Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a 90 napos...

Mi a véleményetek a 90 napos diétáról?

Figyelt kérdés

Én eddig 6. Napja csinálom, és 1 kiló mínusznál tartok. Viszont ami negatívumot tapasztaltam eddig:

-betartva a mennyiséget, kevés energiám van

-egész nap éhes vagyok

-alig jön széklet, ha jön az is keményebb, mint mielőtt elkezdtem (ami tudtommal nem egészséges, hanem a lágyabb)

Nektek mi a véleményetek?



2021. jún. 22. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A táncot? Nem, kedves, nem táncolnak. :-) De hát mé egy baromság, aminek zeóltája vagy, mert a valóságról fogalmad sincs.


De, ugyanis az a természetes.


Jaj, ha megelmíteném, hogytalálták ki a rost kamut is, még jobban menne itt a sírás... :)


Egyáltalán nem emészthető nehezen, az meg emberl egyen a talpán, aki képes annyit enni, hogy túl sok vasat vigyen be. :D (másik nagy előnye a TERMÉSZETES életmódnak, mert az ember is húsevő, ugye, hogy kis adag is simán laktat egy egész napra)


mediterrán, mint mondottam, úgy kamu, ahogy van, kedves, és egyáltalán nem lenne jó, ha igaz lenne, akkor sem. ;)


Álmaidban talán nem vagyok az, édesem. De súgok valamit, úgysem nézel utána, mert bólogató droid vagy: máj tőlterhelése. És ez csak az egyik. ;)

2021. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor varom a hivatkozasokat.:)
2021. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Régebben én végig csináltam és 16kg-ot fogytam tőle. Egyértelműen nem csak zsír csökken ez az idő alatt hanem az izom is (vmennyivel gyengébb leszel, de nálam nem volt vészes).Én a szénhidrát napokon az előírtnál sokkal kevesebbet ettem meg, mint amennyit lehetett. Víznapot egyszer tartottam, annyi elég is volt(lehetőleg ezt ne csináld). Kb 2 év alatt jött vissza az a súly, de azóta már nöltem is. Diéta után odafigyelsz az étrendre akkor nem jön vissza. (Sajnos én diéta után ugyanannyit ettem mint előtte és ezért jött vissza)
2021. júl. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!