Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Akinek sikerult 9p napossal fogyni, megosztana konkret recepteket, elelmiszereket, otleteket?

Jo lenne, ha minden fajta napra irnatok az alapdietanal felsoroltakon kivul.

Koszi

márc. 5. 16:38  Privát üzenet  

A válaszok

Fehérjenap: grillezett husi, v. hal, v. tojás + sali

Keményítő: héjában főtt krumpli, v. lecsó tojás nélkül, vagy lencsefőzelék étkezési keményítővel vagy Bonduelle konzerv-variációk.

Szénhidrát: gombás tészta, paradicsomos fűszeres spagetti, káposztás tészta, grízes tészta, tészta pörköltlével hús nélkül. Pogácsa, pékáru.

Gyüminap: sok banán, magvak.

Ezekkel kibírható.

Sok sikert!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 5. 18:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, h irtal. Koszonom szépen.

Az nem baj, h a szenhidrat napon, a tesztaknal zoldseg is van? Pl. Paradicsomos vagy gombas teszta?

Neked igy is sikerult?

Koszonom

# 2/5Időpont márc. 5. 19:50 Privát üzenet

Kevés zöldség mehet a tésztához és paradicsomszósz is, ketchup stb, ami szénhidrát.

Igen, én végigtoltam a 90 napot anno és le is mentek szépen a kilók, aztán meg duplán vissza, szóval inkább tartós életmódváltásra kell berendezkedni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 5. 20:17 Privát üzenet
Offtopic: 17 kg-t fogytam, pedig szinte ugyanúgy étkeztem. A különbség hogy ismét elkezdtem sportolni, csak heti 2x és máris szaladtak le a kg-k és még sokkal jobban is érzem magam :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 5. 23:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hu de ugyesek vagytok. Igen, az eletmodvaltas a lenyeg. Es a sport. Igazabol a lisztet, cukrot kellene teljesen elhagyni. Csak az a franya Nutella......

Koszi a valaszokat.

# 5/5Időpont márc. 6. 05:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó ötlet így fogyni 20 kilót?
Le lehet így fogyni ha ezt folyamatosan tartom?
Hogyan lehet 2 honap alatt fogyni hasbol?
Mennyi kilót lehet maximum fogyni 1-1,5 hónap alatt ha odafigyelek az étkezésre?
Ha csak Norbi update 1-es kódú élelmiszereket eszem, akkor fogok fogyni?
Norbitól szeretnék ebédet rendelni. Az Ultra update ételekről /általában a Norbi ebédekről mit tapasztalt aki próbálta? Kb 10 kg-t szeretnék fogyni, csak 1-es kódú élelmiszereket eszem.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!