Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Akinek sikerult 9p napossal...

Akinek sikerult 9p napossal fogyni, megosztana konkret recepteket, elelmiszereket, otleteket?

Figyelt kérdés

Jo lenne, ha minden fajta napra irnatok az alapdietanal felsoroltakon kivul.


Koszi


2020. márc. 5. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjenap: grillezett husi, v. hal, v. tojás + sali

Keményítő: héjában főtt krumpli, v. lecsó tojás nélkül, vagy lencsefőzelék étkezési keményítővel vagy Bonduelle konzerv-variációk.

Szénhidrát: gombás tészta, paradicsomos fűszeres spagetti, káposztás tészta, grízes tészta, tészta pörköltlével hús nélkül. Pogácsa, pékáru.

Gyüminap: sok banán, magvak.


Ezekkel kibírható.


Sok sikert!

2020. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, h irtal. Koszonom szépen.


Az nem baj, h a szenhidrat napon, a tesztaknal zoldseg is van? Pl. Paradicsomos vagy gombas teszta?


Neked igy is sikerult?


Koszonom

2020. márc. 5. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés zöldség mehet a tésztához és paradicsomszósz is, ketchup stb, ami szénhidrát.


Igen, én végigtoltam a 90 napot anno és le is mentek szépen a kilók, aztán meg duplán vissza, szóval inkább tartós életmódváltásra kell berendezkedni!

2020. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Offtopic: 17 kg-t fogytam, pedig szinte ugyanúgy étkeztem. A különbség hogy ismét elkezdtem sportolni, csak heti 2x és máris szaladtak le a kg-k és még sokkal jobban is érzem magam :)
2020. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hu de ugyesek vagytok. Igen, az eletmodvaltas a lenyeg. Es a sport. Igazabol a lisztet, cukrot kellene teljesen elhagyni. Csak az a franya Nutella......


Koszi a valaszokat.

2020. márc. 6. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!