Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van aki épp csinálja a 90...

Van aki épp csinálja a 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Most már télen szerintem hülyeség csinálni, mert pont nyárra fogod visszahízni.
2010. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, köszi!
2010. okt. 21. 18:13
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Legyél rugalmasabb, ne ilyen merev, kösz.
2010. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%

Ezt a hülyeséget kérlek szépen ne kezdd el!

A szervezetnek minden nap minden tápanyagra szüksége van, és a másik -

abba ezek, akik ezt kitalálták, bele sem gondoltak, hogy a keményítő is szénhidrát (raktározott poliszacharid).

Semmi értelme. Persze biztos, hogy lefogysz, de az alultápláltság miatt.

2010. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
És még annyi, hogy ez egy "ördögi kör", mert nem lehet abbahagyni. Amint leállsz vele, visszahízod talán a dupláját is, mivel annyira kimerül a "kúra" alatt a szervezeted energiaraktára, hogy amint visszaállsz a normál táplálkozásra, eszeveszettül felhalmoz minden tápanyagot - érthető módon.
2010. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én már egyszer végig csináltam és semmi bajom nem lett. 15kg-ot fogytam, abból most rá másfél évre jött vissza 5 kiló, mert nem igazán foglalkoztam az étkezéssel. Köszönöm a tanácsokat, de nem értem minek jöttök erre a topikra, ha a diéta ellen vagytok. Nem kell foglalkozni azzal aki csinálja, ha baja lesz akkor az ő baja nem a tiétek. Több ilyen kommentra nem vagyok kíváncsi.


Szóval, válaszolna valaki a feltett kérdésemre?

2010. okt. 21. 19:23
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én csinálom, és már többször végig csináltam. Nekem csak ez az egy diéta megy. Ma szénhidrát napom van... :) Oh, happy day... :D
2010. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Böse ***** válasza:
6%

100 000-szer ki lett tárgyalva az oldalon hogy a 90 napos diéta életveszélyes, és haszontalan.

Talán ha elfogadnád amit a hozzáértők mondanak, nem lehurrognád őket, akkor segítenének is.

2010. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
93%
Én tavaly végigcsináltam, lejött 12 kg, azóta 2 vissza és köszönöm, jól vagyok.
2010. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát ti biztos mind hozzáértők vagytok ;)

Én is megcsináltam másfél éve, 15kg mínusz és az utóbbi 3 hónapba jött vissza 4-5. És még élek. Szinte hihetetlen.

2010. okt. 25. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!