Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy házasságban elfogadható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasságban elfogadható ez?

Figyelt kérdés
Több, mint 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 gyerekünk van.A ház amiben élünk az ő tulajdona, még a házasságunk előtt vette, akkor még nem voltak gyerekeink. Azóta azért költöttünk az ingatlanra, de még haszonélvezőnek sem tesz meg. Évek óta kérem, hogy közös kasszán legyünk, mert így nehéz egyről a kettőre jutni. A rezsit ő fizeti és a nagybevásárlásokat. Egy évben egyszer elvisz bennünket nyaralni.Az ő jövedelme 5- szöröse az enyémnek. A gyerekeket én ruházom, én fizetem nekik az iskolai ebédet, a kocsimat fenntartom, telefonszámlámat magam fizetem. Ő veszi igénybe a gyerekek után járó adókedvezményt, nála van a kártyám amire a családi pótlék jön. Nekem semmit nem szokott venni, a gyerekeknek néha 1-1 cipőt vesz. Most is 30ezer volt a nagyobbik szemüvege, azt is én fizettem. Több, mint 50 ezerbe került múlt hónapban a fogászatom, arról sem vett tudomást. Közös kasszából hallani sem akar. Nagyon nincs ez rendben így. Állítja, hogy hó végén nem marad semmi a fizetéséből. Holott magára és ránk sem költ, a fél milliós fizetéséből rezsit fizet és élelmiszert vesz. Már a válást fontolgatom...Ti marad átok egy ilyen házasságban?

2017. febr. 26. 07:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
10%

//ezt töröljétek, spam//

Utálom ha telóról írok, hogy rendesen tagolom, de mégse ugy rakja ki :/

2017. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
79%

#30, Te mitől vagy ilyen megkeseredett ember?

Mert esetleg Te egy alárendelt kapcsolatban élsz, ahol a nőnek kuss van, és egy fülbevalót nem vehet magának még nem ez a normális.

Lehet Te megelégednél ennek a negyedével is, de miért baj, ha egy NŐ azt akarja, hogy egyenlő félként kezeljék. Lehet szerinted ez a férfi nyaralgatni viszi a feleségét, de tudod ez normális családoknál nem így van megfogalmazva, hanem úgy hogy nyaralni megyünk EGYÜTT. A kérdező nem otthon ücsörög és háztartást vezet, hanem dolgozik és mellette ellátja a családját. Vagy szerinted az nem jár stresszel, ha kapkodnia kell, hogy meló után össze szedje a gyerekeket és ellássa a háztartást? Tudod milyen szar érzés az mikor lohol mint egy idióta melóból, de mégis a Te gyereked az utolsó az óviban/iskolában?

Vagy szerinted az olyan nagy bűn, ha egy nő ad magára és esetleg a közös jövedelemből olyan "luxus" dolgokat is megenged magának mint mondjuk havi egy manikűr vagy kozmetika?

2017. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!