Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány évesen érdemes elkezdeni...

Hány évesen érdemes elkezdeni a fogyókurát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedett az alakommal,de 14 vagyok,és aztmondják ilyenkor még nemérdemes fogyokurázni mert sok változáson megyek még át.Jólvan,nemvagyok túlsúlyos,se kövérnek se mondható,cska picit teltebb.Elég sokat mozgok,naponta több órát kint vagyok,sokat sétálok,futok és biciklizek.Busz helyett inkább biciklit használok.
2011. aug. 19. 13:47
 1/7 bix ***** válasza:
100%
16-17 ig én nem javasolnám... a kajádban max kerüld a cukros üdítőket, az olajban sült dolgokat és ennyi. de ne akarj 30 kilós modell lenni mert amíg növésben vagy nem jó ilyenekkel játszani. lehet hogy nem lesz para, de inkább mégis...
2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én 16-17 évesen sem javasolnám, igaz, mindenki csinálja, de ebben a korban, ha ész nélkül csinálod, még bőven okozhat meddőséget.


Ne hízz el - az sokkal könnyebb, mint lefogyni.

Növeld a sport mennyiségét.

2011. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak sportolj, és ne egyél szemetet. :) Illetve sok vizet igyál! :))


Szép napot!

2011. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszokat :)

Hát nemis állt sose szándékomban 30-40kilóra lemenni mint egy anorexiás..hanem ugy 50 körül max 60 de az már télleg a maximum...most próbálom tartani az alakom,a sulim is 3-4 km-re van és biciklizek mindennap.Vagyis fogok szeptembertől :D

És odafigyelek mit nyelek le :) zsíros ételeket nemis szeretem,disznó hust kerülöm.

2011. aug. 19. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán milyen alapparaméterekről indulnál?
2011. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

167 cm magas vagyok és 63 kiló :/

a combjaim és a fenekem nagyobb ://

2011. aug. 19. 14:10
 7/7 anonim válasza:
sztem nem korhoz kötött
2012. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!