Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem úgy döntött,10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem úgy döntött,10 év után el akar válni, mert véletlenül teherbe estem. Valamilyen jogi úton követelheti hogy vetessem el a babát?

Figyelt kérdés

A válaszokhoz tudni kell néhány részletet is. Szóval 30 évesek vagyunk mindketten. Soha egyikünk sem szeretett volna gyereket, megbeszéltük. Tehát mindketten saját akaratunkból döntöttünk így. Senkire nem volt rákényszerítve semmi.

Fogamzásgátlóval védekeztem. Visszanéztem többször is, és minden tablettát bevettem amit kellett..., nem szedtem semmilyen más gyógyszert, nem hánytam, hasmenésem sem volt, semmi ilyesmi. Mégis teherbe estem. Néhány napja tudtam meg, terhességi tesztből. Amióta tudom....valami megváltozott. Nagyon szeretném megtartani a babát, akár egyedül is.


A férjem úgy döntött válik. Ami nagyon fáj, nem tagadom...percenként elkap a sírás kb, bár megértem, mert nem ezt beszéltük meg annak idején. Azt mondta (kiabált velem), hogy joga van beleszólni, el kell vetetnem a kicsit, mert ő nem akarja...


Létezik ilyesmi?


Nem akarok se gyerektartást, se azt hogy látogassa, semmit, csak szeretném a kicsimet megtartani.


2014. jún. 25. 12:20
 51/94 anonim ***** válasza:
11%
Az van, h a pasi nem akar gyereket, de ha te mégis akarod, akkor eltartod magad. Gyerektartás meg járni jár, de ebben az esetben nem lenne pofám elfogadni.
2014. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 A kérdező kommentje:

MENNYIRE HATÉKONY A TABLETTA?


Elméletben a tabletta hatékonysága több, mint 99%.


Vagyis nem 100%. Talán ezért.

2014. jún. 25. 13:47
 53/94 anonim ***** válasza:
89%

A többik már leírták azt a véleményüket, így én csak a válásra reagálnék.

Ezt ki tudja nyomozni a bíróság.

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 A kérdező kommentje:

utolsó.


Mint mondtam korábban, nekem aztán mindegy, hogy van gyerektartás vagy nincs, mert nem szorulok rá...

2014. jún. 25. 13:50
 55/94 anonim ***** válasza:
91%
(Vedd ki a penzt a bankbol es add oda a szuleidnek, hogy tegyek felre neked)
2014. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"Felmerült. Olyan formában, hogy én pakoltassam ki a méhemet"


Első szerelem ide vagy oda, én itt léptem volna ki ebből a házasságból. És nem a gyerek miatt.

2014. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
97%

"mert hogy ő akkor nem férfi ha nem tud gyereket csinálni"

Bezzeg akkor férfinak érzi magát, ha a "megcsinált" gyereket eldobja magától.

2014. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
85%
Ezért elválni. Ez hülye. Ha már meglett, akkor meg öljük meg, mondja a férj. Szép kis ember. Nem véletlen volt, hanem szexeltetek, ő is akarta, és, hát van ilyen.
2014. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
94%

Ajándékozd a pénzt anyukádéknak a bankból.

Ellenőrzik a számlád a bíróságon és a felét ő kapja meg.

De ha nagyobb összeg, próbáld apránként levenni, mert megnézik nem-e emelted le.

2014. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért jó érzés hogy vannak akik megértenek engem is.
2014. jún. 25. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!