Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Költözzek, ne költözzek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek, ne költözzek? Van egy közös gyerekünk. Bővebben lent. Kicsit hosszú, bocs, és ezer köszi ha elolvasod!

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt.A kislányunk hamarosan egy éves lesz.Nagyon megromlott a kapcsolatunk,mindenbe belekölt,egyszerűen semmit nem lehet vele megbeszélni,nem segít semmit sem itthon.A gyerekkel csak akkor foglalkozik,ha társaságban vagyunk,és meg akarja mutatni hogy ő a tökéletes apuka,egyébként itthon nagy ívben tesz rá. Volt olyan is amikor azt mondta hogy csináljak valamit a gyerekkel mert kivágja az ablakon ha tovább ordít..(apás volt,de nem foglalkozott az apja vele,ezért sírt).Azt gondolja hogy egész nap a gép előtt ülök..pedig csak a lányunkkal foglalkozom nap közben. általában a háztartás rendben van,nincs nagy kupi sem,max a gyerekjátékok vannak kicsit szét,de ez normális egy éppen csak botorkáló gyerkőcnél.

Az ő házában lakunk,amit a szülei fizetnek,így mindenképp nekem kell elmennem a gyerekkel. A jövedelmem sajnos nem elég,hogy külön költözzünk,mert az én nevemen van egy hitel,így meg vagyok lőve,de érzem hogy nem vagyok boldog mellette.

Nem tudom mit csináljak,ez az állapot tarthatatlan már :(


Tudom,hamarabb kellett volna gondolkozzak,de nem akartam elvetetni a gyereket,és egy pillanatig sem bánom hogy ő lett nekünk.. de már az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.


Vele mindent megpróbáltam,kedves voltam,nem hanyagoltam el,de mégsem jó neki soha semmi..


Mit csinálhatnék?



2013. szept. 2. 14:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%
Csak úgy szó nélkül nem mennék el. Mindenképp megbeszélném vele higgadtan, hogy betelt a pohár, ez és ez nem tetszik, már nem tudok így élni, el fogok költözni pár héten belül. AZt is elmondanám, hogy próbálkoztam jobbá tenni a kapcsolatot, kideríteni, hogy mi a konkrét baja, és mindig csak falakba ütköztem, és ez így nem mehet tovább, és kérném, hogy a gyerek érdekében ne haragban váljunk el, és remélem támogatni fog. Kultúráltan válnék el tőle.
2013. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%

Hát igen, előbb kellett volna gondolkodni. Pl. védekezni és nem 1 éves kapcsolatban teherbe esni és megtartani...


Na de ha ez már nem megy, akkor most is gondolkodhatnál:


1. A másik fél beleegyezése nélkül gyerekelhelyezés hiányában marhára nem viheted 200 km-re a gyereket csak úgy. De még 50 km-re se...

2. Megfelelő jövedelem és lakhatás hiányában az apának is ítélhetik a kicsit, főleg, hogy a bíróság általában nem szakítja ki a megszokott környezetéből szívesen!

2013. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
VÉDEKEZTÜNK!!!!!! több éve gyógyszert szedtem,minden egyes nap.. és nem,nem viszem messzire. mint említettem anyukámékhoz nem mehetek.
2013. szept. 2. 16:50
 14/31 A kérdező kommentje:
A kedves apuka,szerinted ha itthon nem foglalkozik a gyerekkel,akkor majd igényt fog arra tartani hogy nála legyen elhelyezve? vicces volna. Nem mellesleg pedig 10 körömmel ragaszkodok a gyerekemhez,és akkor inkább vele maradok és szenvedek minthogy elveszítsem a gyerekem..
2013. szept. 2. 16:51
 15/31 anonim ***** válasza:
54%
Tessék? Mi az, hogy nem mehetsz csak úgy el? Én 200 km messzire költöztem el. Mit csinált apuka? SEmmit.
2013. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
11%
Megkérdezhetem, hogy milyen gyógyszert szedtél?
2013. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

Mi tortent veletek miert romlott el ami jo volt?

Ezeken gondolkodj el.

Meger egy probat tobb dicseret tobb erintes tobb szex es kedvesseg.

2013. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
52%

Ha a neveden lévő hitelt már a házasságkötés után vettétek fel, akkor jobb, ha tudja a férjed, hogy az bizony közös.

mint ahogy minden, amit azután vettetek. Akkor is, ha gyesen vagy, akkor is, ha kevesebb a jövedelmed, mint az övé.

A férjed önző. Nem fog soha megváltozni, ha a saját gyereke sem indítja meg.

Habár ki tudja? Lehet, hogy a szülei sem foglalkoztak vele azon túl, hogy anyagilag mindig mindent megkapott.

Ezt a mentalitást viszi tovább.

2013. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Gyógyszer: azt amit szedtem visszavonták a forgalomból,de nem emlékszem a nevére,nem most volt már. Ha eszembe jutna,majd leírom.Elviekben azért,mert megszünt,de akkor estem teherbe is,uh szerintem minőségromlás lehetett az oka.


Hogy mi romlott el? kb az hogy a kedvesem kijelentette hogy megvan a saját ház,kocsi,asszony,gyerek,innentől mindene megvan,és ő ezt természetesnek veszi.

A szülei rég elváltak,az apja iszik,az anyja azon túl hogy még most is pénzeli,nincsenek jó viszonyban. állandó a feszültség,kiabálás köztük..Minden a feneke alá van tolva,ez itt a baj.Én meg mindenért megdolgoztam,tudom értékelni amim van,ő nem ilyen.


A részemről nincs több kedvesség,simogatás,mert ez eddig is megvolt,szinte lestem minden kívánságát.Hajnalban is képes voltam azért felkelni,hogy neki összedobjak valamit ha éhes.. de persze abban is talált kivetni valót,mint mindenben..

2013. szept. 3. 09:37
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja,és nem vagyunk házasok.. azt mondta hogy csak a gyerek miatt nem fog elvenni,majd csak akkor ha ,,megérdemlem.."
2013. szept. 3. 09:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!