Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha esélyes hogy az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esélyes hogy az egyetlen gyerekünk nem tőlem van, akkor válás után semmit nem kell már fizetnem, igaz?

Figyelt kérdés

28 vagyok, a feleségem 26. A baba kb egy éves és külsőre egyikünkre sem ütött (szem, hajszín többek között). Most várok DNS-teszt eredményére. Ha az enyém, akkor no problem, visszaülök a helyemre és nevelem tovább.

Konkrétan azért is vagyok ilyen ebben, mert egy ismerősömnél is tíz év után derült ki, hogy a 2-ből 1 gyerek nem is az övé.


Ha nem, akkor elválok és viszlát. Most tegyük fel hogy így lesz:

A lakás albérlet, de nekem elég komoly megtakarításom van, mert jól keresek és mindig spórolós voltam és főleg ezt féltem a válástól. Azt olvastam hogy ami a házasságunk alatt jött pénz (ez másfél évnyi idő volt), azt meg kell osztani, de ami a házasság előttről jön azt nem.

Tehát ha van a bankban mondjuk 14 millióm, de abból csak a házasság idejéről 2 millió származik, akkor végül csak 1 milliót kell abból adnom, igaz?

Kocsi sincs, ezen kívül csak ingóságok vannak (TV, laptop, ágy), de azokból sem sokszázezres tételek


Ha követelnének gyerektartást egy gyerek után, aki nem az enyém, akkor a fejemben van egy terv, hogy elhúznék külföldre ez elől.


2016. okt. 9. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem simán lehet igaz. Én is tudnék száz olyan sztorit mesélni, amit senki nem hinne el nekem, pedig velem történt mind.
2016. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán lehet igaz, de csatlakozom a 70-eshez, felmerül a kérdés, hogy ha igaz a sztori, akkor miért kell kamuzni az árról? Amit 70-es írt árat az NEM anonim, oda kell anyuka is, pláne be kell fáradni személyesen, és a mintát is ők veszik le. Egész pontosan apaság vélelmének megdöntéséhez használják, ha a bíróság elrendeli. De a felvetés teljesen jogos.


Ami hazánkban elérhető anonim DNS vizsgálat, kb. 110e és 135e Ft között mozog, tokkal-vonóval.

A 200e Ft talán a Mónika sóban hangozhatott el. Kérdező! Melyik cég volt ez? Csak úgy okulás képpen, hogy aki legközelebb olvas valamit valamelyik napilapban, tudja, hogy melyik céghez ne menjen, mert ing-gatya.


Egyébként ha kérdező már az elején kiírta volna normálisan a kérdést, nem elhallgatva egy csomó információt, akkor nem kapott volna annyi választ az elmeállapotára vonatkozólag, és nem kellett volna fölényeskedve válaszolnia sem emiatt. Talán sokan meg is sajnálták volna. Már ha egyáltalán igaz.

2016. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem írtad volna meg, hogy "elköltöttem egy rakást pénzt a semmire, mivel az enyém a gyerek"
2016. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

#72

Jó hát tény, hogy a kérdező stílusa finoman fogalmazva bicskanyitogató, de attól még, ha igaz a történet, a helyzet nagyon gáz, amiben van.

2016. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
22%

Bicskanyitogató azok stílusa is, akik minden áron a kérdezőt szidják.

Most már kamukérdés. Eddig elmebeteg volt. Lényeg, hogy a kérdező bármit ír, ő a hülye. Ha kiderül, nem kamukérdés, akkor jön majd az, hogy ő tehet arról, hogy a felesége félrejárt a hátasság alatt. Gusztustalan emberek élnek ebben az országban...

2016. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
81%

#75

Mert nem szimpatikus. Az egész történetében van valami ellenszenves, és nagyon nehéz vele együttérezni, hiába van szär helyzetben, hiába van megcsalatva és átverve. Egyszerűen ahogy előadta a történetet, iszonyú tenyérbemászó ember benyomását kelti. Ezért nehéz a pártjára állni. Ahogy te írsz, érthető, miért támogatod ilyen lelkesen.

2016. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!