Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennetek ha ket pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ket pici gyereketek lenne egy kulfoldi pasitol akivel eggyutt is elsz de az o hazajaban? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Az van hogy en arva vagyok szlovakiai magyar. 29eves vagyok es lengyel a parom.van ket pici fiunk is.3eve vagyunk eggyut.az anjanal elunk aki nagy szentes.az a baja hogy 5evvel idosebb vagyok a fianal meghogy kulfoldi vagyok.a parom az apjahoz jar segiteni.en magam vagyok a 2gyerekre.fozni kell de elotte fat kesziteni mert nincs se gaz se villanytuzhej.mosogepe van az anyosnak de nekem kezzel kel mosni.ezert veszekszek a parommal minden nap hogy menjunk el innen,o csak annyit mond hogy birjam ki valahogy majd megyunk az apjahoz lakni.

#katolikus #gyerekek #szegénység #anyós #após #kufloldi hazasag #penzhiany
2013. jún. 22. 22:11
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
nekem szlovakian az egvilagon senkim sincs ezt a legelejen irtam.meg megprobalok beszelni a parommal hatha jutok valamire.
2013. jún. 23. 09:46
 22/56 anonim ***** válasza:

Szegényem, nagyon mellé nyúltál. Most életed végéig rabszolga leszel, mint 100 évvel ezelőtt, kézzel mosni, hűtő és gáz nélkül.


Miért nem mentek pl albérletbe? Ahol lehet élni?

2013. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
el tudjatok azt kepzelni hogy abbol a sok penzbol amit kuldtunk se gaz se viz.ha szuksegre kel menni akor azt le kel onteni kanna vizzel amit kintrol a kutbol kel behozni.kiskadba kel furodni es kezzel mosni.meg begyujtani a kajhaba ha fozni akarok.hova tette a penzt amit a gaz viz bevezetesere kuldtunk.normalis asszony az ijen?
2013. jún. 23. 09:56
 24/56 anonim ***** válasza:
30%
Te se vagy normális, hogy pár hónap ismerkedés után már rögtön terhes lettél, meg se nézted, kik ők, milyen család ők...
2013. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Alberletre sajnos nincs penzunk.a parom apja segit minket penzel.beszelgettem a parommal es o is latja hogy ez igy nem jo.azt mondta az elobb hogy koltozni fogunk az apjahoz de most nem lehet mert szenaszezon van vagy mi.es hogy birjam ki valahogy addig.utana bejelent oda a lakcimre es orvoshoz is.mar eszrevete o is hogy nem vagyok jol nem eszek csak fogyok.
2013. jún. 23. 10:10
 26/56 anonim ***** válasza:
Attól,hogy nem vagy bejelentve biztos ellát orvos.Csak nem hagynak meghalni,járj utána szépen.Anyónak meg mond meg, mentek abban a pillanatban amint vissza adta a pénzetek.hetente 2szer biztos megfosatnám amiért ilyen görény
2013. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből kérdezem, de mi az a szentes asszony?
2013. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
tényleg sajnállak. Add el a számítógépet köttesd ki a netet. Ez sokszor hülye tanács de a te helyzetedben még ez is segítene h elindulhass valamerre. Egy anyaotthonba pl
2013. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
nincs szamitogepem mobilrol irok.internet bekotve itt?mikor nincs gaz viz nem meg hogy internet.a szentes az azt jelenti hogy nagy katolikus isten imado.belepek a hazba de ez mar ugy nez ki belulrol mint a templom.
2013. jún. 23. 12:41
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid élnek Szlovákiában? Szlovákia és Lengyelország között ha van is határátkelőhely, nem fognak ellenőrizni szóval nyugodtan átkelhetsz a határon,ráadásul neked csak szlovák okmányaid vannak. fogod a papírjaidat, a gyerek születési anyakönyvi kivonatát, elmész a bejelentett szlovákiai lakcímedre, ott az anyakönyvvezetőnél beadod a gyerek születési anyakönyvi kivonatát, kéred alanyi jogon a szlovák állampolgárságot, majd bejelented őket a szlovákiai lakcímedre. Tudom, hogy meg lehet csinálni mert én is megcsináltam. Nekem nem kellett szöknöm, csak kettős állampolgár a fiam.
2013. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!