Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Akinek sikerült a diéta, nem...

Akinek sikerült a diéta, nem segítene nekem? Aki lefogyott a 90 napos diétától keressen fel, mert elején vagyok és mit is mondjak nem ilyenre számítottam!

Figyelt kérdés
aki tud kérlek segítsen
2009. jan. 4. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Attol fugg mit nevezel sikernek.

Ha ~10kg izom eltuntetese siker akkor sokan tudnak segiteni...

(Tigi)

2009. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom mi a fenéért kelted az emberekbe azt a hitet, hogy a 90 napos diéta nem jó. Nem egy ember a környezetemben lefogyott, és nem szedte vissza. Szóval ha te próbáltad, és úgy mondasz rosszat, akkor biztos rosszul csináltad, ha nem próbáltad, akkor fogd be a szád.
2009. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nem tudom milyen segítségre gondolsz? Én fogytam 15kg-ot tavaly és most is elkezdem.A reggelei gyümölcsöt és a víznapot a legnehezebb be tartani. Igaz én a víznapot csak késő délutánig bírtam és ekkor ettem gyümölcsöt.A mindennapi tornám 30perc volt.Mérd meg a súlyodat,mell comb, has körét és ehhez tudsz hetente igazodni.Házipatika oldalon nyithatsz naplót a fogyásodhoz vagy a most induló fogyókurához kereshetsz társat és itt mindig leírhatod a napi-heti adataidat nakam sokat segített.Csak 1 tipp. Én sok kitartást kívánok neked, hogy elérd a célodat. Írhatsz privátba.
2009. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%

hello Tigi

nem értelek hogy neked miért kell fikáznod szinte minden egyes kérdésre ugy látszik te nem tudod milyen öröm az mikor az ember 10 kg tók megszabadul .főleg ha az ember túlsúlyos.és nagyon sok embernél be vált a 90 napos .nálam is és ismerek még nagyon sok olyat akinél szintugy. 6 hét alatt fogytam 10 kg ot nem koplaltam és nem mindig tartottam be a diétát minimális vétkek voltak és mégis ha valaki érzi hogy az izmából is lead majd edzeni fog és ha valaki már eléri azt a súlyt hogy tetszik is magának a tükörben akkor még jobban fog adni magára!!ha az izmomból adnák le lehet hogy a két gyerekemet nem birnám felemelni sem!!:-)és amugy te olyan tökéletes vagy?légyszives ne fikázz inkább akaraterőt adj másoknak!!üdv

2009. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Azt elhiszem, hogy lehet 10 kilot fogyni vele de annak nagy resze izom, es nem zsir.

Tehat magadat csapod be az egeszseged rovasara.

Es mar megbocsassatok, de senkit nem fogok egeszsegtelen dologra buzditani.

Ennyi erovel szurhatnatok winstrol-t is hetente...

Ez a dieta csak akkor hiheto ha alapveto biologiai dolgokkal sem vagy tisztaban, akkor meg kar erolkodnom rajta.

De ajanlom merjetek meg elotte is meg utana is testzsirszazalekot es majd meglatjatok...

(Tigi)

2009. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
És ha közben edz is az ember? Akkor biztos nem izomból fogy.
2009. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
tigi ne példáloz szerekkel főleg ne hülye példákat írj rá. Igazad van, hogy a 90 napos diéta nem jó sajnos a józan észnek mond ellent. De azt tudnod kell,h a legtöbb ember alapból jobban roncsolja az egészségét a mindennapi kajájával mint a 90 napossal. A 90 napos étrend egészségetlen,de az átlag ember átlag napi kajája is az. ez a fajta diéta nőknek 'jó' hiszen telenva tipikus női kajákkal és a nők nem tudnak egyhangúan étkezni inkább nem eszenk semmmit. pl bnőm is ha délelött evett csirkét akkor már délután nem ette meg mert unja én meg legszívesebben szétrobbantam volna. szóval ez a diéta inkább kontrolálja a nőket,h ne egyenek és ha esznek akkor a mennyiséget visszafogja. plussz a nők nem is végenek erősebb fizikai munkát, edzést és a legutolsó dolog amire gondolnak,h vigyázzanak az izomzatukra. pedig izom nélkül nincs alak. nehéz megmagyarázni az embereknek azt,h hogyan kell fogyni. pedig egyszerű lenne csak egy gondolkodásmód kell hozzá. könnyű leírni a tematikáját de alkalmazni nehéz. a mai világban pedig eltorzult az emberek vilgánézete is. ha valakinek fáj a feje bevesz egy fájdalom csillapítót. nem múlasztja el a problémát csak de ha már nem érezzük nem törődünk vele.
2009. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Utolso elottinek:

"És ha közben edz is az ember? Akkor biztos nem izomból fogy." Ha nem viszel be feherjet akkor mi epul be az izomba?

Masreszt a szervezet az izmokat konnyebben bontja mint a zsirt...


Utolsonak:

Teljesen igazad van, hiaba gorcsolok ezen. Az atlagember etkezese ugy sz*r ahogy van. Es tenyleg, a mai vilagban mint a fejfajasra is mondtad, az emberek szeretnek mindent fotelbol intezni. Kar, hogy a mai vilagban az az UFO, aki normalisan taplalkozik, de ez van.

Hiaba koptatom a billentyuzetemet senki sem tud elszakadni az alomvilagbol...

Mar megfordult a fejemben, hogy hagyom ezt az oldalt es boldoguljon mindenki ugy ahogy tud, es sztem ez lesz a vege. Probaltam segiteni, de cserebe csak lehulyeztek es lepontoztak. Rajottem, hogy a vilagot nem fogom megvaltani, de egy probat megert...

Ha nem kell, nem kell. Nekem nincsenek se egeszsegugyi, se sulyproblemaim, ami nem veletlen, mas meg boldoguljon ahogy tud...

(Tigi)

2009. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Tisztelt Tigi!


"Mar megfordult a fejemben, hogy hagyom ezt az oldalt es boldoguljon mindenki ugy ahogy tud, es sztem ez lesz a vege."

Szerintem már másoknak is megfordult a fejében az elmúlt napokban az a gondolat, hogy elhagyod ezt az oldalt és mindenki boldogul a hozzászólásaid nélkül. Legalább ebben az egyben egyetértés van közötted és az itt lavírozó emberek között. Ennek is örülni kell.

"Probaltam segiteni, de cserebe csak lehulyeztek es lepontoztak."

Tegnap már épp kérdezni szerettem volna, hogy te pénzt kapsz-e azért, hogy az elmúlt napokban nem volt válaszod nélkül kérdés. A lepontozáson ne csodálkozz, általában nem arra válaszoltál, amit kérdeztek. Hanem az elveidet nyomatod. Függetlenül attól, hogy van-e benne igazság, nem adtál a kérdésekre választ, épp ezért vélték az emberek haszontalannak. Hülyének meg nem néztek, inkább a te szavaidból sugárzik az, hogy hülyének nézed a népesség nagy többségét.


További szép napot!

2009. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy összefogtunk a 90 napos diéta mellett!!!

Megjegyezném, hogy egy terhes ismerősömnek az orvos ajánlotta a 90 napos diátát. Ha annyira káros lenne, nem ajánlaná egy szakember, pláne nem egy terhes anyukának.

Én 2 éve csináltam, 2 hónap alatt 8 kg-ot fogytam vele. Csak jót tudok mondani a diétáról.

Ma ismét elkezdtem, és remélem végig is csinálom a 90 napot.

2009. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!