Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha esélyes hogy az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esélyes hogy az egyetlen gyerekünk nem tőlem van, akkor válás után semmit nem kell már fizetnem, igaz?

Figyelt kérdés

28 vagyok, a feleségem 26. A baba kb egy éves és külsőre egyikünkre sem ütött (szem, hajszín többek között). Most várok DNS-teszt eredményére. Ha az enyém, akkor no problem, visszaülök a helyemre és nevelem tovább.

Konkrétan azért is vagyok ilyen ebben, mert egy ismerősömnél is tíz év után derült ki, hogy a 2-ből 1 gyerek nem is az övé.


Ha nem, akkor elválok és viszlát. Most tegyük fel hogy így lesz:

A lakás albérlet, de nekem elég komoly megtakarításom van, mert jól keresek és mindig spórolós voltam és főleg ezt féltem a válástól. Azt olvastam hogy ami a házasságunk alatt jött pénz (ez másfél évnyi idő volt), azt meg kell osztani, de ami a házasság előttről jön azt nem.

Tehát ha van a bankban mondjuk 14 millióm, de abból csak a házasság idejéről 2 millió származik, akkor végül csak 1 milliót kell abból adnom, igaz?

Kocsi sincs, ezen kívül csak ingóságok vannak (TV, laptop, ágy), de azokból sem sokszázezres tételek


Ha követelnének gyerektartást egy gyerek után, aki nem az enyém, akkor a fejemben van egy terv, hogy elhúznék külföldre ez elől.


2016. okt. 9. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a barátnőmet megcsalta a férje, asszem én is elkezdek nyomozni az enyém után. Tényleg nyomjatok már valami statisztikát erről is!
2016. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
79%

Hogy eltűnt a kedves kérdező, csak nem kiderült, hogy övé a gyerkőc? Bevallom, titkon bíztam benne, hogy nem az övé, mert ilyen elmeháborodott, üldözési mániás, depressziós tarackra nincs szüksége egy gyermeknek az egészséges fejlődéséhez. Félreértés ne essék, nem vitatom, hogy joga van tudni, kié a gyerek. De joga van tudni az anyjának is, hogy apuka kételkedik. Ez így lenne fair. De aki ilyen "nyomokra" támaszkodva csak pénzről aggódik, az sem fair, sem nem mentálisan ép.

Ja! Kedves kérdező, nagyot tévedsz, ha azt hiszed, hogy a férjük után kémkedő nők féltékenységből, "szerelemből" kémkednek. Nem. Mire idáig jutnak, addigra a befektetett vagyonukat szeretnék megóvni. Ahogyan te is pénzzel jöttél, tehát ez SEM szeretet.

Remélem gyorsan lebuksz, mert kizárt, hogy soha ne derülne ki. Nekem erre volna példám, de nem tartozik ide.


Végül szerintem itt csak egyetlen egy óriási probléma van. Az, hogy bezárták az OPNIt.

2016. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
23%

Látom nagyon fáj nektek ez a kérdés.

Gondolom nem véletlenül....

2016. okt. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Van már eredmény?

2016. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

53. Úgy gondolod, hogy itt minden válaszoló nő, mindenki félrelépett, és mindenki a férjével "nevelteti" a szeretője gyerekét? :) Elég paranoid elgondolás.

Esetleg ha nem erre írtad, akkor kifejtenéd bővebben, mire gondoltál a látszólag nem valami népszerű hozzászólásoddal?

Köszi, tényleg érdekel!

2016. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
43%

Úgy gondolom, hogy valamilyen formában már érintette.

Elég megnézni, hogy egyesekből milyen indulatokat vált ki, megy a gúnyolódás, a személyeskedés.Elég átlátszó.

Ahogy te is a százalékommal vagy elfoglalva.

Ugye tudod, hogy rendkívül szánalmas?

ha olyan okos lennél, mint amilyennek hiszed magad, akkor észérveket használnál és eszedbe se jutna a százalékom.

2016. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Észérveket egy olyan benyögésre, amit te tettél? Mégis mit? A te "válaszodban" amire reagáltam hol volt az észérv? Vagy bármi ésszerűség? Nem hiszem, hogy ebben a témában az érintettség az ami döntően megbotránkoztatta az embereket, hanem a kérdező alattomossága. Az, hogy nem meri felvállalni a feltevését, nem mer odaállni a neje elé, és azt mondani, Julcsa, szerintem ez a gyerek nem az én gyerekem, nem is hasonlít rám, én apasági vizsgálatot szeretnék. No ez az ami kinyitotta a bicskát sokaknál - de bizonyára nem olvastad el a válaszokat.


Apropo. Az én lánykám kizárólag az apjára, és apai nagyijára hasonlít. Most akkor mi van? Kérjek anyasági vizsgálatot, mert lehet nem is én vagyok az anyja? :D

2016. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
24%

Az nem számít alattomosságnak, és veri ki a biztosítékot, amikor egy nő megcsalja a férjét, és felnevelteti vele egy idegen gyerekét? Sajnos elég gyakori dolog ez.

Ad egy hatalmat a nőknek, hogy attól szülhetnek, akitől akarnak, és ezt nem tudhatja meg a férjük (még ha nem is csalják meg valójában). Szórják is a mínuszokat rendesen, amikor el akarják ezt venni tőlük.

2016. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%

#58 De igen, ilyen esetben a nő is szimplán egy gerinctelen dög. És még finoman fogalmaztam.

Viszont fenti kérdésnél egyetlen logikus észérvet sem tudott felsorolni a kérdező, hogy miért is tippelne ilyesmit.

Mert ugye, ha megcsalásra gyanakszik az ember, akkor nem akkor kezd el vakarózni, ha a közös(nek hitt) gyerek már ennyi idős, hanem akkor a születés után kapásból apaságit kér. Ja, és persze szembesíti vele a kedves párját is, hogy megcsalásra gyanakszik.


Az verte itt ki a biztosítékot mindenkinél, hogy a kedves kérdező olvasott egy cikket, meg volt valami haverja, aki kakukkfiókát nevelt, és ettől most hirtelen ő is megvadult. És még annyi gerince sincs, hogy legalább kérdőre vonja a csajt, ha már ilyen gyanúja van. Ez az, ami nagyon gáz.

2016. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%
59: Az 56-ost és az 58-ast egy padba kell ültetni, hátha úgy közelebb kerülnek a megoldáshoz. Látszólag az egyik csak a kérdést olvasta a másik csak a válaszokat. :)
2016. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!