Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 évesen érdemes elkezdeni...

14 évesen érdemes elkezdeni fogyókúrázni, vagy még "nyúlni" fogok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl kövér, de jó lenne vékonyabbnak lenni.14/F
2010. ápr. 17. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy még fogsz nyúlni


A fiúk 18 éves korig TUTI, hogy nőnek és fogyókúrával csak megállitod a növésed. Nem mondom, hogy minden fogyókúrával, de a fogyókúra az fogyókúra és nincs semmi értelme egy 14 éves fiúnak......egyél ami jólesik, most még megteheted

2010. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
semmiképp ne fogyókúrázz!!!
2010. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én már 15-6 éves korom után nem igen nőttem, de szerintem még ne fogyózz, inkább sportolj. Amúgy is milyen hülyén hangzik az, hogy ha valaki fiú létére fogyózik? Jó akkor lehet, ha 140 kg, de ha csak kicsit vagy elhízva akkor inkább ne.
2010. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

14 évesen gyúrjál, sportolj mozogj! Hagyd a fenébe ezt a hülye fogyókúra divatot. Értelmetlen az egész. Mozogni kell sokkal többet, és kész.

De most tegyük fel, hogy lefogysz valamennyit. Mi fog történni? Jobb lesz az alakod? NEM! Mert a bőröd lötyögni fog rajtad, mert nincs a zsír alatt izom. Most meg tudod alapozni a testalkatodat egész életere, ha sportolni kezdesz valamit komolyabban. Később is lehet, csak sokkal lassabban fejlődik már akkor az ember. Ha van még kérdésed, nyugodtan küldj privit. Üdv,


B.

2010. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!