Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Költözzek, ne költözzek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek, ne költözzek? Van egy közös gyerekünk. Bővebben lent. Kicsit hosszú, bocs, és ezer köszi ha elolvasod!

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt.A kislányunk hamarosan egy éves lesz.Nagyon megromlott a kapcsolatunk,mindenbe belekölt,egyszerűen semmit nem lehet vele megbeszélni,nem segít semmit sem itthon.A gyerekkel csak akkor foglalkozik,ha társaságban vagyunk,és meg akarja mutatni hogy ő a tökéletes apuka,egyébként itthon nagy ívben tesz rá. Volt olyan is amikor azt mondta hogy csináljak valamit a gyerekkel mert kivágja az ablakon ha tovább ordít..(apás volt,de nem foglalkozott az apja vele,ezért sírt).Azt gondolja hogy egész nap a gép előtt ülök..pedig csak a lányunkkal foglalkozom nap közben. általában a háztartás rendben van,nincs nagy kupi sem,max a gyerekjátékok vannak kicsit szét,de ez normális egy éppen csak botorkáló gyerkőcnél.

Az ő házában lakunk,amit a szülei fizetnek,így mindenképp nekem kell elmennem a gyerekkel. A jövedelmem sajnos nem elég,hogy külön költözzünk,mert az én nevemen van egy hitel,így meg vagyok lőve,de érzem hogy nem vagyok boldog mellette.

Nem tudom mit csináljak,ez az állapot tarthatatlan már :(


Tudom,hamarabb kellett volna gondolkozzak,de nem akartam elvetetni a gyereket,és egy pillanatig sem bánom hogy ő lett nekünk.. de már az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.


Vele mindent megpróbáltam,kedves voltam,nem hanyagoltam el,de mégsem jó neki soha semmi..


Mit csinálhatnék?



2013. szept. 2. 14:50
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Na tehát kapsz legalább 20000-et a drága párodtól . Próbálj barátnődhöz költözni ha van gyereke akkor tud vigyázni a tiédre is. Menj dolgozni pár év után pedig a saját lakásoba lehetsz.
2016. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!