Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak! Akik terhesen, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik terhesen, vagy kicsi gyerekkel hagytátok el a párotokat egy másikért, észbe kaptatok valaha, hogy mégis a család a fontosabb? ha igen minek a hatására? Békültetek ki akár évek után is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 23:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szidom a ygerekes anyukákat!

De az tény hogy manapság a babavárást a többség úgy éli meg mint valami betegséget, és a pici gyerek születése, nevelgetése is túl van misztifikálva.

2010. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
33%

13:45-ös vagyok!

Sajnos ilyen világban élük,ahol minden hülyeséget az ember agyába tömnek!És emiatt mindenki szenved!

De ez akkor sem mentség arra,hogy egy kismamát ott hagyjon a párja!Ha ezt én tenném meg,hogy a gyerekemet ott hagyom a páromnak,én meg lelépek egy másik csávóval,akkor én egy halálos bűnt követnék el,amiért minimum halált érdemelnék és én lennék a világon a legnagyobb k.rva,hogy hogy mertem én ilyet csinálni!Bezzeg a férfiak megtehetik!Erről van itt szó,kérem!Régen is ugyanígy ment minden,csak nem volt internet,ahol ezeket le tudták volna írni,vagy nem volt búvársajtó,média,ahol ezeket felhozták volna!

2010. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%

Az meg a másik marhaság,amit egy válaszoló hozott fel,hogy a nőknek csak akkor szabad gyereket vállalni,ha tisztában vannak azzal,hogy fel kell készülni arra,hogy esetleg a gyerekeket egyedül kell felnevelniük!


Na ez már szégyen,ha így kell már gondolkodni!


Akkor azt ajánlom kedves anyukák,kedves nem anyukák,hogy ne vállaljatok soha gyereket,mert úgy is egyedül fogjátok felnevelni,mert a mostani férfiak le fognak lépni,mert hülyék vagytok!!

2010. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
0%
Én nem becsülöm le senki munkáját!Se azokét akiknek nincs gyerekük,se azokét akiknek van!Én is dolgoztam a szülés előtti 2 hétig,mert más választásom nem volt!És utána is fogok,ha a gyereket el tudom helyezni,de az minimum az óvodáig el fog tartani,mert erre nincs bölcsi!De ez alatt az idő alatt is dolgoznak a nők,nem csak otthon vakarják a p.csájukat,ahogy itt egyesek gondolják!Ezt miért nem lehet megérteni?otthon dolgozunk,nem munkahelyen!
2010. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Ugyan ne ámítsuk magunkat

sose lehet tudni mit hoz a holnap.Nem lesz mindig nagyi, vagy más rokon aki segít, nem biztosak a munkahelyek, sokkal könnyebben mennek szét héázasságok,jöhet betegség, baleset

2010. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, én pont ezekért nem is akarok gyereket...

Ha a párom majd nagyon akar, legfeljebb akkor. De bizony meg lesz beszélve, hogy ez nem csak az én melóm, kettek akarjuk, ketten hozzuk össze, besegít ő is.

Jaés, tudom, furcsa hozzáállás, de engem nem fog senki otthagyni egy gyerekkel. Majd viszi magával, esetleg, aztán meglátjuk hogy boldogul vele.

Ne harapjátok le a fejem, mondtam, hogy nem akarok gyereket, nem is szeretem őket.

2010. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy egy érdemleges választ sem kaptam a kérdésemre.A kérdés lényege az volt, hogy olyan férfi válaszát vártam volna aki elhagyta a családját, de később valami hatására mégis úgy döntött hogy őket választja Ilyen példát szerettem volna olvasni.

Ehhez képest egymás torkának ugrottak néhányan, hogy nem a pasi a hibás, a nő a hibás, ki mit tesz, nem tesz, és hogy arra kell készülni hogy egyedül is fel tudd nevelni a gyerekedet. Hát nem tudom ezt a kérdés melyik részében olvasták, mert nem volt sem ok, sem felelős, nem ez volt a kérdés, hogy ki miben hibás. Sajnálom, ha nem sikerült világosan megfogalmaznom a kérdést.

2010. máj. 5. 16:05
 38/47 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a kérdéssel,csak egy illetékes sem írt ide (még)!Érintett vagy,vagy csak kíváncsi?
2010. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Mivel szerintem ide férfiak, apák nem nagyon járnak, legalább ebbe a témába nem így nem tudom mit vársz. Egy olyan kérdésre is csak nők szokták válaszolni ahogy egy rossz sincs a férfiakról...
2010. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Egyszer annak a férfinek is, aki elhagyja a terhes feleségét volt anyja!


Talán azt a férfit már gyerekkorában meg kellett volna nevelni, rászoktatni a családi értékek tiszteletére.

2010. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!