Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennetek ha ket pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ket pici gyereketek lenne egy kulfoldi pasitol akivel eggyutt is elsz de az o hazajaban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy en arva vagyok szlovakiai magyar. 29eves vagyok es lengyel a parom.van ket pici fiunk is.3eve vagyunk eggyut.az anjanal elunk aki nagy szentes.az a baja hogy 5evvel idosebb vagyok a fianal meghogy kulfoldi vagyok.a parom az apjahoz jar segiteni.en magam vagyok a 2gyerekre.fozni kell de elotte fat kesziteni mert nincs se gaz se villanytuzhej.mosogepe van az anyosnak de nekem kezzel kel mosni.ezert veszekszek a parommal minden nap hogy menjunk el innen,o csak annyit mond hogy birjam ki valahogy majd megyunk az apjahoz lakni.

#katolikus #gyerekek #szegénység #anyós #após #kufloldi hazasag #penzhiany
2013. jún. 22. 22:11
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Megmutattam a seruleseimet is,erre aposom akkorat behuzott okollel az emberemnek hogy rogton belilult.azt mondta az aposom csomagoljak es estere jon ertunk.hat igy jartam.van itt kaja,viz,gaz,huto,automata mosogep es sok minden.
2013. júl. 16. 12:09
 52/56 A kérdező kommentje:
remelem jol fogjak erezni magukat a gyerekeim velem eggyutt.semmiben sem szenvednek hianyt.aposomnak van penze igy mindent megad nekunk.
2013. júl. 16. 12:11
 53/56 A kérdező kommentje:
Most mar csak az orvosokat kell elinteznie nekem.mivel penze van es ha valami tortenne velem,akkor maganklinikara visz.
2013. júl. 16. 12:14
 54/56 A kérdező kommentje:
Mivel aposom kb 20eve maga el,hat nem adott a tisztasagra.hat ne tudjatok meg mijen sokkot kaptam mikor beleptem a hazba.en nem nagyon ismertem ot azelott hogy ide hozott.max 5xtalalkoztam vele.es nem ertem miert tette ezt.na mindeggy.hatalmas a haz 3szintes,ugy hogy neki is ugortam meg aznap ejjel a fertotleniteshez takaritashoz.
2013. júl. 16. 14:49
 55/56 anonim ***** válasza:

Orulok,hogy jol alakulnak a dolgok.

Azert legy ovatos,es amint tudsz,kerress munkat.Sosem lehet tudni mennyi ideig lesz ilyen segitokesz aposod,vagy nincs-e valami hatso szandeka.

Nem akarom az ordogot a falra festeni,de ha kicsit jobban leszel probalj a sajat labadra allni,hogy ne kerulhess ismet hasonlo helyzetbe.

Sok sikert!

2013. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

én is örülök, hogy sikerült megoldást találnod. egyetértek az előzővel, tényleg próbálj meg minél előbb a saját lábadra állni, hogy többet ne kerülhess hasonló helyzetbe.

és nézz utána, hogy milyen jogaid vannak.

2013. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!