Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni? Beválhat?

Érdemes elkezdeni? Beválhat?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 21. 23:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon unalmas étrend, én nem bírnám végigcsinálni.
2010. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1000-szer leírtam, nem baj egyszer még belefér. MEG KELL TANULNI TÁPLÁLKOZNI!!!! Hogy mi, hogyan működik! Mi miért kell a szervezetnek!!! Fehérjék, szénhidrátok zsírok! Komolyan ezt a sok belinkelt f@szságot... hozzáértőként olvasni egy elmebaj.

Olyan ez, mintha egy analfabéta forgatná a könyvet, és hümmögne össze-vissza, folyatná rá a nyálát, meg kitépkedné a lapokat, fejjel lefelé tartaná, és közben mindvégig kérdezgetné, hogy: "ÍGY JÓ?" Nem bazeg nagyon nem jó, mert előbb meg kell tanulni olvasni!!! De sokan itt nem akarnak megtanulni, helyette inkább elhiszik a többi analfabétának, hogy azok már tudnak. Lövöldöztök vaktában ezekkel az idióta fogyókúrákkal...


[link]


A lap közepétől kék betűvel kezdődik, hogy "étrend" Onnantól olvasd a dolgokat, és tudd meg mi mért van. Ha erre nem veszed a fáradtságot, akkor egy életen át ki leszel szolgáltatva a degenerált magazinok még idiótább ötleteinek...


Hajrá..

2010. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, azt a kétszersültet tojással ebédre felejtsd el, helyette egyél normális diétás ebédet:


Pl:

Köretnek: pl rizst, rizibizit, barnarizst vagy párolt zöldséget

Hozzá: csirkét, pulykahusit, csirkemájat vagy halat

Mellé: uborkát, paradicsomot, fejessalátát


Ezeket felváltva edd napi 1 tányérral, max 2 szelet husival.

És ha azt akarod, hogy soknak tűnjön, akkor edd lassan kis villával.


Meg ehetsz paradicsomlevest, csirkehúslevest, de tésztát ne sokat mer az hízlal.


Rántást se egyél és semmilyen fehér búza liszből készült dolgot, pl zsömlét max napi 1-et, de kenyeret inkább ne.


Én így élek már kb 5 éve, egészségesen és vékonyan.

Persze néha becsúszik egy-egy finomság is :)


Sajtot, tojást, tejfölt, majonézt, vajat, lisztet nem eszek. Olajat szoktam, mármint olajban sütöm a húst, gyorsan, hogy ne szívja be, vagy rácson sütöm flekken, de disznó húst nem eszek :)


Ennyi.


Ha ettől nem fogysz le, akkor semmitől.

2010. jan. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hja és sültkrumplit se egyél.

ha kell akkor inkább főzve, de ne sokat.

2010. jan. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, amit az utolsó kettő írt, hallgass rájuk! Én csak annyit mondanék az utolsónak, hogy nagyon jó, amit írt, de a tojást nem szabadna teljesen kihagyni az étrendjéből, mert nagyon fontos összetevőket tartalmaz és egyébként fogyókúrás, nem fogsz tudni belőle 4-5-öt megenni, szóval nincs benne sok kcal. Ha nem eszed minden nap, nem lesz magas a koleszterin szinted sem, sőt a sárgáját ki lehet hagyni, megsütheted csak a fehérjét. Rengeteg vitamin és fehérje van benne. Szóval nyugodtan egyél sült tojást/tükör tojást/omlettet/főtt tojást kérdező, persze nem 10 darabot naponta (én teljesen olaj nélkül készítem ezeket). Tojás imádó vagyok és így is lehet fogyni, nem kell kihagyni a tojást. Nagyon sok értékes tápanyagot elvesztesz, ha sosem eszel tojást. Viszont amit ez a diéta csinál, az beteges. Eleve kétszersültet nem kellene vacsorára enni, tojást is inkább délelőtt, arról nem beszélve, hogy a tejföl így napi szinten hízlal. Ne csak 3 étkezésed legyen, hanem 5-6 kisebb. Úgy sokkal jobban felgyorsul az anyagcseréd. Semmi értelme az ilyen diétáknak, változtass az életmódodon, mert attól, hogy ezt végigcsinálod, nem fogsz tartósan lefogyni, ha utána újra azt eszed, amit régen.
2010. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek x) kivéve a másodiknak ...hogy te milyen egy öntelt bunkó,köcsög szatír vagy. ha annyira unod akkor ne válaszolj te majom !!!
2010. jan. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!