Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék 10kg-ot fogyni...

Szeretnék 10kg-ot fogyni egészségesen, csak zsírból. Hogy érhetem el?

Figyelt kérdés

Nem sok zsír van rajtam, de jobban örülnék neki, ha még kevesebb zsír lenne rajtam. Alapból erős alkatú vagyok, de sose láttam tisztán az izmaimat, szeretném ha izmosabbnak nézzek ki azzal, ha lefogyok. Persze nem csontosra, de menjen le némi felesleg rólam. 7-10kg zsírfogyásra gondoltam. Mennyi idő alatt mehet ez le? Sport nélkül.

Ha lefogyok, hogyan egyek majd, hogy ne hízzam vissza amit leadtam?


2021. szept. 3. 16:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
175cm 76 kg vagyok, fiú. 20 éves.
2021. szept. 3. 16:14
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Sport nélkül lehetetlen. A szervezet nem hülye. Ha nem sportolsz, miért tartsa fent az izmokat? Ha te sport nélkül nekiállsz fogyni, akkor jelentős izomveszteséggel számolhatsz.
2021. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha nem sportolok, hogy van rajtam ennyi izom?
2021. szept. 3. 17:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg van rajtad izom, akkor valamit biztos csinálsz. Nem muszáj sportnak lenni, lehet fizikai munka is, lényeg, hogy használd az izmaidat. Ha egész nap csak az ágyban fekszel, akkor biztos nincs rajtad olyan sok izom.
2021. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz sportolni?
2021. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha izmos szeretnél lenni, akkor ezzel a súllyal több értelme lenne inkább gyúrni és tömegelni. Szerinted hogy néznél ki 175 centihez 66 kilóval?
2021. szept. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5# akarok, de nem tudom hogy mit és hogyan csináljam egészségesen. Illetve a házban is alig férünk el, nem tudunk súlyzópadot venni, mert nem tudjuk hova rakjuk majd el.

Futni meg nem bírok, max 3km-t tudok lefutni egy időben. Hülyének néznek ha kimegyek futni és 2 óra után visszajövök azzal, hogy oda-vissza sikerült 3km-t lefutnom..

Biciklizni max elmehetek de c..telepen lakok …

Sportolni mennyibe kerül? Illetve egészségesen étkezni? Haviban mennyire jönne ki?

2021. szept. 4. 07:47
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
sport, kevesebb kaja
2021. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sportolni mennyibe kerül? Illetve egészségesen étkezni? Haviban mennyire jönne ki?


Ezekre komolyan választ vársz?

2021. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan kevesebbe kerül, mint 20+ évig megvenni a vérnyomás csökkentőt és egyéb gyógyszereket
2021. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!