Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom egy állat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy állat, hogyan szabadulhatnék meg tőle úgy, hogy a gyerekeim nálam maradhassanak?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt.Van 3 gyerekünk.Minden akkor kezdődött amikor a 2.gyerekemmel terhes lettem.Soha nem felejtem el,5 hónapos terhes voltam amikor a kocsiban összevesztünk valamin és ő meg elkezdett ütni ököllel.Hazamentünk (nála laktunk a szüleinél) én megfogtam a gyereket és eljõttünk onnan..Az apámhoz mentem aki akkor még élt.Eltelt pár nap és a párom felbukkant könyörgött sírt h ez soha többet nem fog előfordulni ő ezt megígéri..Hát visszamentem..Apunál nem éreztem jól magamat és alkoholista is volt.A párom betartotta amit ígért legalábbis a terhességem alatt..Amint megszültem megint megütött és utána is végig mindenért..Féltékeny volt mindenkire és a barátnőimre is..A telefonomat széttörte.Aztán a 3.terhességemnél nemtudtam h az vagyok mert megjött minden hónapban..13 hetes terhes voltam amikor kiderült.A parom ordítozott velem h vetessem el,de már nem lehetett..Aztan 7hónapos terhes voltam amikor a ő a szomszédba (szinte az egész utca rokona neki) odavitt egy nőt akivel korábban megcsalt..Ekkor összepakoltam el akartam menni de nem volt hova nem volt senkim a gyerekeket nem engedte velem :( a kisebb gyerek a kezemben volt kitépte a kezemből és mondta ha menni akarok menjek és kirugdosott az ajtón.Anyaotthonba mentem.Oda is csak azért mehettem mert terhes voltam..Amúgy nemtudom hova mentem vna senkim sincs..2 hónapot voltam az anyaotthonban (abból is egy hónapot kórházban) addig ő bement a gyámhivatalba a szüleivel együtt h én elhagytam a gyerekeket stb..és ideiglenes elhelyezéssel hozzá kerültek.Mikor megszültem felhívtam és még én könyörőgtem neki h hagy menjek vissza a gyerekeimhez a picivel mert az anyotthonba nem akartam visszamenni ott borzasztó volt.Értem jött a kórházba.Visszavitt hozzájuk.Ma már nagyok a gyerekek 8,6,4 évesek az ideiglenes hatájú elhelyezést megszűntették ,de megmondta a gyermekjólétis nő h nem mehetek el onnan,mert nincs hova vinnem a gyerekeket! El akarok innen menni a párom semmit nem változott nőzik megver azt mondja csak egy megtűrt személy vagyok ott és bármikor kirakhat úgyhogy viselkedjek rendesen.De nekem nem lehet ilyen sorsom mit tehetnék?
2014. nov. 30. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
NEM VAGYUNK HÁZASOK.MAJD DOLGOZOK HA ELMENTEM ONNAN.ÉS MÁR NEM IS FIGYELEM A VALASZOKAT !kösz mindenkinek a segítséget!!De szerintem olvassatok el megint az egészet mert látom nem mindenki erti!!!!
2014. nov. 30. 13:23
 52/72 anonim ***** válasza:
55%
persze majd akkor is találsz valami kifogást hogy ne kelljen dolgozni aztán visszakönyörgöd magad a kancigányodhoz.
2014. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
Miből akarsz elmenni ha nem dolgozol?
2014. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Nem azert konyorogtem vissza magamat mert nem akartam dolgozni ,hanem mert ott voltak a gyerekeim..
2014. nov. 30. 13:30
 55/72 anonim ***** válasza:
100%
Szia!irj rám s kitalálunk valamit...
2014. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
16%
Maradj vele. Amilyen virágot szakitottál, olyat szagoljál. Majd az évek során fog szelidülni és te is megtanulod kezelni. A gyerekeket pedig neveld a jóra, járjatok templomba és imádkozzatok. Ha nagyobbak lesznek, meg fognak védeni.
2014. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
70%

Azért, kedves válaszolók, érteni kéne ehez a bantalmazás lélektanát.

Voltam ilyen kapcsolatban, és ha nem rángat ki a családom belőle, most ott tartanék, mint a kérdező.

Így "megúsztam" egy abortusszal, egy monoklival, és kb fél év folyamatos zaklatással.

Egy bantalmazott mindent megtesz a látszólagos békességért.

Tíz év alatt ez odáig fajul, hogy bármit megtesz, csak ne adjon okot egy újabb pofonra.

A bármiben benne van a szex is. Mindent hagy, csak meg ne haragudjon rá az agresszor.

Kérdező!

Vedd fel a kapcsolatot a Nane-val! Már ma!!!!

Ők tudnak érdemben segíteni, akár kimenekiteni téged!

Utcai fülkéből is hívhatod őket

2014. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
62%

Neveld arra a gyerekeid eyy nonek mindig legyen munkaja jovedelme es barati kore.

Azert ver mert kiszolgaltatott helyzetben vagy.

Keressd a nane mert ebbol egyedul nem josz ki.

Oszinten en hagynam a gyereket es huzznak onnan orokre vagy vinnem csak a kicsit.

A gyerekeket anyos felneveli de te tonkre fogsz menni es az a gyerekeknek sem jo.

2014. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Kizárt,hogy a másik kettőt itt hagyjam!!Mellesleg a pici a kedvence,ha csak őt vinném és utána találkoznék vele a másik kettő miatt,engem megölne az tuti!Eldurranna az agya ,hogy az ő kis pici lányát hogyan mertem elvinni!!Mind a hármat viszem ,ha elmegyek!!
2014. nov. 30. 14:36
 60/72 anonim válasza:
88%
En egy ilyen csaladban nottem fel, annyi kulombseggel hogy a szuleim magyarok es sajat hazban eltunk, anyukam mindig is dolgozott. Odaig fajultak a dolgok hogy anyukam mar eletveszelyben volt, de meg akkor sem nagyon akart elkoltozni, aztan valahogyan erott vett magan, es vegigcsinalta egyedul, (en akkor mar nem laktam otthon de volt meg 2 kistestverem) Szinte sehonnan sem kapott segitseget, volt latlelet, a valast egy ingyenes ugyveddel csinalta vegig, szinte mindent elveszitett, mert az ugyvedet nem erdekelte az ugy, hogy ingyen kell dolgoznia. A feljelenteshez penz kellett volna az illetekre, meg megjegyeztek neki a rendorsegen hogy semmi ertelme mert nem volt szemtanu a bantalmazasokkor es nem biztos hogy neki fognak hinni. A szomszedok rokonok nem akartak tanuskodni, mindenki feltette sajat magat. Mai napig bosszant hogy a tarsadalom ennyire erzeketlen. Anyukam hibazott, de belatta es akart valtoztatni. Most egy alberletben lakik a ket testveremmel, szukosen de megvannak, vegre nem kell felniuk. Sajnos en azt latom hogy nagyon a torvenyek sem segitik ezeket az embereket, igy meg nehezebb lepniuk, az amugy is elnyomott megfelemlitett felnek.
2014. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!