Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nejem beadta a válást, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem beadta a válást, mert "nem a papírt, szereti, hanem engem". Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk jobb, mint valaha.

7 éve vagyunk házasok, négy gyermekünk van. Azt mondta, nem ért egyet a magyarországi házasság intézményével, most, hogy kiismerte. Hogy nem az esetleges állami juttatásokra hajt, semmiféle állami pénzt nem igényel egyébként soha. Kizárólag abból szeretne élni örökre, amit a két kezével maga keres meg. Hogy lehetne egy templomi, vagy egy álomszép, de nem hivatalos esküvőnk egy gyönyörű helyen.

Amikor összeházasodtunk, tapasztalatlan volt a jogszabályokat illetően.

Hogy felesleges papír a házassági. Ezeket mondja, hamarosan kapunk váláshoz időpontot.


Más is volt ilyen helyzetben? Aki igen, ő hogy élte meg?


2019. febr. 25. 07:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
20%
Én is felvetettem ezt anno a férjemnek.Megundorodtam a házasság fogalmától és attól is,hogy egy papíron le van írva.Mostanság meg azért már többet belegondolnak sokan a házasságba,hogy na ezek már tuti a csok és társai miatt házasok.Én simán elváltam volna,nem lett volna gusztusom ahhoz sen,ha neadj isten meghal a férjem és felvegyem az özvegyi nyugdíjat.Vannak ilyen "elmebajosak",mint én. :-D
2019. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon folyton azt látom, hogy miért nem csak egy papír a házasság.


Mondjuk, ha veled valami történik, kórházba kerülsz, sztem nem nagyon intézkedhet, mint élettárs. Ha esetleg meghalnál -bocsi- utána nem örökölne, és lehet özvegyi nyugdíj sem járna.


Plusz mit mondana a bíróságon, miért váltok? És van felesleges 30 ezer Ft erre? Gyerektartást meg megállapítanak? Ja, csak papíron, amit ha akar, bármikor követelhet?


Nem kérek ez sehogy. Az oké, ha nem házasodik, mert nem kell a papír. De ezért elválni?

2019. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Azt még nem tudhatja, mikor szorulna rá az állami pénzre, büszkeséggel etetné a gyerekeket?
2019. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Jól meg adja az államnak!! Lehet aludni sem fognak a képviselők!!! :))))
2019. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy komolytalan az érvelése, és most már magyarázza meg az okokat?
2019. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 vanda314 válasza:
100%

Bocs, de ez baromság. Annak lenne értelme, ha esetleg elvi okokból nem akarna összeházasodni, de beadni a válást????


Ez baromira nem kerek. Beadja neked ezt a hülyeséget, hogy aláírd, h viheti a gyerekeket meg a házat "papíron", aztán ahogy kisétáltok a bíróságról, kirak a házból és mehetsz fel is út le is út. Nehogy beleegyezz bármibe is. Csak olyanba, amivel rendes válás esetén is jól lennél, mert lehet h egy perc alatt le fog lépni a szeretőjével és kirak téged otthonról.

2019. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt hogy áll a dolog????
2019. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!