Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Jó ötlet így fogyni 20 kilót?

Jó ötlet így fogyni 20 kilót?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem a fogyókúrát reggelizninnem nagyon tudok ezért délbe szoktam először enni.zöldség krémlevest ,2 tojásos rántottát simán olivaolajon,főtt tojást,párolt zöldségeket egykis yoghurtal de ezt persze nem egy nap hanem minden nap mást .uzsira egy almát vagy zöldségeket nyersen,vacsira meg sima sós túró paradicsommal meg hasonlók.itthon szoktam edzeni zsírégető gyakorlatokat meg gugolok de nem voltam rosszul egyszer se .és ha elértem a célom akkor nem fogok nekiálni zabálni.csak akkor már a rozsos kenyeret is beiktatnám.ja és étkezések előtt megiszok 1 pohár citromos vizet sok helyen olvastam hogy a citrom elősegíti az emésztést.

2020. febr. 5. 22:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Az emberek nagy részének nem megy a 180 fokos egyik napról a másikra változás." A kérdező viszont már kb. 1 hónapja elkezdte, és nem arról panaszkodott, hogy jaj, de hiányzik neki a kenyér, vagy hogy szenved a diétájától. A kérdés az volt, jó lesz-e így, amit csinál. Szerintem jó. Akkor is, ha addig nem eszik rozsos kenyeret, amíg le nem fogy. Azzal teljesen egyetértek, hogy a fehérjebevitelre és a napi kalóriára figyeljen oda.

És nem, ha valaki csak csokit eszik a kalóriakeretén belül (a példádnál maradva), nem fog tudni lefogyni, mert ez egy tarthatatlan "diéta".

2020. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!