Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyhatok torna nélkül? napi...

Szilva31 kérdése:

Fogyhatok torna nélkül? napi 500 kalória?

Figyelt kérdés
Nincs időm tornázni 4 hónapja szültem 4 gyermek anyukája vagyok mi előtt meg kapom hogy ne zabáljak stb egyáltalán nem zabalok de estére annyira fáradt vagyok hogy nem megy a torna,terhesség előtt sikerült le fogynom 68kg ra aztán jött a nem tervezett baby akit imádok...És most megint vissza híztam. :( 500 kalorias dietan vagyok.
márc. 8. 05:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még ha volt közöttük egy,két bunkó válsz is párat meg fogadok annyit hozzá teszek még ehez a témához hogy a baba tápszert kap mivel nem volt elég a tejem..és mi előtt le szólna valaki akkor amikor meg született még ettem 🙂 a 7/10 anonim nak csak annyit mondanék ki tartó vagyok a koplalasban mivel 6 hónapig ezt csináltam csak + tornaztam is mellette, futottam.
márc. 8. 23:05
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
És az ilyennek van 4 gyereke... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Gondoltál már arra, milyen példát mutatsz ezzel nekik? Erre gondoltál már?
márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ezzel nem értem mire próbálsz célozni példát mutatni stb bla,bla szerintem tök nincs semmi köze a gyerekeimnek ehez az egész fogyókúrás dologhoz attól ők természetes módon élik az életüket nevelve és semmi hiányt nem szenvednek semmiben kedves 12/12 anonim és milyez a " az ilyennek " van 4 gyereke talán neked nem adatott meg hogy anyuka legyél vagy nem nem is tudom el képzelni mi bánat emészthet téged..🤔😒 te el tevedhettel itt nagyon drága komentelő menj más felé ki tárni a banatod 🙃😉
márc. 9. 04:52
 14/21 A kérdező kommentje:
10/13 teljes mértékben igazat adok mivel valóban így érzem magam fáradtan .. meg próbálok élet másképp neki futni ennek 😔
márc. 9. 04:59
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szigorúan vesszük, hogy csak a kérdésre válaszoljunk, akkor igen, nyilván lehet torna nélkül is fogyni, ha éhezel. Például Auschwitzban se sokan sportoltak, mégse voltak köztük kövérek.


Viszont gondold végig, hogy nem véletlenül szólta le mindenki az ötletedet.

Gondold végig azt is, hogy te NEM a terhesség miatt híztál vissza, hanem mert a terhesség alatt abbahagytad a diétát.

Azt hiszem, a 3. válasz az enyém. Tudod, nekem 16 évesen támadt az a remek ötletem, hogy koplalással adom le a túlsúlyomat. Itt indult el az a jojó diéta, aminek a végén 120 kilót mutatott a mérleg, miközben szinte állandóan fogyóztam. Hangsúly azon, hogy szinte... Annyira elkezdett tartalékolni a szervezetem, hogy egy nap alatt képes vagyok többet hízni, mint egy hónap alatt leadni. 😂😂😂 Mai napig úgy kezdem a decembert, hogy karácsonyig leadok 3 kilót, hogy a 3 napos ünnep alatt felszedett 3 kilót előre ledolgozzam. 😂😂😂



És most képzeld el azt, hogy mindhárom terhességem alatt fogytam. Három okból: a hormon háztartás megváltozik, a magzat elveszi, amire szüksége van, és terhességi cukorbetegség miatt betűre betartottam az 1600 kcal/160 g szénhidrát diétát.

Aztán meglett a baba, és elkezdtem koplalni, és ezzel együtt hízni is. 🤦

Oké, tegyük hozzá, hogy én stressz miatt akkor is hízok, ha nem eszek. 🙈 Először a nagyon felesleges 90 kilótól szabadultam meg (exférj), a többi 24 már szinte magától lement. És még mindig minden hónapban kicsit kevesebbet mutat a mérleg.

Néha jó lenne persze, ha egyből el tudnám érni az álomsúlyt, ilyenkor viszont eszembe jut, hogy eddig se volt jó ötlet koplalni.

Viszont már most közelebb az álomsúlyom, mint az elmúlt 20 évben bármikor. 🙈

márc. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök nincs semmi köze a gyerekeimnek ehez az egész fogyókúrás dologhoz attól ők természetes módon élik az életüket


Azt hiszed, nem tűnik fel nekik, amit csinálsz? Hogy nem eszel? Ha velehe ők is fogyni akarnak,mit szólsz, ha a te példádat követik?

márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16/16 anonim nem fogják az én példámat követni nyugi 🤦‍♀️
márc. 10. 05:29
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy kell tekinteni, mintha magasabb lenne az alapanyagcseréd - hiszen kisbabád van, tejet termelsz. Napi 500 kalória deficit nem biztos, hogy belefér.
márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

honnan szednek ekkora marhaságokaT?

miért nem néznek utána?

ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
hogy jutott eszedbe hogy 500 kalóriával talán fogyni fogsz?
ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!