Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennetek ha ket pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ket pici gyereketek lenne egy kulfoldi pasitol akivel eggyutt is elsz de az o hazajaban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy en arva vagyok szlovakiai magyar. 29eves vagyok es lengyel a parom.van ket pici fiunk is.3eve vagyunk eggyut.az anjanal elunk aki nagy szentes.az a baja hogy 5evvel idosebb vagyok a fianal meghogy kulfoldi vagyok.a parom az apjahoz jar segiteni.en magam vagyok a 2gyerekre.fozni kell de elotte fat kesziteni mert nincs se gaz se villanytuzhej.mosogepe van az anyosnak de nekem kezzel kel mosni.ezert veszekszek a parommal minden nap hogy menjunk el innen,o csak annyit mond hogy birjam ki valahogy majd megyunk az apjahoz lakni.

#katolikus #gyerekek #szegénység #anyós #após #kufloldi hazasag #penzhiany
2013. jún. 22. 22:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes megint? Ha nincs ott lakcimed, hogy jartal dokihoz? Hogy szulhettel? Anyosodnak tuti az nem tetszik h hamar jott az unoka majd megegy es a pici fia nyakaba szakadt minden...aki ugye meg fiatalabb is nalad.. Haza nem koltozhetsz? Ennek igy sok ertelmet nem latom, en tuti nem lennek bent egy ilyen kapcsolatban ilyen anyossal... Egyik bnom is 3ho utan babas lett, majd a pici fel eves volt srac elhagyta mert nem illettek ossze babat se akarta... Anyosa viselkedett ugyanigy vele holott 30km-re lakott toluk..azota ismet szult masnak 4ho utan, ott is szetmentek... Semmi sem garancia mi az exemnel 8eve voltunk egyutt h jott a kisfiunk majd ra 3evre kulon valtak az utjaink... Szoval en a helyedben extra gyorsan haza jonnek, ha szeret a fiu veletek jon, ha nem akkor hidd el jobb is...
2013. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
kulfoldon dolgoztam es ott ismerkedtunk ossze.ott szultem a babakat is.csak a munkahelyen leepites volt es paromat is elkuldtek. muszaj volt ide anjanhoz koltozni.gyerekeket ebbol az orszagbol ki sem vihetnem az apjuk beleeggyezese nelkul.
2013. jún. 23. 08:19
 13/56 A kérdező kommentje:
Azt sem ertem hogy hogy tud ijjen lenni az anja.gyerekekre ra se nez ha kint vagyunk az udvaron.hogy lehet o tisztesseges asszony aki 8gyereket szult es elvalt,hogy lehet hogy nem keres munkat mert varja a gyerekektol a penzt,hogy lehet az ekkora szentes asszony hogy mar 9honapja rejtegeti az eggyik fiat ithon a rendorseg elol mert 5evet kelene ulnie.
2013. jún. 23. 08:46
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Látod, látod, előbb kellett volna gondolkozni, és megismerni a családját, és ha nem tetszik, amit látsz, nem babázol le oda. Tényleg nincs más, csak az, hogy tűrj és próbálj beilleszkedni.
2013. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Allandoan templomba jar imatkozik,aztan meg feljon uvoltozni hogy menjek el a gyerekekkel mert ez az o haza.pedig mikor meg nem voltak a gyerekek en a parommal kuldtuk hetente a 100eurot ami 500zl kb ha atszamitom.azt meg nem tudni hogy a tobbi gyerek mennyit kuldott neki
2013. jún. 23. 08:58
 16/56 anonim ***** válasza:
Ez van.
2013. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Hogy a többi gyerek mennyit küldött neki, ahhoz nem sok közöd van, nem gondolod?

Tanulj meg lengyelül mielőbb, és menj dolgozni valahova, és keress egy albérletet a gyerekekkel, ha nem jössz ki a pároddal és az anyjával.

2013. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:

Otthon, Szlovákliában, normális körülményeid vannak? Szülőknél pl. Valami putriban laktok? Mert hihetetlen, hogy nincs gát, hűtő, fával kell főzni, és mosógép sincs. Nem Lengyelország elmaradott, inkább ti éltek a béka segge alatt.


Én ezt nem csinálnám.


Ha otthon jók a körülmények, akkor csúnya dolog, de azt tenném, hogy azt mondod, hogy hazamész a gyerekekkel 1 hétre, vagy 2-re, megmutatni őket a rokonságnak, aztán elfelejtesz visszamenni. Szlovákiában meg beadod a gyerekelhelyezést nálad.

2013. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Tudok lengyelul azzal nincs gond.valami kozom nekem is van ahhoz hogy mennyit penzt kuldott a tobbi gyerek.allandoan sirt a telefonba hogy nincs penze meg gazt kel bevezetni meg a vizet is mert kutbol meri a vizet.meg mosogep meg huto kel neki stb.azt a penzt amit kuldtunk elkoltotte a szentkepekre meg a fiara akit rejteget.meg kirandulni volt 1hetig olaszorszagban megnezni a papat.
2013. jún. 23. 09:37
 20/56 anonim ***** válasza:
9-21-re válaszolj, légyszi.
2013. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!