebben az orszagban de en nem.ezert is felek lepni.
2013. júl. 6. 13:50
 43/56 anonim ***** válasza:

értem, de kérjél segítséget valami bántalmazott nőket tömörítő szervezettől. biztos, hogy van ilyen több is.

és szlovákiába is mehetsz anyaotthonba. lehet, hogy Magyarországra is. próbálj meg utánajárni. ezeknek elvileg ingyeneseknek kellene lenniük legalább egy pár hónapig.

2013. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Azert az is erdekelne mi jar az ijen ember fejeben.tegnap osszerugdos,ma kezdemenyezik en termeszetes visszautasitom erre o erosen a nyakam szorongatja es fenyeget hogy megcsonkit kessel hogy senkinek se kelljek.
2013. júl. 6. 13:58
 45/56 anonim ***** válasza:

valahogy azonnal hagyd el ezt a környezetet. ezek után simán mehetsz a rendőrségre feljelentést tenni. a gyerekeidnek is minél előbb el kell kerülniük onnan.

még ma próbáld meg fölvenni a kapcsolatot valami jogsegély szervezettel. vagy Lengyelországban, vagy szlovákiában, vagy Mo-n. vagy mind a három helyen. és anyaotthonokkal, stb. próbálj meg minden követ megmozgatni. biztos, hogy lesz megoldás. csak ne itt keresd, mert mi nem tudunk segíteni. szakemberekhez fordulj. ha össze sem vagytok házasodva, meg bántalmaz téged, semmilyen bíróság nem fogja a férfinak ítélni a gyerekeket. viszont látleletet kell vetetned a sérüléseidről, hogy tudd bizonyítani. de ezt a jogsegélyszervezetben úgyis elmondják majd. de ha erre nincs lehetőséged (a látleletre), akkor is menj el a gyerekekkel együtt.

[link] nézd meg ezt, de lengyelországban és szlovákiában is nézz körül. talán a nane abban is tud segíteni, hogy külföldön kihez fordulhatsz.

2013. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Probalok nekik e-mailt kuldeni mert nem tudok telefonalni innen,az nagyon draga lenne.remelem fognak jelentkezni valamijen formaban.
2013. júl. 6. 15:01
 47/56 anonim ***** válasza:
jó, de ottani szervezetet is keress. és írd meg, hogy magyar nemzetiségű szlovák állampolgár vagy, és lengyelországban élsz. írd meg, hogy vernek és éheztetnek. meg hogy 2 pici gyereked van, és nem vagy összeházasodva az apjukkal. és azt is írd meg, hogy ha nem tudnak segíteni, ajánljanak valamilyen hasonló szervezetet lengyelországban és/vagy szlovákiában.
2013. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Sikerult azota anyaotthont talalni? Hogy alakulnak a dolgok?
2013. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem tudsz a párodtól valamilyen indokkal pénzt szerezni? Aztán fogd a két gyereket, mintha mennétek sétálni, vagy nem tudom, aztán vissza se nézz! Csak a papírjaikat vidd, meg a legszükségesebbeket. Hol születtek a gyerekek egyébként? Mert ha olyan a jogrendszere az adott országnak, akkor ők ottani állampolgárok, oda is tudsz menni. Akárhogyan, de menekülj onnan a gyerekekkel együtt!
2013. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
olyan ember segitett nekem akitol eggyaltalan nem vartam.egy hete koltoztem a gyerekekkel.az aposom segitett.mar annyira kikeszultem hogy ot hivtam fel,oda jott 20percen belul es a parom elott elmondtam mit csinalnak ezek velem.
2013. júl. 16. 12:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!