Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nejem beadta a válást, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem beadta a válást, mert "nem a papírt, szereti, hanem engem". Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk jobb, mint valaha.

7 éve vagyunk házasok, négy gyermekünk van. Azt mondta, nem ért egyet a magyarországi házasság intézményével, most, hogy kiismerte. Hogy nem az esetleges állami juttatásokra hajt, semmiféle állami pénzt nem igényel egyébként soha. Kizárólag abból szeretne élni örökre, amit a két kezével maga keres meg. Hogy lehetne egy templomi, vagy egy álomszép, de nem hivatalos esküvőnk egy gyönyörű helyen.

Amikor összeházasodtunk, tapasztalatlan volt a jogszabályokat illetően.

Hogy felesleges papír a házassági. Ezeket mondja, hamarosan kapunk váláshoz időpontot.


Más is volt ilyen helyzetben? Aki igen, ő hogy élte meg?


2019. febr. 25. 07:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%
Mit akar csinálni válás után ? Él melletted tovább, zavartalanul vagy kiköltözik ?
2019. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
89%

És a gyerekeket is lepapírozzátok?

Valami nagyon nem kerek a gondolkozásában, de inkább simlis...

2019. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szar van a palacsintában. Ez így nonszensz. Szerintem agyirokkant, ne haragudj. Csak arra bírok gondolni, hogy beadja a válást, ő meg szépen lelép. Valamit nem veszel észre, nagyon nem.
2019. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
85%

Titkol valamit, vagy komplett gyagyás. Elképzelni nem tudom, hogy mi baja van a házassággal, ha nem akar lelépni. Elvileg a nőt és a családot védi! Tiszta gyagya.

Szerintem nyomozd/nyomoztasd ki, mi van a háttérben.

2019. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
83%

Én sem gondolkm hogy a papír túl sok mindent változat egy kapcsolaton, ennek ellenére nem vagyok házasságellenes, sőt egyszer szeretnék is házasodni. De ha benne vagy egy kapcsolatban (mindegy hogy házasság v nem házasság) ami jól működik miért akarnál válni/szakítani? Ebbe semmi logika. Ha neki nincs szüksége az állami pénzekre adja a gyerekeknek vagy nemtudom.

De vagy valami pszichés baja van, vagy vaj van a füle mögött. Épelméjű ember ilyet nem csinál mert semmi értelme. Eléggé ellentmondásos amit a nejed kitalált, és mivel konkrét törvényt vagy jogszabályt nem említett (gondolom) hogy azzal baja van (de ez is hülyeség lenne) így ez egy bazi nagy kamu, akit a feleséged előad.

2019. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Amit* bocsánat
2019. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
82%
Itt valami erosen buzlik.
2019. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%

"Elvileg a nőt és a családot védi! Tiszta gyagya."


Nincs külön törvény nőkre és férfiakra.

2019. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
78%

Én a helyedben nem egyeznék ebbe bele. Hátha akkor elmondaná az igazi okot. Ez hülyeség amiről beszél. Ha szeretek valakit, van négy közös gyerekünk, akkor egyértelmű,hogy nem megyek bíróságra azért,hogy ezt a házasságot felbontsák. Csak azért mert nem a papír számít.


Válás-gyermekelhelyezés, vajon ott se számít a papír?


Szerintem hiába kérdezed, ilyen helyzetben még senki nem volt. Ez nem vall ép elmére, már bocs'.


Főleg úgy,hogy semmi anyagi indok, támogatás kérés/igénybevétel nem szerepel a háttérben.


De "boldogok" lesznek majd a gyerekek ha a szülőket az iskolában elváltként tartják nyilván. Még büszkék is lesznek rá,hogy a szerelem tartja össze Őket nem a papír :(


És Te ezt normálisnak veszed és elfogadod....

2019. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az érdekel, hogy ezt te hogy éled meg?
2019. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!