Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem szerelmes lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szerelmes lett, megcsal, és el is akar válni . Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 20 éve vagyunk együtt, voltak jó és kevésbé jó korszakaink, de eddig sikerült mindent megoldanunk ( de azt is elismerem, hogy többnyire én voltam a hibás sok dologban), tényleg vele szerettem volna leélni az életemet . Az utóbbi időben sajnos eléggé elhanyagoltam a házasságunkat, nagyon sokat dolgoztam vidéken, napokig, sőt néha hetekig nem voltam otthon . Kb.2-3 hónapja megjelent egy "árny a múltból" a fiatalkori szerelme,30 évvel ezelőtt jártak egy-két évig, "ráírt" a Facebookon, randiztak, összejöttek,stb. hétvégente már együtt voltak, a feleségem bejelentette, hogy megtalálta a "lelki" társát, akivel közös az útjuk, és el akar válni tőlem, ezt egy hete tudom, nagyon megvisel ,4-5 napig nem ettem, nem aludtam, nem tudok a munkámra koncentrálni, teljesen kétségbe vagyok esve (bár próbálom nem mutatni). Szeretem a feleségem, és mindent meg szeretnék tenni, hogy megtartsam, ill. visszahódítsam, de nem tudom mit tegyek, mi lenne a jó megoldás ? . (tudom , hogy már sok ilyen kérdés volt , de nekem nagyon fontos lenne a válaszotok ... )
2018. dec. 1. 20:54
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
15 : Azért ez a "éveken keresztül xartál rá magasról " , kicsit túlzás , és igenis remélem , hogy ez nem egy elválás lesz , hanem "csak" egy hosszabb-rövidebb ideig tartó fellángolás , és azt hiszem váltok ki még belőle érzelmeket ( remélem a síróöorcsön kívül is .. :) ) . Mindenesetre én küzdeni fogok érte az utolsó pillanatig , meg még talán utána is . mert szeretem
2018. dec. 2. 02:14
 22/52 A kérdező kommentje:
10 -es :Nem szeretnék elválni , és remélem visszatudom "szerezni" , én szeretnék lenni az a pasi aki kell neki és aki törődik vele és figyel rá . A 20 évünk nem csak a rosszból , és nem csak abból állt , hogy tojtam rá , és csak tűrt mellettem , tudom , hogy nagyon kevés rá az esélyem , de én megteszek mindent . Ha megtörténik , hogy visszatér , szeretném újra építeni a kapcsolatunkat teljesen az alapoktól kezdve , őszintén , tisztelettel , egyenrangúként , odafigyeléssel és sok , sok szeretettel .
2018. dec. 2. 02:36
 23/52 Bence_ ***** válasza:

Azért hazudik lelki társat mert abba nem tudsz belekőtni és szerinte ez kevésbé bántó.

Ahhoz, hogy kimondja, figyelj tök jól érzem magam mellette ehhez fejlett kommunikáció kell ami nálatok hiányzik hiszen voltak hazudozások.

Ha tényleg szeretnél vele a legjobban lenni akkor támogasd, legyél jó fej, megértő!

A mostani kapcsolata jelenleg a lila felhő, ki tudja mikor oszlik szét, ha közben belőled egy jó fej, megértő pasi lesz akkor egyszer lehet, hogy észrevesz.

Máskülönben azért is érdemes normálisan csinálni ezt az egészet mert a te életed, gyűlölködve élni elég szar és mivel van egy gyerekeket ezért össze vagytok kötve.

Ha már hárman vagytok a családban akkor hárman is illet volna elmondani a gyereknek.

2018. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom azt is nagy bőszen bevallottad az "okosértelmesszuperakapcsolatunk" fiadnak, hogy mikor nagycsoportos-elsős volt, te akkor keféltél mást, ahelyett, hogy vele lettél volna.

Engem anyám vont bele a játszmáikba, tippelj, kivel rossz a viszonyom?

2018. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
25-ös : Igen , bevallottam.
2018. dec. 2. 12:04
 26/52 anonim ***** válasza:
51%
Szóval még mocsok módon megcsaltad, megmutatván, hogy nem tiszteled (aki tiszteli a párját, az nem csalja meg a másikat), kinyírva ezzel a bizalmat. "Megbocsátott" vagy inkább csak lenyelte, de a következmények ugyanúgy ott vannak. Nem is foglalkoztál vele. Csodálkozol, hogy lelépne? Te indítottad el a lavinát, még érdekes is, hogy idáig kitartott. Ne te sajnáltasd magad, itt volt az ideje már rég.
2018. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy kézzel írott levelet,amiben leírod ezt amit itt,azt amit érzel.Beleírva hogy nemhiába választottad őt anno,mindig is tudtad hogy nektek egymás mellett van a helyetek,ott van a szerelmetek gyümölcse is 16évesen.Gondolja át jól mit szeretne,te küzdesz érte,és nem akarsz lemondani róla.Aztán várj hogy alakulnak a dolgai.Veszekedés ne legyen,legyél nagyon pozitív,segítőkész irányában.
2018. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
57%
Mindegy, hogy lelki társ, vagy igazgató, vagy bármi, sértett fél vagy, ok-okozati összefüggéseket keresgélve, nincs most jó konklúzió. Nem tudsz tisztán gondolkodni, cselekedni, DE ne alázd meg , és magadat sem! A gyerek már nem kicsi, DE mindketten a szülei vagytok, SOHA, DE SOHA ne minősítsd anyut, vagy a fickót. Szóval kitartás, méltóság, tisztelet, a nagy részét úgyis elrendezi az élet
2018. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
24: Igazad van , én is így látom ,totál lila ködben vagy inkább rózsaszín felhőben van , teljesen szerelmes , meg kell várnom , míg kezd eloszlani ez a köd , ( ha egyáltalán eloszlik , ha nem akkor vesztettem ) , egy ismerősöm azt mondta , hogy amit csinálnak , az a tipikus kapuzárási pánik esete , de nem is a feleségemre , hanem a pasijára illik ( 55 év körüli ) , korán reggel kezdi az üzenet küldözgetést , 100 db naponta (?!?) , forgó , ugráló rózsaszín szivecskék (WTF?) , félig kivülről nézve elég gáz , azt hiszem ez lesz a helyes viselkedés , távol tartani a negatív érzelmeket , és józanul , kedvesen , normálisan viselkedni , bármennyire nehéz , és várni
2018. dec. 2. 20:37
 30/52 A kérdező kommentje:
27 :Igen megcsaltam , lehet , hogy Ő is megcsalt a házasságunk alatt , nem érdekel , a múltat lezártam , a jelennel és a jövővel szeretnék most törődni
2018. dec. 2. 22:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!