Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig le szeretnék fogyni...

Januárig le szeretnék fogyni 54kg-ra a kostani 62-ről. Ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval most 169 cm vagyok és 62 kg. (A koromra a nevemből tudtok következtetni)

54kg vagy annál kevesebbre szeretnék lefogyni januárig.

Nem tart engem senki kövérnek, túlsúlyosnak, mert átlagos vagyok. A BMI felmérések szerint is normális a súlyom, de azért szeretnék fogyni.

NeM vagyok AnOrExIáS!


Szóval van aki tudna nekem segíteni?


Ui.: Heti 3 tesim van, plusz heti 2 kézi edzésem, és mellette itthon appokkal szoktam edzeni. Nem fogyasztok gyorséttermi kajákat, sem csokit, mert nem szeretem. Ritkán eszem édességeket.

Szeretem a zöldségeket a (paprika és a paradicsom meg a saláta/káposzta kivételével mindent megeszek) gyümölcsöket.

Csirkén kívül nem eszem más húst, mert nem ízlenek.

A főzelékek és a tejföl túró nekem undorító. (Kóstoltam már mindegyiket, de van amitől undorodok, mert tossz élményeim vannak, van ami nem ízlik)

Bocsi az undorító szó használatáért!



2019. szept. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Vigyél be kevesebb kalóriát. Reggeli + ebéd egy nap és el is van intézve.
2019. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
7 éves vagy?
2019. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

reggeli: fehérje turmix (nem fogyiturmix, hanem csak fehérje, pl 100% Whey). esetleg hozzá zab.

ebéd: hús zöldséggel.

vacsi: saláta (pl: ubi+pari) esetleg hozzá tojás, vagy tonhal, vagy mozzarella.


sok víz 1-2 liter. sok séta (ha van lehetőség jó levegőn)

2019. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Korán van még nekem, de ha jól gondolom talán 12 éves körül lehetsz? Ez alt.suli 6-7. osztály?

Szerintem inkább testzsírt kéne mérned, a kg önmagában semmi, az izom is nehéz. Szerintem ne állj neki nagyon keveset enni, hidd el, rengeteget fog változni még a tested, arányaiban is.. Ha még nem menstruálsz, majd meglátod az hogy meg fogja borítani a dolgokat (nekem előtte 2-3kg víz feljön, aztán le is megy ahol volt). Némi zsír kell, vannak vitaminok amik csak ott oldódnak és létfontosságúak. Ha mindenképp fogynál mégis, kalóriabázison vezesd miket eszel, és esetleg állj át a kevesebb szénhidrát több zsír-fehérje aránya. De elsősorban szeresd inkább azt a testet, ami ennyi mozgást, tanulást, stb biztosítani tudja neked :)

2019. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 évesen ne a súlyoddal törődj, hanem azzal, hogy megadjál a testednek minden szükséges tápanyagot. Egyikünk sem akarja, hogy 5 év múlva nőgyógyászati kérdések kapcsán találkozzunk ezen az oldalon.
2019. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még várom a további válaszokat!
2019. szept. 28. 08:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig nem kapsz jobbakat. Magasság és testsúly aránya tökéletes, pláne, hogy ennyi edzéssel izom is van rajtad bőven. Még tanulsz, kell az energia és a tápanyag.

Ui. most akkor mennyi az életkorod? Gondolom nem hét éves vagy, akkor hetedikes? Ilyen magasság mellett jó a súlyod, ha a többi lány között nagynak érzed magad, az normális, de majd ők is beérnek téged és akkor már nem leszel kirívó

2019. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nyakasparasztgazda válasza:
Egyél fele annyit mint mostanában
2019. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!