Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
5 éve külön mentünk a volt élettartammal , akkor meg egyeztünk egy összegben amit en minden hónapban oda adtam neki! Azon felül amikor nalam volt a gyerek ruhákat vettem, telefont es soha nem engedtem haza penz nelkul. 40- 50 adtam havonta a volt paromnak ! Lett egy uj kapcsolatom amiből született egy kislányom , azota az exem be gurult , es most feljelentett , h fizessek 60 ezret es nem láthatom a lányomat csak 2 hetente 6 órát ! Mit tudok kezdeni vele , nem erti meg , h nem tudok 40 tobbet adni ,230 ezer a nettóm !
2019. febr. 19. 09:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
75%

Azt se tudod, hogy miért mentek szét. Ha két embernek már nincs közös élete, akkor miért fizetné a másik kiadásait?

Semmi köze azon kiadásokhoz. És ahogy elmondtam, nem kell havi szinten 60 ezret költeni egy gyerekre.

Ilyen, hogy étterem, meg ekkora marhaságok, meg kirándulások, programok szervezése sem az apa feladata.

Mivel ezek közül egyik sem kötelező program.

Eleve nincs is az apa állandóan a gyerekével, és az anya már nem is nagyon akarja hagyni, hogy vele legyen.

Mert irigy, féltékeny pitcsa, azért mert most született egy másik gyereke, egy másik nőtől.

A gyerektartás az alap szükségletek kielégítésére szolgál, nem más dolgokra.

2019. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
25%
Attól, hogy bevállaltál még egy gyereket attól még nem kell kevesebb pénz a másik gyerekre ugyanis az ő költségei attól még nem csökkennek.
2019. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
30%

Ott a példa, amit már korábban írtam:

Bátyám 50 ezret fizet gyerek tartást. A nő marhára nem a gyerekeire költi. Hónapok óta ugyan azon retkes ruhákba, szakadt cuccokba járnak iskolába mint mindig.

Nem egyszer látták már azt dagadt nőszemélyt pár ezer forintos kaját majszolni az úton, úgy hogy direkt végezzen azelőtt, mielőtt hazaérne. A gyereknek egyszer nem vesz még csak hasonlót se.

Na az ilyen szülő megérdemli ezt a pénzt?

Otthon nem takarít, disznóól van náluk, állandóan üvölteti a hülye zenét, dohányzik a lakásban.

Undorító ember.

2019. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
17%

Visszamenőleg kapott 600 ezer forintot bátyáméktól, mert megítélte neki a bíróság. Azt is mire költötte el? Volt felvéve neki providenttől hitel, és azt egyenlítette ki belőle.

Most van lehetőség iskolába náluk letenni a fiúnak motorra a jogsit, kismotorra. 50 ezerből vett a gyereknek sisakot.

Úgy hogy közbe a gyerek meg nem csinál semmit, nem tanul. Nem is mehetett volna KRESZre.

2019. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
20%
# 11, nem tudom te hol élsz, de egy gyerek iszonyatosan gyorsan nő, minden hónapban több ruha kell neki. Egy nő is 20.000ft körül van. Vagy hordjon 2 cipőt? Programok, kaja, oktatás. 60.000ftból max túlél, szánalom, hogy te ennyiből nevelnél egy gyereket.
2019. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nem kap kevesebbet ugyanannyit kap, csak hirtelen nem eleg neki, a mi ügyvéd ismerősünk szerint o fog pórul járni mivel meg csökkenteni fogjak a gyerek miatt nem , h emelni , en akkor is oda fogom adni a 40 , a szüleim meg a 20 , csak akkor bár befogja látni ,h értelmetlen amit csinal !!!
2019. febr. 19. 10:50
 17/39 anonim ***** válasza:
48%

Miért én vagyok a szánalom :D. Komolyan, sírok az ilyen embereken. Milyen 60 ezer forintból neveli ember, meg amúgy is, még ha a 40-et nézzük, akkor is, miért 40 ezerből nevelné? Ott írta a kérdező, hogy 200 felett keres az ex asszonya, a kérdező szüleitől kap havi szinten 20 ezret, kapja a 40 ezer gyerektartást, az neked hol 40 ezer forintból tartja fent a gyereket?

Mennyit költhet számlákra? Jobb esetbe 40-70 körül, az nem derült ki mondjuk, hogy családi házuk van e, vagy albérlet, mert tény, az is sok.

De nekem ne mondja már senki, hogy 260-ból nem lehet kijönni egyedül. Egy gyerekre. -.-

2019. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

15 en azt hittem anya apa közösen álljak a gyerek kiadásait , szoval adok En 40 meg az anyuka 40 =80000

Ehez jon meg a szüleim 20 ezre meg a csp= 113000ft, amikor nalam van a gyerek en szoktam adni neki zsebpénzt , ruhát is venni , ha telo kellett nekem szolt , ezeket mindig en vettem meg !

2019. febr. 19. 10:55
 19/39 A kérdező kommentje:
Sajat lakásban vannak , szoval a rezsit kell fizetni!
2019. febr. 19. 10:57
 20/39 anonim ***** válasza:

Akkor legyünk pontosak

Kap apukától 40000ft GYT +13700ft CSP +10000ft AK + amit a gyerekre költ apuka miközben nála van, mert ügye azt az anyának már nem kel megvennie. Számoljunk 70000ft-tal, az nem kevés, abból már ki lehet jönni.

A legjobb haverom is küzd a volt nejjel a bíróságon a GYT összege miatt, mert náluk is született másik gyerek. A barátom kért egy részletes kimutatást, hogy mennyit költ a gyerekre, amit először megtagadott majd késöbb megváltoztatta a döntését. Élelmiszer havi 30000ft(6 éves gyerek), ruházkodás havi 7000ft, használati tárgy havi 5000ft, higénia kiadás 5000ft(tisztálkodási szerek, mosószer, stb) és lakhatási hozzájárulás 20000ft.

Szépen lassan összeollózva ki is jön a 65-70k, de hogy ennyit a büdös életbe nem költött rá az biztos. Persze itt felvetődik a munka kérdése, hogy az pénzben kifejezhető-e, de ha anyuka önként vállalta a kizárólagos felügyeletet akkor erre ne hivatkozzon, főleg ha a férj a megosztott gyerekfelügyeletet szorgalmazza.

2019. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!