Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom egy állat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy állat, hogyan szabadulhatnék meg tőle úgy, hogy a gyerekeim nálam maradhassanak?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt.Van 3 gyerekünk.Minden akkor kezdődött amikor a 2.gyerekemmel terhes lettem.Soha nem felejtem el,5 hónapos terhes voltam amikor a kocsiban összevesztünk valamin és ő meg elkezdett ütni ököllel.Hazamentünk (nála laktunk a szüleinél) én megfogtam a gyereket és eljõttünk onnan..Az apámhoz mentem aki akkor még élt.Eltelt pár nap és a párom felbukkant könyörgött sírt h ez soha többet nem fog előfordulni ő ezt megígéri..Hát visszamentem..Apunál nem éreztem jól magamat és alkoholista is volt.A párom betartotta amit ígért legalábbis a terhességem alatt..Amint megszültem megint megütött és utána is végig mindenért..Féltékeny volt mindenkire és a barátnőimre is..A telefonomat széttörte.Aztán a 3.terhességemnél nemtudtam h az vagyok mert megjött minden hónapban..13 hetes terhes voltam amikor kiderült.A parom ordítozott velem h vetessem el,de már nem lehetett..Aztan 7hónapos terhes voltam amikor a ő a szomszédba (szinte az egész utca rokona neki) odavitt egy nőt akivel korábban megcsalt..Ekkor összepakoltam el akartam menni de nem volt hova nem volt senkim a gyerekeket nem engedte velem :( a kisebb gyerek a kezemben volt kitépte a kezemből és mondta ha menni akarok menjek és kirugdosott az ajtón.Anyaotthonba mentem.Oda is csak azért mehettem mert terhes voltam..Amúgy nemtudom hova mentem vna senkim sincs..2 hónapot voltam az anyaotthonban (abból is egy hónapot kórházban) addig ő bement a gyámhivatalba a szüleivel együtt h én elhagytam a gyerekeket stb..és ideiglenes elhelyezéssel hozzá kerültek.Mikor megszültem felhívtam és még én könyörőgtem neki h hagy menjek vissza a gyerekeimhez a picivel mert az anyotthonba nem akartam visszamenni ott borzasztó volt.Értem jött a kórházba.Visszavitt hozzájuk.Ma már nagyok a gyerekek 8,6,4 évesek az ideiglenes hatájú elhelyezést megszűntették ,de megmondta a gyermekjólétis nő h nem mehetek el onnan,mert nincs hova vinnem a gyerekeket! El akarok innen menni a párom semmit nem változott nőzik megver azt mondja csak egy megtűrt személy vagyok ott és bármikor kirakhat úgyhogy viselkedjek rendesen.De nekem nem lehet ilyen sorsom mit tehetnék?
2014. nov. 30. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
100%
És még ilyen kijelentések után is képes voltál ott maradni?És most csodálkozol,hogy már verésig fajult a dolog.Te tényleg nem vagy normális...
2014. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
Barátnőm van bár nem sok..és ő azokat sem szereti .nem is nagyon engedi h talizzak velük ,de azért szoktam velük ,ők nemtudnak segíteni
2014. nov. 30. 13:08
 43/72 anonim ***** válasza:
75%
De hogy lehetsz annyira nyomorult, hogy az egyetlen menekülési lehetőséget, a pénzkeresést is feladod mert ez a bar..omarcú beszól neked valamit??? Ennyire hülye nők komolyan vannak a világon??
2014. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
NEM AZ VOLT A KÉRDÉS H NORMALIS VAGYOK E VAGY SEM!!!
2014. nov. 30. 13:10
 45/72 anonim ***** válasza:
69%
Mi az,hogy nem engedi?Komolyan nem hiszem el,hogy vannak ilyen gyökerek,mint te,hogy mindezt hagyod...
2014. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
64%
Ha az lennél,most nem itt tartanál.
2014. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
Az ilyen beszólások nem szoktak jól elsülni!!
2014. nov. 30. 13:14
 48/72 anonim ***** válasza:
12%
Ez tény,nem beszólás.
2014. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

Mit tudtok Ti semmit.aki nincs a helyzetembe az úgysem erti meg.Azért mentem hozzá vissza mert nem volt hol laknom és ott voltak a gyerekeim

Nincsenek rokonaim .De erre nem is vagyok kiváncsi!!Sziasztok!

2014. nov. 30. 13:18
 50/72 anonim ***** válasza:
30%
Jaa,hát akkor viseld a sorsod.
2014. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!