Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem szerelmes lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szerelmes lett, megcsal, és el is akar válni . Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 20 éve vagyunk együtt, voltak jó és kevésbé jó korszakaink, de eddig sikerült mindent megoldanunk ( de azt is elismerem, hogy többnyire én voltam a hibás sok dologban), tényleg vele szerettem volna leélni az életemet . Az utóbbi időben sajnos eléggé elhanyagoltam a házasságunkat, nagyon sokat dolgoztam vidéken, napokig, sőt néha hetekig nem voltam otthon . Kb.2-3 hónapja megjelent egy "árny a múltból" a fiatalkori szerelme,30 évvel ezelőtt jártak egy-két évig, "ráírt" a Facebookon, randiztak, összejöttek,stb. hétvégente már együtt voltak, a feleségem bejelentette, hogy megtalálta a "lelki" társát, akivel közös az útjuk, és el akar válni tőlem, ezt egy hete tudom, nagyon megvisel ,4-5 napig nem ettem, nem aludtam, nem tudok a munkámra koncentrálni, teljesen kétségbe vagyok esve (bár próbálom nem mutatni). Szeretem a feleségem, és mindent meg szeretnék tenni, hogy megtartsam, ill. visszahódítsam, de nem tudom mit tegyek, mi lenne a jó megoldás ? . (tudom , hogy már sok ilyen kérdés volt , de nekem nagyon fontos lenne a válaszotok ... )
2018. dec. 1. 20:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
53%

de amikor te csaltad, ő is a gyereketekkel volt!


aki ráadásul kisebb is volt, nehezebb volt vele.


meg kellene értened, hogy ugyanazt kapod vissza, amit te adtál neki + bepótolja az elhanyagolva töltött éveket.


szerelmes. reménykedhetsz, hogy elmúlik, de lehet, hogy nem fog. vagy ha el is múlik, nem megy vissza hozzád.


sok lehetőség van, egyebet nem tehetsz, mint hogy megpróbálsz férfiként viselkedni, azaz békén hagyod.

2018. dec. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
38%
Te csaltad meg őt legelőször. Aztán sz.rtál is rá. Ne te sajnáltasd magad, szánalmas vagy. Megérdemelted.
2018. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
42:Ne rúgozzatok már ezen a 10 évvel ezelőtti megcsaláson , azért írtam le , mert így korrekt ( mármint , hogy leírom ) és nem akartam magam szentként vagy mártírként feltüntetni . Abban se vagyok biztos , hogy az asszony nem lépett félre a házasságunk alatt , de nem érdekel , nem is akarom tudni , nem a múlttal ( a tanulságokat már levontam ) , hanem a jelennel és a jövővel szeretnék foglalkozni . Vannak kapcsolatok , amibe abszolut nem fér bele ,semilyen szintű félrelépés , és vannak olyanok , amik túlélik , sőt megerősödve jönnek ki belőle
2018. dec. 5. 06:17
 44/52 anonim ***** válasza:
54%

te meg ezen a mostani megcsalásán ne rugózz.


ja, hogy ő szerelmes lett, és a pasi is... hát bukta.

2018. dec. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
8%

Jaj, kérdező....minden kommenteddel lejjebb ásod magad.

Mikor te a nődnél voltál, vitted a gyereket is? Ugye, nem, úgyhogy ne takarózz azzal, hogy ő most rád hagyja, amíg elmegy.

Az,hogy te 10 éve csaltad, nem oszt, nem szoroz, megtetted.

Az elhanyagolás megint egy olyan dolog, amit nem tudsz utólag helyrehozni. Oké, most (hogy a feleségednek elege lett) váltasz munkát és jutna idő a családra. Sajnos ezt későn lépted meg. Én sem bíznék a változásban, ha éveken keresztül le sem sz.rnál, aztán mikor válni akarok, elkezdesz pedálozni. Ha eddig nem volt fontos a családod annyira, hogy változtass, felőlem is csinálhatnál bármit, nem vrnnélek komolyan.

2018. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Jaj, kérdező....minden kommenteddel lejjebb ásod magad.

Mikor te a nődnél voltál, vitted a gyereket is? Ugye, nem, úgyhogy ne takarózz azzal, hogy ő most rád hagyja, amíg elmegy.

Az,hogy te 10 éve csaltad, nem oszt, nem szoroz, megtetted.

Az elhanyagolás megint egy olyan dolog, amit nem tudsz utólag helyrehozni. Oké, most (hogy a feleségednek elege lett) váltasz munkát és jutna idő a családra. Sajnos ezt későn lépted meg. Én sem bíznék a változásban, ha éveken keresztül le sem sz.rnál, aztán mikor válni akarok, elkezdesz pedálozni. Ha eddig nem volt fontos a családod annyira, hogy változtass, felőlem is csinálhatnál bármit, nem vennélek komolyan.

2018. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

rebekanyuszi (41,44): Nem a megcsaláson rugózok - ezt már kifejtettem , hanem szeretném megmenteni a házasságunkat , ha még meg lehet .Teljesen megértem , amit írsz , hogy azt kapom vissza amit adtam neki , nagyrészt meg is érdemlem , azt is nagyon jól tudom , hogy kb. 99,9% , hogy nem jön vissza , pont azért a 0,1 %-ért küzdök még most . Azt , hogy mit és hogyan kellett volna a múltban csinálni , én is tudom ,..


Igazából azért indítottam ezt a kérdést , mert érdekelt mások véleménye , vagy inkább tapasztalata , hogy ilyen esetben , mi a legjobb viselkedés . ( fokozottabban jelen lenni , sokat beszélgetni , vagy inkább békén hagyni , elvonulni ? ..stb )


Kaptam pár hasznos választ , még több negatív kritikát :) , pszichológus helyett itt kiírtam magamból a dolgot , jobban jártam . Az biztos , hogy nem fogok térden állva , sírva könyörögni , és az is biztos , hogy nem fogok , agresszívan , bevadulva törni zúzni ( bár ezzel az öltönyös ,bájgúnár , f@.szk@.l@p patkánnyal , később valószínű , hogy lesz egy komolyabb "elbeszélgetésem" , de remélem ez a késztetés is elmúlik majd ) .


Idővel , mint minden ,majd valahogy megoldódik ez is . Köszönöm a hozzászólásokat , közeleg a karácsony , kellemes ünnepeket mindenkinek .

2018. dec. 6. 21:42
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva, milyen választ vártál? Te hibád az egész, te szúrtad őt hátba először a megcsalásoddal és hanyagoltad majd el, a többi csak ennek a következménye. Megérdemelted. Ez a jó karma.
2018. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
6%
Drágám, te még mindig el vagy tévedve. Nem kell a másik férfin "bosszút állni", ez végtelenül primitív ésvgyerekes dolog. A (lassan VOLT) feleséged döntött úgy, hogy a másikkal jobb lesz. A következő kapcsolatodban meg figyelj oda a párod igényeire (NE az utolsó utáni pillanatban) és minden okés lesz. Viszont ez a hajó elment, ha kapálódzol, meg izmoskodsz a másik féllel szemben, csak magadat égeted.
2018. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
Hallgass az első két válaszadóra....
2018. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!