Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
5 éve külön mentünk a volt élettartammal , akkor meg egyeztünk egy összegben amit en minden hónapban oda adtam neki! Azon felül amikor nalam volt a gyerek ruhákat vettem, telefont es soha nem engedtem haza penz nelkul. 40- 50 adtam havonta a volt paromnak ! Lett egy uj kapcsolatom amiből született egy kislányom , azota az exem be gurult , es most feljelentett , h fizessek 60 ezret es nem láthatom a lányomat csak 2 hetente 6 órát ! Mit tudok kezdeni vele , nem erti meg , h nem tudok 40 tobbet adni ,230 ezer a nettóm !
2019. febr. 19. 09:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
10%
Talán ennyi jövedelemmel nem kellene 2 gyereket vállalni. Na már mindegy. 40-60e iszonyat kevés, abból kb kijön a kaja és a gyerek még egy étteremben nem volt, ruha kell, suli, programok. Mondanám, hogy keress jó ügyvédet, de arra nem fog így telni. Vannak olcsóbb jogi tanácsadók.
2019. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bíródág állapítja meg a gyerektartás mértékét a fizetés függvényébeb?
2019. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Tessék szépen bíróságra menni. De az nekem nagyon visszatetsző, hogy akárki ideír, az tök szupernek állítja be magát, a másik meg a mocskos pénzéhes.
2019. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Most megyunk, mert nem erti meg , hogy lett meg egy gyerek , azt mondta azt ot nem érdekli!!
2019. febr. 19. 09:40
 5/39 anonim ***** válasza:
27%
Miért értené meg? Attól még csináltál neki egy gyereket és neki kell felnevelni. Sokkal könnyebb lenne, ha együtt csinálnátok, de valami miatt azt hiszitek, hogy nektek válás után megszűnik minden kötelezettség és amíg régebben a nettó 230 elég volt az életre, most az asszony oldja meg megyek ennyiből. Válás után csökkennek a kiadások, vagy mi?
2019. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Annyit nem követelhet egy gyerekre. Nem kell havi szinten 60 ezret költeni rá. Nagyjából 15%-át kérheti a fizetésednek. Ami 37 ezer lenne a te esetedbe, szóval még a 40 reális úgy ahogy. Nekem bátyám fizet 2 gyerekre 50 ezret. Ennyit állapított meg a bíróság. De ő nem is keres olyan jól. Az hogy a volt asszonyodat nem érdekli a született gyereked, a bíróság figyelembe fogja venni, hogy őt el kell tudnod tartani.
2019. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó előtti, te normális vagy? Attól mert szét mentek, szerinted a gyerek anyja nem dolgozik? A számlákat és a különböző dolgokat nem a GYEREKTARTÁSBÓL KELL FIZETNI.

A gyerekre meg nem kell havi szinten 60 ezret költeni!

2019. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
48%
7: tehát te azt állítod, hogy amíg a közös életben a kettejük fizetése volt elég az életre, válás után az asszonynak kutya kötelessége negyed ennyiből megoldani ugyanazt a kiadást?
2019. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Amíg nem lett meg a kislányom addig eleg volt , a 40 es 50 most hirtelen nem eleg , nekem csak ez a furcsa
2019. febr. 19. 10:33
 10/39 A kérdező kommentje:
Az exem sem keres rosszul 200 fölött van a fizetése, plusz családi pótlék , nagyszülők is segítenek minden hónapban kap az en szüleimtol 20000 Ft. Az o szülei pedig amivel tudnak segítenek .
2019. febr. 19. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!