Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
5 éve külön mentünk a volt élettartammal , akkor meg egyeztünk egy összegben amit en minden hónapban oda adtam neki! Azon felül amikor nalam volt a gyerek ruhákat vettem, telefont es soha nem engedtem haza penz nelkul. 40- 50 adtam havonta a volt paromnak ! Lett egy uj kapcsolatom amiből született egy kislányom , azota az exem be gurult , es most feljelentett , h fizessek 60 ezret es nem láthatom a lányomat csak 2 hetente 6 órát ! Mit tudok kezdeni vele , nem erti meg , h nem tudok 40 tobbet adni ,230 ezer a nettóm !
2019. febr. 19. 09:11
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
5%
# 29, nem ezzel van a baj, kérdező, de nem esik le. Ha az exed csak azért kér több pénzt, mert született úgy gyerek, akkor valóban nem korrekt. Én elsüllyednék szégyenemben ha 40 meg 50ezret költenék a gyerekemre havonta. Nyilván az anyja is költ rá meg a szülők stb. Pl. télen sok minden drágább, zöldségek, gyümölcsök, stb. Jön a tavasz, új ruhák kellenek. Felelőtlenül vállalsz gyereket, ennyi a gond. Túlélni valóban elég ez a pénz, amit összesen összeraktak, de ha a gyerek majd nem lehet kirándulni, majd kocsit akar, akkor nem vágom miből lesz.
2019. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Mi elég szerényen élünk, semmi luxus ( oke lehet vkinek az lesz), 39-30-at kértem, ügyved szerint ez is elég minimum, 2018/19-nek megfelelő gyakorlat.

Az albink rezsivel télen 190e/200e Ft - suli miatt kötött + igy közel vagyunk az apjukhoz + olyan hely, ahol évi jó ha 10 ingatlan kiadó, ezert drága.

A fizum 2/3-át viszi el, tehát jól keresek.

Csp 40e mert 1re emeltet kapok allergia miatt.

+40-et kapok most 2 gyerekre, vegrehajtas alatt a 60, amit megítéltek.

A suli fizetos, 40e Ft a kisebbnek.

Otthon esznek, főzök.

Osztalypénz 1500 Ft.

Ruhara eves szinten kb 60e Ft/gyerek megy el. A cipők dragak, szinte mindent akcióban veszek, kizarolag bőrt a laba miatt ez 4-6e Ft akcióban. Évi 4 pár kell kb 1 teli, 2 tavasz-ősz, szandál, es kell meg váltó.

Dzseki szinte evente 5e Ft sikerul sokszor nyaron megvenni, a nagynak 10e Ft.

Kajara mi nagyon sokat költünk, mert nekem alap hogy szeméttel nem tömök gyereket. Igen, van Rio tonhal meg minden nap gyümölcs, zöldség, sajt meg ilyenek tehát elegge figyelek....cserebe nincs chips üdítő kola es tsai.... a kisebbnek 1 kg kenyer ami eheto 2600 Ft (!) /kg (glutenmentes). Mindketto szemuveges, fogszabalyzos, nagyobb kontaktlencse.

Nyaron 1-1 tabor fer bele (30-30e Ft), nyaralas nemigen. Van erdei iskola - 30e Ft / gyerek. Van kozlekedes. Kene neha szinhaz, erre mar nem jut.

Vannak kulonorak - ez a valas elott is volt. Sztem nem arrol kene szolnia a valasnak, hogy a gyerektol mibdent megvonunk es csak zsemlet kap parizsival.

40e Ft azonban nem rossz, ha sajat lakasuk van es a suli is fizetos. Nekem lakhatassal rezsivel siman elmegy 200felett a 2 gyerekre.

Nalunk apuka nem is azt vitatta soha hogy nem a gyerekre koltok (szlakat mindent atkuldok amugy is ) hanem szerinte a gyereknek ebedre eleg egy adag fott krumpli vagy egy marek rizs... na ez nem kóser.

De a gyerek sajnos igenis sokban van aki tisztessegesen ellatja oket.

2019. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Csak nalunk mas a helyzet kedves utolsó ! Mi albérletbe vagyunk, ok sajat lakásba ! Mert anno en nekik hagytam a lakást de ennyit ért !
2019. febr. 19. 15:24
 34/39 anonim ***** válasza:
Irtam is, hogy a 40e nem rossz ha a lakás saját :-)
2019. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Ami nem 40 hanem 60 😒mivel a szüleim adnak havi 20 neki
2019. febr. 19. 15:53
 36/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, hagyd a sok hülyét.

Az vagyok, aki az ex sógornőjéről írt, akinek 50-et fizet két gyerekre a bátyja.

Mondom, exsógornőm trágyába él, undorító életkörülmények között, pedig a nő elég jól keres ráadásul, de még is mindig mindenkinek sír, hogy semmi pénze nincs.

Aztán ki van lenézve, meg támadva? Persze hogy a bátyám.

2019. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
# 36, ha a nő jól keres, akkor a gyereknek megvan mindenek, ha szán rá és szereti. Honnan lehet tudni, hogy a kérdező vagy a gyerek anyja arra költi, amire kell? hallottam már cifrábbakat. Főleg c betűs körben. Én ha férfi lennék rukákat vennék, ha eladja és nem látom rajta, akkor kikérném. Programokat szerveznék. Nekem annyi a sok, hogy a kérdező úgy tűnik ennyit szán a gyerekére mindennel együtt. ha nem bízik a nőben, akkor vegye meg ő a cuccokat, vigye ő élményekre, stb.
2019. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Utolsó en nem ezt mondtam, hanem hogy amit en vettem neki ruhákat abban latom a gyereket , az , h en a 40 kivul nem áldozók tobbet a gyerekekre tévedés !! Le irtam többször is , h nagyobb kiadók pl telo ilyesmik en vettem meg neki, ahányszor jon , hozzank annyiszor kap zsebpénzt nem sokat 3000 -5000 Ft ig kb . Ha hozzank jon nem a lakásban gubassztunk , hanem viszem programokra , enni , állatkert , mozi , stb ! Miert gondoljatok , h minden apa rossz?!?’
2019. febr. 19. 18:04
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Megmondod a szüleidnek, hogy adják neked azt a havi huszast, mert nélkülük nem tudod normálisan eltartani a gyerekedet, aztán te meg adod a 40+20-at az asszonynak.
2019. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!