Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom egy állat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy állat, hogyan szabadulhatnék meg tőle úgy, hogy a gyerekeim nálam maradhassanak?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt.Van 3 gyerekünk.Minden akkor kezdődött amikor a 2.gyerekemmel terhes lettem.Soha nem felejtem el,5 hónapos terhes voltam amikor a kocsiban összevesztünk valamin és ő meg elkezdett ütni ököllel.Hazamentünk (nála laktunk a szüleinél) én megfogtam a gyereket és eljõttünk onnan..Az apámhoz mentem aki akkor még élt.Eltelt pár nap és a párom felbukkant könyörgött sírt h ez soha többet nem fog előfordulni ő ezt megígéri..Hát visszamentem..Apunál nem éreztem jól magamat és alkoholista is volt.A párom betartotta amit ígért legalábbis a terhességem alatt..Amint megszültem megint megütött és utána is végig mindenért..Féltékeny volt mindenkire és a barátnőimre is..A telefonomat széttörte.Aztán a 3.terhességemnél nemtudtam h az vagyok mert megjött minden hónapban..13 hetes terhes voltam amikor kiderült.A parom ordítozott velem h vetessem el,de már nem lehetett..Aztan 7hónapos terhes voltam amikor a ő a szomszédba (szinte az egész utca rokona neki) odavitt egy nőt akivel korábban megcsalt..Ekkor összepakoltam el akartam menni de nem volt hova nem volt senkim a gyerekeket nem engedte velem :( a kisebb gyerek a kezemben volt kitépte a kezemből és mondta ha menni akarok menjek és kirugdosott az ajtón.Anyaotthonba mentem.Oda is csak azért mehettem mert terhes voltam..Amúgy nemtudom hova mentem vna senkim sincs..2 hónapot voltam az anyaotthonban (abból is egy hónapot kórházban) addig ő bement a gyámhivatalba a szüleivel együtt h én elhagytam a gyerekeket stb..és ideiglenes elhelyezéssel hozzá kerültek.Mikor megszültem felhívtam és még én könyörőgtem neki h hagy menjek vissza a gyerekeimhez a picivel mert az anyotthonba nem akartam visszamenni ott borzasztó volt.Értem jött a kórházba.Visszavitt hozzájuk.Ma már nagyok a gyerekek 8,6,4 évesek az ideiglenes hatájú elhelyezést megszűntették ,de megmondta a gyermekjólétis nő h nem mehetek el onnan,mert nincs hova vinnem a gyerekeket! El akarok innen menni a párom semmit nem változott nőzik megver azt mondja csak egy megtűrt személy vagyok ott és bármikor kirakhat úgyhogy viselkedjek rendesen.De nekem nem lehet ilyen sorsom mit tehetnék?
2014. nov. 30. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
46%
Most komolyan aki osszeall egy moreval mire szamit. Volt mar ket gyerek mikor utott de te visszamentel hozza.Anyaotthonba is csak ideig-oraig leszel. Meg nehogy azt hidd hogy a testverek hagyjak hogy elvidd a gyerekeket.
2014. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
83%

kérdező! Dolgozol? Mert akkor már tudsz mit kezdeni. Ha nem, akkor gyorsan keress valami bejelentett munkát! Addig a kérdésed is tárgytalan.

Amúgy én is annyit tennék hozzá, hogy minek kellett a 3. gyerek? A saját életedet úgy b.@szod el, ahogy akarod, tde te még tönkreteszed 3 másik emberét is, akik rád vannak utalva! Esélyt sem adsz nekik, hogy normális alapjuk legyen az életben! Ez később visszaüt rájuk!

2014. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 CsBZs ***** válasza:
17%
Engem minden valaszomra lepontoznak mert aki nem itelkezik hanem valoban segiteni akar az a hulye..:)
2014. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:
Hát mikor megismerkedtünk en 16 voltam ő meg 18.1 évre rá lettem terhes akkor mar nála laktunk.Nem volt ilyen.Olyan volt h kiabált velem meg h megszorított de ilyen mint amikor a 2.gyerekkel 5 hónapos terhes voltam és ököllel ütött ilyen nem..Az anyja próbalja csitítani de azert annyira nem szól bele.Ő a fia pártján van.mindig azt mondja nekem h viselkedjel különben el kell menned innen,kirak a fiam és én nemtudok mi nemtudunk mit tenni .Egyébként nem ver olyan sűrűen meg van amikor pl.szépen beszél ..régen sokkal rosszabb volt ,akkor mindig mindenért ordibált meg ütött..
2014. nov. 30. 12:42
 35/72 anonim ***** válasza:
40%
Menj be a család segitobe vagy védőnőhoz.segíteni szeretnék de nem tudom hogy.baratnő,ismerős?
2014. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 CsBZs ***** válasza:
22%
Pont ennyire amennyire o a hibas szerintetek ennyire vagytok ti is. Ilyen a tarsadalom hozzaallasa h akit megeroszakolnak vagy vernek az szegyelje magat es o a hibas. Ezert turnek emberek 8-10 vagy tobb evig. Nincs kihez fordulniuk. Pedig nem o tehet rola h nincs lakasa vagy nem orolkolt vagy terhesen nem elt a dohanyzo alkesz apjaval vagy a gyerekenek pont h jot akart ezert nem anyaotthonba kezdte el nevelni..minden azert van igy mert a gyerekeit helyezte eloterbe. Es minek kellett 3 gyerek kerdes..tok mindegy minek mert vannak es kesz! Nagyon tudatlanok ezzel a temaval kapcsolatba azok az emberek akik ezert ot itelik el es nezik le...
2014. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
43%
Hát én egy megerőszakolást nem hasonlítanék ehhez...
2014. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
56%

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)


Több info: www. nane.hu

2014. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 CsBZs ***** válasza:
49%
Nem hasonlitottam. De ez is eroszak. Bantalmazas.
2014. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
Nem nem dolgozok ..dolgoztam de mivel azt hallgattam h *aszni járok és qrválkodni,meg *aszt *zopni így inkább már nem dolgozok ,mert ezért is kaptam már..külfőldre nem mehetek.de innen somogyból mindenképpen el kell..Budapesten vagy Debrecenen gondolkozom.végzettségem eladó.
2014. nov. 30. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!