Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Akik terhesen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik terhesen, vagy kicsi gyerekkel hagytátok el a párotokat egy másikért, észbe kaptatok valaha, hogy mégis a család a fontosabb? ha igen minek a hatására? Békültetek ki akár évek után is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 23:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
10:42 - Szerintem ők most dolgoznak, hogy legyen miből megélni. Én is csak azért vagyok a neten, mert délutános munkarendben dolgozok. :-)
2010. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
38%

A paraszt szádat te hímsoviniszta 07:01


-igenis a nőknek nehéz szülni és a gyerekkel foglalkozni nagyon is fárasztó

1. egy nő nem megy dolgozni, ha éppen újszülött vagy kisgyereke van. Ki foglalkozik addig vele? Egy kisgyereket nem lehet egyedül hagyni!

2. A munka után NEM VÁRJA A HÁZTARTÁS, mert a gyerekkel is kell foglalkoznia, és NEM MINDENT Ő CSINÁL!


ADDIG A FASZI MIT CSINÁL, AMÍG A NŐ:

1.GYEREKET PELENKÁZ , SZOPTAT, FÜRDET,

2 8 ÓRÁT DOLGOZIK (GONDOLOM FIZIKAI MUnKÁT, MERT IGAZGATÓI SZÉKBEN nem való LENNE NEKI, MI?!)

3. MUNKA UTÁN FÁRADTAN MENJEN HAZA SZOPTATNI (HA MÉG ÉL A GYEREK), FÜRDETI, PELENKÁZNI

4. FŐZZÖN, MOSSON, TAKARÍTSON

5. HULLAFÁRADTAN SZOLGÁLJA KI HÍMURÁT (MERT AZ AZ ISTEN) ÉS PERSZE FOGLALKOZZON IS VELE, NE CSAK A GYEREKKEL, SZOPJA LE VAGY RÁZZA KI NEKI, NEHOGY A HÍM HISZTIZNI KEZDJEN.


Szerinted ezt egy gyenge nő megtudja csinálni?

És addig a hím mit csinál? Dísznek van,vagy vakarja a faszát?



A jó terhesség-házasság titka:

1. a férfi dolgozik

2. a nő otthon van (5-6.-dik hónaptól)

3. háztartási munkába belesegít a férj, figyel a feleségére, türelmes.

4.A férj is belesegít a közös gyerek nevelésébe, pelenkázásba, fürdetésbe...stb.

Így a nő sem lesz szülés után depressziós, elhanyagolt.


Azért nem kell egy nőt állatnak nézni.

2010. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
66%
Egy pasit se kell tenyészbikának nézni
2010. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
33%

07:01 EZ EGY GYALÁZAT! Miiivan?!



"Ha az anyuka a párja helyett a babával alszik,ha állandóan csak vele törődik,a férjével pedig nem (a tiszta ing nem elég törődés),ha csak a gyerekről beszél vele, az apa gondjai nem érdeklik,ha az apa éjjel nem tud a gyerektől aludni,akkor ne csodálkozzon az ilyen nő,hogy a férj besokall!

Tudomásul kellene végre venni,hogy a gyerek és az apa EGYFORMÁN FONTOS ! Lehet és kell is a picit szeretni,de nem szabad őt az élete értelmének tartani.

30 év házasság és 3 gyerek utáni tapasztalatom"


A GYEREKKEL KELL FOGLALKOZNI AZ APÁNAK ÉS AZ ANYÁNAK IS!


A FASZI MÁR VOLT GYEREK, MINEK KELL EGY FELNŐTTNEK NYALNI A SEG*GÉT? NEM NYALTÁK NEKI ELEGET KISKORÁBAN?


A FELESÉGGEL ITT KI FOGLALKOZIK?

MERT ÚGY OLVASOM KI, HOGY A NŐ CSAK DÓGOZZON, MINT EGY RABSZOLGA, SZ*RJA LE A GYEREKÉT (FULLADJON MEG ÉJJEL, SEMMI BAJ), A PASI PERSZE NEM SEGÍT SEMMIBEN (én nem olvastam erről egy sort sem).


A pasi nem tud éjjel a gyerktől aludni??? Nem mondod?

És a hullafáradt nő az tud?

Aki családfenntartó, rabszolga, cseléd és idióta egyszerre?


Nem kényesztettek el téged kiskorodban kicsit?


Be kellett volna fogni téged egy kis kapálásra, mosásra, ablakpucolásra, és a saját gyerekeid pelekázására munka után!!!!

2010. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
39%

11:07

Ki nézi őket tenyészbikának?

Én gyereket sem akarok (pont az ilyenek miatt, mint a 07:01)

Meg dugni sem annyit. Én heti egy alkalommal is elvagyok!


Tehát ami a tenyésztéssel kapcsolatos, engem nem érint:D


Azt tudom, hogy csóró vagyok, és amíg nem teremtem meg magamnak a saját lakást, karriert, addig bizony nem szülök!

Azért hogy tönkremenjen az életem, kerüljek ki x gyerekkel az utcára, a házasságom válságban legyen....nem éri meg.

Éljen a függetlenség!

2010. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek csak akkor lenne szabad gyereket vállania ha tisztában van azzal, hogy benne van a pakliban hogy lehet olyan élethelyzet hogy egyedül kell felnevelnie a ygereket
2010. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes hogy egyesek vagyis a többség szerint a nők teljesen ártatlanok, szentek, és csak áldozatok és mindig a pasik a szemetek... És az a szemét aki leírja hogy a nők is mennyi mindent rontanak el.
2010. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
75%

Egyes országokban, ahol rendesen megfizetik a tisztességes munkát, és van elég bölcsi, ott a nők csak pár hónapot vannak otthon a babával, utána mennek vissza dolgozni. Érdekes, hogy nálunk ezt miért nem lehet bevezetni. Szerintem jó lenne. És nem hiszem, hogy az ilyen gyerekek elkallódnának, hiszen a családnak meg kell élni, és a legtöbb család nem luxusban él, a GYES és hasonlók pedig jóval kisebb összeg, mint a fizetés, tehát szerintem kellene is az a kiesett összeg.


A pasi és a nő egyaránt hibás lehet, ha egy kapcsolat megromlik, de lehetnek külső körülmények is, nem kellene ítélkezni. Egyik se ártatlanabb a másiknál, emberek vagyunk, hibázunk.


Nő vagyok!

2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
50%

Én annyira nem értem az embereket!De komolyan!


Miért kell a gyerekes anyukákat szidni?

Egyáltalán miért különbek a férfiak,miért kell csak a nőnek a gyerekkel foglalkoznia?Nem csak magának szülte...!


Írtam egy listát,hogy ki mennyire dolgozza "agyon" magát!Ha akarjátok elolvassátok!(persze ez egy általánosítás,lehetnek benne +/- eltérések,de ez az alapforma!Otthon lévő anyukákkal!)

Íme:

A férfi:

-reggel fel kel

-elintézi ügyes-bajos dolgait

-elmegy dolgozni

-lehúz a melóhelyén 6-8-10-12 órát

-haza megy (a legtöbb esetben elvárja,hogy rend,tisztaság,kaja legyen,az asszony,addigra a gyereket lepasszolja aludni,hogy őt kényeztesse,babusgassa stb!

-lefekszik aludni


A nő:

-reggel fel kel

-elintézi ügyes-bajos dolgait

-reggelit csinál a férfinak,magának

-a gyerek fel kel

-ellátni a gyereket napi 4-5 alkalommal,ha nincs különös eset(betegség stb.)

-mos

-takarít

-vasal

-főz

-játszik a gyerekkel (mert hát a gyerek sincs el egész nap egyedül)

-hazajön a férfi,akkor vele is foglalkozni(vacsorát adni stb.)

-lefekszik aludni


Eközben az olyan tényeket sokan nem veszik észre vagy nem akarják észre venni,hogy

-a férfi,nem kel fel éjszaka a gyerekhez,ha az már 1 órája sír,mert reménykedik az ember,hogy visszaalszik

-a férfi elmegy otthonról közösségbe,még ha az a munkahelye is!

-a férfi akkor pihen le,amikor akar,mert nincs kötve semmihez


-a nő meg otthon van a gyerekkel (ha szerencséje van,akkor vannak emberek a közelébe,akikkel tud beszélgetni stb.)

-a nőnek egy kisgyerek mellett nincs szabadság,pihenés

-örök aggódás,ha a gyereknek van valami baja


Persze,tény,hogy sok embernek nem így van,de sokunknak ez van!


Én 4 éve vagyok együtt a párommal,akinek élete nagy vágya volt egy gyerek!4 hónapja megszületett a lányunk!Apa kicsi fénye!De mióta itthon van a lány,azóta az apja 8 és 10 között jár haza a régi 5 óra helyett!Megpróbálok annyi időt szakítani rá,mint régen,de nem megy sehogy sem,hiába próbálom!Elfáradok én is a nap végére!Már nem csak ő van.Tudom,hogy egy férfinek is nehéz egy új családtagot elfogadnia,még ha az a sajátja is!Tudat alatt még féltékenyek is lehetnek!De semmivel sem könnyítik meg a nő életét azzal,ha panaszkodnak!Igenis ha a férj hazajön a melóból,akkor átvehetne egy kis munkát a nőtől,hogy egy picit könnyebb legyen neki is!Én bizony tudom díjazni,ha ezt legalább egyszer megteszi egy hónapban!24 órából 25 órát vállalok,hogy mindenkinek jó legyen.De rám ki figyel?Azt a gyereket nem egyedül hoztam össze,nem csak én akartam!Elmegyek én dolgozni,ha a párom itthon marad a gyerekkel.Kíváncsi lennék,hogy meddig bírná és hogy utána hogy viszonyulna ahhoz,amit a nők egész nap csinálnak!Egyik félnek sem könnyű,de beláthatnátok,hogy a férfi szabadabban viselkedik és él!


De egy férfi sem válaszol a feltett kérdésre!Este kíváncsi leszek,hogy fog-e egy is írni!

A kérdésre válaszolva pedig csak annyit mondanék,hogy terhesen és kisgyerekkel a legocsmányabb dolog elhagyni egy nőt,csak azért,mert a drága uraság nem képes felelősség teljesen viselkedni!

Apám az ellentéte volt ezeknek!Anyámat azért hagyta el,mert neki kellett még egy kisgyerek!Így is 5-en voltunk már gyerekek!Csak azt nem értette meg apám,hogy az újabb gyerek is felnő egyszer...De rólunk utána nem gondoskodott egyszer sem!Mostanában érdeklődik,de nem irántam,hanem az első unokája felől! Na mindegy!Tudnám én itt estig is írni!így is hosszú lett!

Ja,míg el nem felejtem! Lehet lefele pontozni és lehet az ellen/gonosz véleményeket írni!

2010. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
66%
Azért kell őket szídni, mert azt hiszik ők a világ hősei hogy szültek, lebecsülik más munkáját (férfiakét, gyerektelen nőkét), egy csomó olyan dolgot vállalnak amit nem kéne és akkor utána őket sírnak...
2010. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!