Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Akinek sikerült a diéta, nem...

Akinek sikerült a diéta, nem segítene nekem? Aki lefogyott a 90 napos diétától keressen fel, mert elején vagyok és mit is mondjak nem ilyenre számítottam!

Figyelt kérdés
aki tud kérlek segítsen
2009. jan. 4. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló!

Én éppen azért nem kezdtem 2008.elején mert teherbe estem,de ha orvos ajánlotta, akkor.....Egyébként most viszont, hogy már nem szoptatom a kisbabám elkezdtem és végigcsinálom azért is!Magam miatt elsősorban, meg azért is, hogy végre ne kelljen hallgatnom,hogy jól megasszonyosodtam!!!

Tiginek meg csak annyit írnék, hogy nagyon kedves vagy,hogy segíteni akarsz,biztosan nem a rossz szándék vezet, de ha valaki a fejébe vett valamit és igazán elszánt,úgysem tudod eltántorítani!!!Hagyd, hogy mindenki a saját kárán tanuljon(vagy ne),én is azt teszem és majd a végén megmondom, hogy jó volt-e vagy nem ez a 90napos!Én mielőtt elkezdtem,elég sok cikket, véleményt és ellenvéleményt olvastam,de mégis amellett döntöttem, hogy belevágok!Ja, és megnéztem a bodybuilder.hu-t is, na ott aztán igazán agynéma emberek írogatnak, legalábbis gusztustalan módon sértegetik egymást,én inkább nem kérnék ebből, köszi!

Sziasztok és mindenkinek kitartást kívánok a diétához!

2009. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Én egy hónapja fejeztem be a 90 naposat és 14kg fogytam vele.Aki azt mondja hogy kárositja a szervezetett,hülyesség,én is egy orvostól hallotam hogy ez a legjobb diéta,mert mindent ehetsz és semmit nem vonsz meg a szervezetől.a barátnőm 22kg fogyott,16kg a diéta alatt és még utána 5kg.
2009. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az a rossz, hogy ez a kedves Tigi nevű felhasználó mindenkit minősít egyetlen dolga miatt. Nem baj, ha az embernek véleménye van, és kiáll mellette(SŐT!!!).

De NEM kell mindig megtennie, nem kell védekeznie, ha nem támadják. És ha már válaszolsz tedd azt szépen becsomagolva, mert a nők csak így nyelik le.


Csak mot kezdem a diétát, eddig egészségesen étkeztem, minden reggel csak gyümölcsöt eszek már több hónapja.

Nálam a gond, hogy sportolnom kéne mellé, ami szép és jó, csakhogy minden sport terheli a térdeim, gerincem, csípőm, amik amúgy is tropák. Van MBT cipőm mellé, de az ellen dolgozik a súlyom. Nem tudok egyszerűen sportolni, anélkül, hogy diétáznék...ilyen hülye helyzet. Míg nem vagyok 10 kg-mal könyebb, addig az MBT sz@rt sem ér, és addig meg 'csak' úszhatok maximum, ami földrajzi lehetetlenség az én esetemben.

2009. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én azt sem értem hogy állandóan ezzel a testzsír százalékkal vagy megakadva tisztelt Tigi és mi van a túlsúlyos embereknél a magas koleszterin szintel és hasonlokkal az is ugyan olyan káros sőt a diéta segítségével legalább a tükörbe nézve vonzóbbnak találják magukat még ha veszítenek az izmukból akkor is...
2009. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hallod Tigi húzzál már a francba szerintem!!! Minek irsz minden 90 napos kéréshez ha közben meg elítéled??:O Biztos vannak badibilderes témák is, ott szörfölj!!!
2009. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy 100 kilós ember biztos nem fog kardiozni... előbb le kell fogyni, és utána edzeni, vagyis egyre kevesebb tulsullyal kell egyre többet edzeni! Egyébként a dietetikusok is ezt vallják, hogy kb 70-80% a diéta és a mozgásra 20-30%-kal fektetik a hangsulyt! Nem azt mondom hogy nem fontos mozogni, mert amugy fontos nagyon, de egy 20-30kg-os tulsulyos ember csak kárt csinál magában ha komolyan edz!
2009. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!