Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem úgy döntött,10 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem úgy döntött,10 év után el akar válni, mert véletlenül teherbe estem. Valamilyen jogi úton követelheti hogy vetessem el a babát?

Figyelt kérdés

A válaszokhoz tudni kell néhány részletet is. Szóval 30 évesek vagyunk mindketten. Soha egyikünk sem szeretett volna gyereket, megbeszéltük. Tehát mindketten saját akaratunkból döntöttünk így. Senkire nem volt rákényszerítve semmi.

Fogamzásgátlóval védekeztem. Visszanéztem többször is, és minden tablettát bevettem amit kellett..., nem szedtem semmilyen más gyógyszert, nem hánytam, hasmenésem sem volt, semmi ilyesmi. Mégis teherbe estem. Néhány napja tudtam meg, terhességi tesztből. Amióta tudom....valami megváltozott. Nagyon szeretném megtartani a babát, akár egyedül is.


A férjem úgy döntött válik. Ami nagyon fáj, nem tagadom...percenként elkap a sírás kb, bár megértem, mert nem ezt beszéltük meg annak idején. Azt mondta (kiabált velem), hogy joga van beleszólni, el kell vetetnem a kicsit, mert ő nem akarja...


Létezik ilyesmi?


Nem akarok se gyerektartást, se azt hogy látogassa, semmit, csak szeretném a kicsimet megtartani.


2014. jún. 25. 12:20
 71/94 A kérdező kommentje:

"Nem, érted. Két, végletekig önző ember vergődése ez. Jól beszívták, mert a kényelmük fölé került valami sz@r, amit simán el kéne takarítani, de bekavartak a női hormonok.:) Ugrott a szuperélet. Se házasság, se gyerek nem való nektek. Szerencsétlen gyereket már most sajnálom. Biztos hogy nem lehetne kinyírni még valahogy gyorsan?"


Miért is vagyok önző? Azért mert nem ölöm meg a gyerekem?


Nem lehetne kinyírni még valahogy gyorsan? Esetleg téged kéne.... ne is haragudj, de ez undorító volt...

2014. jún. 25. 14:42
 72/94 anonim ***** válasza:
10%
Ne haragudj, de normális házasságokban nincs dugipénz.Igen, neki lesz egy tudat, pedig ő nem akarja. Te akarod, tehát vállalod a felelősséget. Mondom ezt úgy, hogy terhes vagyok. De én a te helyzetedben és itt nem téged szidlak, hanem akik nem értik, biztos leülnék a férjemmel, hogy bocsi én mégis megtartanám, tudom, hogy te nem akarod, nem támasztok semmiféle követelést feléd, vedd úgy, hogy neked nincs és ehhez is tartanám magam.
2014. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:
91%

" Olyan formában, hogy én pakoltassam ki a méhemet, hogy biztosan ne legyen gyerek. "


Ezt hogy gondolta egyebkent? mert tudtommal ma Magyarrszagon hysterectomia nem vegezheto kivansagra.

2014. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
1%
Akkor abba nem mész bele, de a petevezetéket még elköttethetted volna, ha ezt onnan is elvártad volna.
2014. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 A kérdező kommentje:

Én nem vártam el hogy csak ő elköttesse magát. Ő hozta fel hogy én műttessem meg magam. (pakoljanak ki mindent)


A petevezeték elkötésébe belementem volna, ha ő is elkötteti magát, de úgy, hogy CSAK én vetem alá magam ilyesminek, úgy nem akartam. Ezért maradt a védekezés.

2014. jún. 25. 14:50
 76/94 anonim ***** válasza:
69%
Nem sterilizalnak gyerektelen 40 aluli not.ez teny
2014. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
95%
Ezt nem azért mondom, de a női oldalon ez egy kicsit komolyabb beavatkozás, a másik pedig kb. mint egy varratszedés egy kényes területről.
2014. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen mindegy, egyik se akarta, jogos a döntésük. De a férjet is meg lehet érteni, nem akarta, nem akarja, mégis ott lesz neki és a fizetése 20 százalékát odaadhatja 20 évig. Ez korrekt vele?
2014. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
Nem kell fizetnie semmit. Ha én úgy döntök, és megtehetem, akkor nem igénylem a gyerektartást. Vagy ha a bíróság csinál ilyet, hogy megítéli, akkor megbeszélem vele, hogy ne fizessen. Ennyi.
2014. jún. 25. 15:10
 80/94 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy ezeknek mi a menete és hogy zajlik, majd utána járok. Biztos van valami megoldás.
2014. jún. 25. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!