Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi kalória bevitellel...

Ennyi kalória bevitellel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Ülő irodai munkát végzek, kiszámoltam az energia igényem. Amire 1700 kcal jött ki, mivel 170 cm, 75 kg és 23 éves férfi vagyok.

Ha ennyit eszek egy nap azzal fogyok? Vagy ettől kell még -500 kcallal kevesebbett ennem naponta, hogy heti fél kg- ot fogyjak?



2023. nov. 2. 06:55
 1/8 anonim válasza:
4%
Egy dolgot megtanultam, a kalória számlálás semmit sem ér, mert úgysem vagyunk pontosak, és bőven alább számoljuk a valóságnál. 5 hónap alatt 10kg úgy fogytam le, hogy az átlagos adagom felét ettem meg (nem 1 rántott hús hanem annak a fele pl.) Olyan vizet választottam aminek cukor tartalma 0, illetve semmi nassolnivaló, még 1 csoki sem. Nehéz volt, aztán hozzászoktam.
2023. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont annyit viszel be, amennyit elégetsz, akkor szinten tartod a súlyodat. Ha többet eszel, akkor bízol, ha kevesebbet, akkor fogysz.
2023. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit elszámoltál mert a te napi kalóriaigényed valahol 2100kcal környékén van!

[link]

2023. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2100 kcal mellett tartanal sulyt.

1700 a bmr od kornyeke, annal kevesebbet sose egyel. Tehat ha ennyit eszel, azzal a leheto leggyorsabban es egeszsegesen tudsz fogyni. Az utemet sporttal tudod fokozni

2023. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ha 1600 kalóriát eszek egy nap azzal simán fogynék?

Szerintem az rengeteg… biztos hogy ilyen sokat ehetek?

2023. nov. 2. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
1600kcal egyáltalán nem sok! Ha ennyit fogsz naponta bevinni, amellett hogy sok zöldséget is eszel, simán fogyni fogsz!
2023. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1600 kevés. Ne egyél 1700 alatt mert egeszsegtelenuk fogsz tudni fogyni.
2023. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtanulni keveset szedni, vagy meghagyni. A gyomor jelzések kezelése: ~ 25 % valós éhség, a többi csak jelzés. Azt le kell nyugtatni egy-egy negró v. kis kocka csoki, valami hasonló. 12 órába beosztani a kb 5 étkezést. Sok ember azért is hízik el mert vagy 20 órán át eszik, vagy csak 3-4 órába sűríti az étkezést. Üdv! [link]
2023. nov. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!