Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
5 éve külön mentünk a volt élettartammal , akkor meg egyeztünk egy összegben amit en minden hónapban oda adtam neki! Azon felül amikor nalam volt a gyerek ruhákat vettem, telefont es soha nem engedtem haza penz nelkul. 40- 50 adtam havonta a volt paromnak ! Lett egy uj kapcsolatom amiből született egy kislányom , azota az exem be gurult , es most feljelentett , h fizessek 60 ezret es nem láthatom a lányomat csak 2 hetente 6 órát ! Mit tudok kezdeni vele , nem erti meg , h nem tudok 40 tobbet adni ,230 ezer a nettóm !
2019. febr. 19. 09:11
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Most hirtelen az en exem is csinált ilyen havi kiadásos dolgot, oda nyomta a kezembe , ami igy szól ruházkodás havi 20000 ,rezsi 58000 , osztály penz 1500, kaja 40000 , táncosa ra havi 6000,
2019. febr. 19. 11:30
 22/39 anonim ***** válasza:
A rezsihez semmi közöd. 40 ezer forint havi szinten kajára.. marhaság.
2019. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Ruhákat sem vesz neki havi szinten az biztos , en vettem neki par nadrágot meg felsőt karácsonykor most is abban volt nalunk, de majd megkérdezem a gyereket , h milyen uj ruhakat vesz neki az anyja havonta !
2019. febr. 19. 11:46
 24/39 Rockarc ***** válasza:
100%

Az exed beszalad a fas.zerdobe, ha birosagra viszi az ugyet. Uganis joval kisebb osszegeket allapit meg a birosag. Eleg rakeresni a neten akar itt a GYK-n is, hogy 10-20K kozotti osszegeket itelnek meg gyerekenkent. Aki 30K felett add haza, az mar kiralynak szamit.


Persze lesznek olyanok, akik majd jol megmondjak, hogy a fizetesed hany %-at kell odaadni, de azokkal ne foglalkozz, az eletben nem olvastak el meg az idevonatkozo jogszabalyt sem. Jellemzoen azok adnak tobbet haza, ahol a valas nem egymassal valo kicseszessel tortent.


Az ex majd rajon, hogy jobban jar, ha megegyeztek, mintha torvenyesen kimondjak, hogy mennyi az annyi. Onnantol kezdve a szamonkerhetoseged is a birosagi papiron fog alapulni, tehat ha minimum annyit utalsz, mint amennyi ott meg van allapitva, akkor ha felfordul se tud mit csinalni. Ja, utalas. Mindig utald a penzt, hogy nyoma maradjon a penzmozgasnak, igy nem fogja tudni letagadni. Pontos osszeg legyen, ha valamit vissza akar adni belole, akkor is utald el a teljes osszeget o meg utalja vissza amit gondol.


42F

2019. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
En kicseszni nem akarok vele , ha a bíró 30 itelne meg akkor id oda adnám a 40 ,csak nem ertem , hogy miert kell olyanokat kiabálnia, h en értsem meg h a bírót nem fogja érdekelni , a második gyerek! Ugy csinal mintha azt a gólya hozta volna, mindkettő a gyermekem ugyanúgy szeretem oket !
2019. febr. 19. 12:34
 26/39 anonim ***** válasza:
3%
Akkor neveld te. 40e ft-t bmeg, az mi? Én biztos odaadnám neked.
2019. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
75%

Annyira szeretem az értetlen senkiházi majmokat, akik nem látják a fától az erdőt. Nem 40 ezer forintja van a nőnek a gyerekre, hanem több mint 200 ezer forint. És a kérdező szülei 20 ezerrel támogatják havi szinten az unokájukat, így 60 ezret kap így is a gyerekre.

Úgy csináltok, mint ha a nőnek nem lenne önálló jövedelme a gyerekre, a gyerektartás mellett.

2019. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
60 bol neveli amit csak tőlünk kap , meg családi ,en szívesen nevel en ugyis heti 3 4 napot nalunk van, amióta a teso megszülett!!
2019. febr. 19. 12:41
 29/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt sok no rendesen megvadul ha meghallja , h az apa mert uj életet kezdeni , es lett gyereke!!! Akkor mar tripla annyi penz kell,tisztelet a kivétel ! Nem megcsaltam , nem elhagytam! Évek óta külön mentünk , mert mar nem működött semmi!!! Mi van a mai nőkkel?!
2019. febr. 19. 12:43
 30/39 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerulhetsz olyan helyzetbe, hogy nem fogod tudni fizetni. Adhatsz tobbet, mint amennyit megitelnek, ez rajtad mulik. A lenyeg, hogy utalassal menjen.


A lathatas korlatozasat sem lesz egyszeru elernie. Ha eddig nem volt indok kozbelepni, mert "tejeltel rendesen", ebbol a biro is rajon, hogy az asszonyka csak fenyeget a penzert cserebe. Mar alaphelyzetben is a gyerek erdeke a fontos, neki pedig nem az a jo, ha 2 hetente lathat teged. Szerintem a megosztott felugyelet lesz a megoldas.


Amugy szerintem ezzel az egesz hercehurcaval te fogsz jol jarni. Lesz papirod arrol, hogy mennyit kell fizetned, es arrol is, hogy a gyerek programjat az esetek feleben te szervezheted. Ha ellenkezik, vagy megtagadja, akkor pedig a rendorok fogjak a torvenyesseget garantalni. Hidd el, kell a papir, hogy a gyerek kinel tolti a szunetet, karacsonyt, nyaron mikor es kivel lesz.


Meg mindig azt mondom, hogy az exed egy marha.


42F

2019. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!