Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan kezdjem el a fogyokúrát?

Hogyan kezdjem el a fogyokúrát?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok 76kg 168 cm.

Ez már a kövér kategória. El vagyok keseredve.

Le szeretnék fogyni 60kg-ra az már nekem nagyon jó lenne. Többször kezdtem már dietazni 90 napos de mindig feladtam.

Utálom a testem, a tükröt, fotózást.

Hogyan kezdjem el? 90 napos diétát szeretném csinálni plusz torna. Hányszor tornázzak 1 héten és mire?

Segítsetek kérlek.



2020. aug. 27. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj 90 napos diétát, ha nem tudod betartani.

Csökkentsd az adagokat, egyél minél több zöldséget. Próbálj magadnak olyan étkezési szokásokat kialakítani, amit hosszú távon tartani tudsz. Szokj le a nassolásról, igyál csak vízet. A Youtube-on rengetek videót találsz tornához, minden nap kellene 1 órát mozogni, de ez lehet akár annyi is, hogy munkából hazafelé nem tömegközlekedéssel mész, hanem gyalog; vagy a tornán kívül sétálsz/futsz este 1 fél órát.

2020. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Mindenki elrontja ezt az egeszet nm koplalni kell jo sokat kell kozogni az az alapja mindennek annak semmi ertelme h madar kajat eszel oszt kopog. A szemed az ehsegtol mar lassan csillog a szemed hat futni kell jo sokat, feluleseket csinalni meg amiket meg tudsz eljarsz ilyen sportedzesekre tobbet ersz vele mint a norbi updateel meg madareledelekkel
2020. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont azt a diétát akarod csinálni ha már tudod hogy nem tudod tartani?

Én egyszer próbáltam párom kedvéért. Végig csaltam az egészet. Gyümölcs hús meg víz nap, vle. Még jó hogy sose jött velem vásárolni és akkor ehettem egy jó szendvicset xD De még így is lement 5 kiló


Az alap felfogásodon kéne változtatni. A fogyás nem létra mászás, hogy mellé léptél, leestél, mintha fennt se lettél volna. Fogd fel maratonként. Néha elfáradsz, talán meg is álsz, max vissza lépsz pár lépést de sose kerülsz vissza a starthoz. Ha leadtál már 1-5 kilót azt nem lehet elrontani egy bezabálással. Többel sem. Ha "pihensz" is pár napot folytatod. Az elért eredmenyeid megmaradnak.


Én a kalória számolást ajánlom. Pár hónap után belejössz annyira hogy már írnod se kell mert fejből tudod az adagokat. De segít beállítani és olyan ételeket (akár egy szelet csokit) is beletehetsz amiről nem tudsz/akarsz lemondani.

2020. aug. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia

Én mindig a Pamelára tornázom nem birom a Norbis és a Rékás kiabálós videókat

Ne csinálj 90 naposat

Vegyél tonhalat csinálj hozzá salátát vagy rizst egy kis zöldséggel

Ha megkívánsz egy kis desszertet vegyél szénhidrát csökkentett péksüteményt

Ami nagyon fontos : nincs cukor-liszt

Nem úgy kell elképzelni hogy te most soha nem ehetsz szénhidrátot

Kijelölsz 1 héten 1 napot és abban az egy nap azt eszel amit akarsz

2020. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először csak sétálj, utána kezdj tornázni.
2020. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!