Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Érdemes elkezdeni a 90 napost?

Érdemes elkezdeni a 90 napost?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak sokfélét, van akinek bejött, van akinek nem. Szeretném tudni mennyire hatásos! 16éves vok,170cm 77kg és május-júniusig szeretnék lefogyni! Kb.65kg-ra, lehetséges ez?
2009. febr. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

minden lehetséges és hatásos csak akarni kell.

csak elhatározás kérdése.

2009. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 16 éves résznér már bukott is a dolog. Túl fiatal vagy, a szervezeted még változik. Helyette sportolj aktívan, és próbálj sok zöldséget gyümölcsöt enni.
2009. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Tönkreteheted vele a tested normális fejlődését ilyen fiatalon.

Inkább tornázz, és közben tanulj meg magyarul. Bár nem nagyon hibás, amit írtál - csak hanyag.

2009. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Én 17 vagyok, de én is fiatalnak tartom magam.

Nekem muszáj volt belekezdenem egészségügyi okokból, de te próbálj normálisan lefogyni.

2009. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sportolok, 9 éves korom óta több mindent csináltam versenyszerűen, csak abba kellett hagynom sérülés miatt a versenyzést, úgyh most nem vagyok olyan aktív..
2009. febr. 3. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Én belekeztem végigcsináltam, lefogytam úgy 7 kilót.

Abbahagytam, visszaálltam normális étrendre, odafigyeltem a vacsira, és mégi kb 10-et visszahíztam. Drasztikusan, pár hónap alatt.

Szörnyű érzés volt.

2009. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy ismerősőöm csinálta és fogyott vele 14 kg-t. Csak érdekelt vna h a többségnek mi a tapasztalata
2009. febr. 9. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!