Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem úgy döntött,10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem úgy döntött,10 év után el akar válni, mert véletlenül teherbe estem. Valamilyen jogi úton követelheti hogy vetessem el a babát?

Figyelt kérdés

A válaszokhoz tudni kell néhány részletet is. Szóval 30 évesek vagyunk mindketten. Soha egyikünk sem szeretett volna gyereket, megbeszéltük. Tehát mindketten saját akaratunkból döntöttünk így. Senkire nem volt rákényszerítve semmi.

Fogamzásgátlóval védekeztem. Visszanéztem többször is, és minden tablettát bevettem amit kellett..., nem szedtem semmilyen más gyógyszert, nem hánytam, hasmenésem sem volt, semmi ilyesmi. Mégis teherbe estem. Néhány napja tudtam meg, terhességi tesztből. Amióta tudom....valami megváltozott. Nagyon szeretném megtartani a babát, akár egyedül is.


A férjem úgy döntött válik. Ami nagyon fáj, nem tagadom...percenként elkap a sírás kb, bár megértem, mert nem ezt beszéltük meg annak idején. Azt mondta (kiabált velem), hogy joga van beleszólni, el kell vetetnem a kicsit, mert ő nem akarja...


Létezik ilyesmi?


Nem akarok se gyerektartást, se azt hogy látogassa, semmit, csak szeretném a kicsimet megtartani.


2014. jún. 25. 12:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:

Én erre 78%-os válaszoló


Csak annyit tudok mondani, hogy attól a ténytől, hogy a férjemtől estem teherbe,

attól, hogy egy dns vizsgálat kimutatná, hogy ő az apja, attól hogy vér a véréből, még nem lesz az apja. Ez kevés.


Ha semmilyen kapcsolatot nem tart vele, nem vesz részt az életében, az azt jelenti hogy nem az apja, tehát semmilyen mérgelődni valója, haragja nem lehet, mert nem lesz gyermeke.


Nekem lesz gyerekem. Én fogom nevelni, én finanszírozom a ruházkodását, étkezését stb, én ápolom amikor beteg lesz, nekem mutatja meg a bizonyítványát, nekem mesél majd az első párkapcsolatáról, és én leszek ott az esküvőjén is.


Nem is értem mi a fenéért érezne bűntudatot, hiszen csak az ő döntése, hogy az apja lesz e a babának vagy sem. Mivel döntött, nem lesz az apja. Ennyi.

2014. jún. 26. 18:20
 92/94 anonim ***** válasza:
73%
Akkor kellett volna otthagyni ezt az orbitális faaszkalapot, amikor kitalálta, hogy vetesd ki a méhed, ahelyett, hogy ő vállalkozna arra a kb. negyedórás, helyi érzéstelenítésben végzett műtétre, amit a vazektómia jelent. Már a petevezetékelkötés is komplikáltabb procedúra, mint egy férfi sterilizálása, de a méheltávolítás ráadásul rizikós és nagyon sok egészségügyi problémával jár (annyira, hogy orvos ezt így kérésre el se végezte volna neked. Ha azt kéred orvostól, hogy a lábad vágja le, azt se fogja megcsinálni.)
2014. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:
62%

Hát a bíró magában biztosan kiröhögné ha előállna ezzel a követeléssel.

Pereljen be peteérésért :)

Ha tíz éve voltatok együtt, akkor nyilván 30as pár vagytok.

Nyilván tulesett már pár felvilágosításon.

Ezért nyilván azt is tudja hogy 100%os fogamzásgátlás nincs (kivéve persze a művi meddővétételt, vagy ha mondjuk valaminemű betegség, baleset esetén elveszti a golyóit).

És továbbá azt is tudja hogy aki aktív szexuális életet él, az mindenképp megkockáztatja az utódnemzest.

Vállalta ezt a kockázatot.

Két ember közt az az egyetlen tuti fogamzásgátlás, ha a maximális intimitas a kézen fogva alvás. Ez sokmilliárd az egyhez eséllyel bír, ha hihetunk a Jézus-sztorinak.

2014. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
90%
Azóta mi a helyzet? Megszületett a baba?
2016. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!