Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Akik terhesen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik terhesen, vagy kicsi gyerekkel hagytátok el a párotokat egy másikért, észbe kaptatok valaha, hogy mégis a család a fontosabb? ha igen minek a hatására? Békültetek ki akár évek után is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 23:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
66%
Én nő vagyok, mégis elítélem a mai anyukák/feleségek viselkedését, mert visszataszító. Emiatt néznek le minden nőt, mert így viselkedik a többség, és ez sajnos így igaz. Magas gyerektartás, 3 apától 3 gyerek, kéthetente láthatás, apu ellen hangolás. Utána meg majd nézik a gyereküket, hogy mi lesz belőle és sajnálkoznak, hogy hol rontották el.
2010. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
50%
13:45 - Neked még sose vágták a szüleid a fejedhez, hogy tisztelj, mert én töröltem a xaros feneked baba korodban (ja, de a szeretet valahogy hiányzott és túl sokat veszekedtek egymással és sose voltam elég jó, ezt valahogy elfelejtik). Attól, hogy valaki szül egy gyereket, még nem több a többi embernél. Ha azt a gyereket felneveli becsülettel úgy, hogy a gyerek örömmel találkozik vele később is, akkor jó szülő volt, de nem egy olyan embert ismerek, aki kerüli valamelyik vagy mindkét szülőjét, mert úgy bántak vele, hogy a gyerek inkább távolságot tart (és nem csak tinik, de 50 éves anyukám is így van a szüleivel, akik megalázták és verték).
2010. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
60%

Hat azert durva mi kerekedett a valaszokbol.

Rolam: a kisfiam apja MAR!!! terhesseg alatt megcsalt ez a pici 2 honapos koraban bukott ki, akkor nekem kellett elköltöznöm a közös lakasbol, mert ö nem volt hajlando, es most nekem kell pereskednem a gyerektartasert, a hazreszem kifizeteseert, es a lathatasok ujraszabalyozasaert- mar 2 eve nem latta a picit es nem is erdeklödik!!! ezzel ellentetben a birosagon mindent összehazudott, hogy öt erdekli a gyerek csak ez, meg az es ugyanugy akarja a heti lathatast es 3 evesen elvinni a fiat!!! AKIT 2 EVE NEM LATOTT!!!

Szoval szerintem undorito mocskos aljas szemet ember az, aki a terhes feleseget, vagy a mar kismama feleseget megcsalja de plane ha elhagyja. Vagy ilyen hamar megromlik eszrevetlenül egy kapcsolat??? Kb 4-5 honap alatt, amikor elötte meg minden oke es közösen megterveztük a gyereket???

Ezt nem lehet semmivel megmagyarazni.


Sosem bekülnek ki ezzel a troger alakkal.


Es maga a temarol a velemenyem: a ferfiak java resze hazudik egy kapcsolatban MINDEN NAP!! Hol erröl, hol arrol (nem nagy dolgokra kell gondolni:pl n:jol all?f:-igen szivem! es hasonlo kis dolgok. Igy milyen kommunikaciot hianyol par valaszado? Igy NEM lehet valakivel beszelgetni. Es ha valamiben meg kell vedeni a nöket az pont ez, ha egy hazassag vagy altalaban a hazassagok emiatt mennek szet akkor az 99%-ban a ferfiak hibaja!!! Termeszetesen akinek nem inge ne vegye magara, es ezen kiveteleknek jar a tisztelet.

Persze mas miatt is mennek szet emberek, sok oka lehet, de ha mar rossz egy kapcsolat miert kell meg meg is alazni a masikat egy harmadikkal???(nöktöl ugyanugy kerdezem) Ez undorito. Az erzelmeknek pedig igenis lehet parancsolni, (barmilyen furcsa szo is) ezt hivjak ugy: SZOCIALIZALODAS!!! Persze attol az embertöl akit farkasok neveltek ne is varjnk el ilyet.

Mert ha hazassag utan megis betoppan egy SOKKALNAGYOBB Ö, akkor ez a szemely nyugton kivarja a valast!!Hiszen kölcsönösen nagy a szerelem, vagy nem??? Mertha nem akkor csak oda lukadunk ki, hogy egy futo kufirc miatt van elhagyva akar egy terhes nö akar egy kisbabas anyuka.

Es mindebben oly sokat köszönhetünk a mediaknak meg a celebeknek, akik ugye "jo" peldaval jarnak elöl e teren is. Ma divat valni, melegnek lenni sajnos.

2010. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
36%
Persze hogy lehet parancsolni az érzelmeknek de attól még vannak és egyszer kibuknak és az szívás. Amúgy meg a legtöbb nőnek nem kell az ősztinteség... Szetrinted hány nő lenne boldog ha azt mondanák neki, hogy " nem borzalmasan áll rajtad, és még kövér is vagy, sokkal jobban tetszenél vékonyan..."? És ezt nőként mondom...
2010. máj. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
és az miért van hogy a férfiak nem tudnak s akarnak 35 év alatt elköteleződni, 0 felelősségtudatuk van, és csa úgy elvannak-mindenféle elkötelezettség nélkül- elég ha 40 éves korukig egyéjszakás, felszínes viszonyokba kezdenek? mert én nőként ezt látom- én most vagyok 25 éves, és a korosztályomból nem találok értelmes pasit, aki ha nem is rögtön, de hajlandó lenne megállapodni.. ??
2014. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
ja és igen- én is keveredtem- majdnem hasonló szituba: a pasi akivel együtt voltam, csak kihasznált, és meg is csalt az exével, azért örülök h.nem lettem terhes tőle-- a pasik nagy többsége sajnos ennyire felelőtlen és aljas- simán ott hagyott volna terhesen is, amúgy sms-ben szakított- nagy jellemre vall
2014. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan férfit, aki 42 évesen már három feleségen és két élettárson van túl, van három gyereke. Alkalmi munkákat vállal, gyerektartást hol fizet, hol nem. A legútóbbi feleségét hét év után közel egy évig csalta, még jó, hogy szerencsétlen elvetélt.
2014. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!