Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem szerelmes lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szerelmes lett, megcsal, és el is akar válni . Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 20 éve vagyunk együtt, voltak jó és kevésbé jó korszakaink, de eddig sikerült mindent megoldanunk ( de azt is elismerem, hogy többnyire én voltam a hibás sok dologban), tényleg vele szerettem volna leélni az életemet . Az utóbbi időben sajnos eléggé elhanyagoltam a házasságunkat, nagyon sokat dolgoztam vidéken, napokig, sőt néha hetekig nem voltam otthon . Kb.2-3 hónapja megjelent egy "árny a múltból" a fiatalkori szerelme,30 évvel ezelőtt jártak egy-két évig, "ráírt" a Facebookon, randiztak, összejöttek,stb. hétvégente már együtt voltak, a feleségem bejelentette, hogy megtalálta a "lelki" társát, akivel közös az útjuk, és el akar válni tőlem, ezt egy hete tudom, nagyon megvisel ,4-5 napig nem ettem, nem aludtam, nem tudok a munkámra koncentrálni, teljesen kétségbe vagyok esve (bár próbálom nem mutatni). Szeretem a feleségem, és mindent meg szeretnék tenni, hogy megtartsam, ill. visszahódítsam, de nem tudom mit tegyek, mi lenne a jó megoldás ? . (tudom , hogy már sok ilyen kérdés volt , de nekem nagyon fontos lenne a válaszotok ... )
2018. dec. 1. 20:54
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
28:Már írtam , kézzel , 3 oldalt , még az első napokban , végigfutotta , nagy hatással nem volt rá :(
2018. dec. 2. 22:03
 32/52 anonim ***** válasza:
A szavak itt nem sokat érnek. Főleg miután kérése ellenére belerángattad a fiatokat is. Ahelyett, hogy szépeket írsz, meg beszélsz, viselkedj úgy, hogy az legyen neki vonzó.
2018. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
29:Hát remélem az élet tényleg elrendezi a dolgokat , eddig csak hétvégente volt távol , ma (vasárnap) azonban délután kapott egy sms-t a pasijától , ,hogy az itt van a városba , erre azonnal átment az albérletbe , azt mondja majd pár nap múlva jön , itt hagyott a gyerekkel a lakásban , azt se mondja meg mikor jön vissza , a telefont se veszi fel . Bevásároltam , segítettem tanulni a gyereknek , megetettem , lefektettem , holnap hajnalban kéne mennem pár napra melózni , hívogatnak a munkások , hogy mi lesz , szóltam a nővérének , hogy holnap este nézzen rá a gyerekre ( egyébként a nővérét sem hívta fel már kb. két hete ) , hát nem tudom , egyre nehezebb ez az egész . Néha alig bírom visszafogni magam , hogy ne pofozzam fel úgy istenigazából.
2018. dec. 2. 22:39
 34/52 anonim ***** válasza:
38%

Ja most pár napig "vigyáznod" kell egy 16 éves kamaszra, aki valszeg meg tudja magát etetni és aludni is tud egyedül? Micsoda áldozat, miután te ugyanúgy otthagytad őket hetekre.


Szerintem neked csak az egód fáj. Konkrétan nincs érdemi kapcsolatod a családoddal, nem tud mi hiányozni, maximum az illúziója a szerető feleségnek. De köztetek, konkrétan köztetek, semmi olyasmi nem volt, már az új fickó előtt se, amit te el tudtál volna veszteni. Csak most sérült a férfi úri büszkeséged, hogy a feleséged lelépett, mert ő megunta ezt a híg fost. Ennyi történt és nem több. Ezen gondolkozz el. Aztán szimplán csak kezdj új életet.

2018. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%

én is válok! nincs az az isten, hogy kibékűljek a férjel!!! eleget tűrtem neki úgyhogy vége!

hála van szerelmem, de ha elhagyna SE mennék vissza!!!

elég volt!!!

2018. dec. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
36%

én vagyok az a válaszoló, aki a másik kérdést linkelte be - csak pont azt nem vettem észre, hogy már réges-régen megcsaltad a feleségedet. így azért már más a leányzó fekvése.


anyának is jár a boldogság.

2018. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
60%

Azok a válaszolók, akik savazzák a nőt, úgy tűnik, elsiklottak afelett az "apróság" felett, hogy apuci előbb kezdett viszonyba. De az teljesen rendben van, ugye?

Asszonyka megbocsájtott (vagyis inkább nyelt egy nagyot), cserébe kedves férjecskéje sz.rt bele a kapcsolatba, elhanyagolta, most meg pillázik, hogy mi történt.

Drága kérdező! Nem most kéne kapálózni, eddig kellett volna tenned az ügy érdekében. Nagyon undorító, hogy még te állítod be magad áldozatnak és itt sajnáltatod magad. Pár napra egyedül hagyott a gyerekkel (aki 16! éves) és sírsz, hogy mekkora genyó, meg legszívesebben felpofoznád??? Áruld már el, hogy egy kamaszt mióta kell etetni és fektetni? A feleséged ezt csinálta 16 éven keresztül, te meg nyivákolsz, hogy a gyerekkel kell lenned pár napot? Egy vicc vagy.

2018. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
32-es :A fiunkat ő rángatta bele a dologba ,amikor elmondta neki , hogy el akar válni tőlem , csak azt az apróságot nem említette neki , hogy több hónapja szeretője van ... , amúgy igen , megpróbálok úgy viselkedni ,hogy vonzó legyek neki ...
2018. dec. 3. 23:01
 39/52 A kérdező kommentje:

34,37 :Amikor összejöttem a feleségemmel , nagy szerelem volt , egy évig szinte csak buliztunk , utaztunk , állandóan együtt voltunk , aztán megszületett a kisfiunk , akkor egy kis faluban éltünk már 1 éve , ( nagyszüleimtől örökölt ház a falu szélén ,távol a többi háztól , több 10 hektáros területtel , a nyugati határszélen ) a gyerek születése után még kb. 7-8 évig itt éltünk , közösen nevelve a gyereket , Ő dolgozni kezdett , én meg vállalkozni , bár városiak vagyunk mindketten , szerettünk itt lenni , állatokat tartani , gazdálkodni , a magunk ura lenni .

Egy idő múlva kezdett kicsit unalmasabbá válni az itteni élet , ekkor döntöttünk közösen úgy , hogy vissza a mozgalmasabb világba , veszünk egy tágas lakást a szülővárosában ( szintén itt a nyugati részen ) és odaköltöztünk . Sajnos svájci frankos hitelre , a szokásos történet , hogy ne dőljön be a hitel , és megmentsük a lakást ,itthon kiadtunk mindent bérbe és kimentünk 5 évre külföldre , jól kerestünk és jól is éreztük magunkat , a gyerek is megtanult egy nyelvet , később még hasznát veszi.


Aztán hazajöttünk , kifizetve a lakást , a feleségem visszament az eredeti munkahelyére , én meg sajnos újraindítottam a vállalkozást , elkezdődött az ingázás ( 150 km ) , 3-4 nap munka , 3-4 nap család , ahelyett , hogy a 100%-ban a családot választottam volna , nagyot hibáztam , bár jól kerestem , nem érte meg , mert ebben az utolsó egy-két évben kezdett megromlani a kapcsolatunk.

Ezt az egészet azért írtam le , mert nem tartom jogosnak az ilyen kritikákat , hogy " a feleséged 16 éven át ezt csinálta " , meg hogy " semmi nem volt köztetek amit eltudtál volna veszíteni "....

Ami különösen fájó az egészben , hogy pont most szeptemberben döntöttem el , hogy elég volt ebből , az ingázásból , a különélésből , januártól végleg odaköltözök és újra együtt leszünk , erre most novemberben kapom ezt a hatalmas pofont .

2018. dec. 4. 00:08
 40/52 A kérdező kommentje:
34,37: Nem az zavar , hogy pár napig vigyáznom kell a gyerekre , - imádok vele lenni és úgy gondolom ő is velem - , az zavar , hogy azért passzolja le a gyereket , hogy ő addig nyugodtan az új partnerével lehessen !
2018. dec. 4. 00:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!