Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Azokat akiknek nem tetszik a...

Azokat akiknek nem tetszik a 90napos és beledumálnak a dolgokba, azokat miért engedik kiírni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom mindenki felnőtt ember már,hogy eldöntse milyen diétával próbálkozik!Vannak emberek akik ebben és vannak akik másban hisznek.Gondolom sokan azért jönnek erre az oldalra,hogy tanácsot kérjenek,nem pedig,hogy ezeket olvassák.Rengeteg ember van,akik hisznek benne és nem csak tanácsért,hanem erőt meríteni is ide jönnek.Foglalkozzon mindenki a saját dolgával,aki nem hisz benne,nem kell belépni!Így csak elveszik a diétázó sorstársaim kedvét.Számos jó barátom fogyott már a 90 napossal és nem hízták vissza.Jah és senki nem lett beteg meg ilyesmi marhaságok.Sőt van aki életmódot váltott.Úgyhogy legyetek szivesek mással foglalkozni,mondjuk a saját dolgaitokkal és nem kell a reklám sem ha esetleg táplálék tanácsadók,edzők vagy ilyesmik vagytok.Kedves sorstársaim!Nektek meg kitartás!Most kezdtem én is és remélem mindenki eléri azt,amit el szeretne!:) Sok szerencsét mindenkinek!
2011. márc. 3. 11:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Oké,bocs,csak elolvastam,szólni meg nem is merek...
2011. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

1. szerencsére ebben az országban (még) vélemény- és szólásszabadság van.

2. Ha valakinek nem tetszik a stílus, nem muszáj itt tanácsot kérnie.

3. Attól, hogy "hiszel" valamiben, még nem biztos, hogy úgy van, lásd Télapó.

4. Ne haragudj, de ha valaki tanácsot kér, akkor én nem fogok neki hazudni, mert azzal sokra nem megy - attól sem fog működni a dolog (nem kifejezetten csak a 90 naposra gondolok, hanem bármilyen problémára), ha jó mélyen benyalok neki, nehogy megbántsam az érzékeny lelkecskéjét.

Ha valaki csak olyan véleményeket akar hallani, amit ő maga is gondol, felesleges kérdeznie. Szerintem. És inkább pontozzanak le, mint hogy saját magamat kelljen szembeköpnöm, mert szándékosan félrevezettem valakit.

2011. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csak az ilyenek véleményére mint Te,kedves 12:20-as hozzászóló,senki nem kíváncsi.Nem hiszem,hogy azért jönnek ide az emberek,hogy az ilyen véleményeket olvasgassák.Nem azzal van a baj,ha azt írjátok,hogy én megpróbáltam,de sajnos nem jártam sikerrel,hanem a fikázásokkal,meg azzal,hogy lehülyézitek azokat az embereket,akik úgy gondolják,hogy hatásos a dolog.De gondolom Ti mind ilyen 40 kilósak vagytok,akik osszák itt az észt és az életben nem volt rajtatok 10 dkg + sem.Na látod!?Az ilyenekből nem kérünk.Minek jöttök ide fel?Unatkoztok?Ha annyira szar szerintetek ez a diéta,akkor MIÉRT léptek be erre az oldalra??????Komolyan nem értem,mert ha vmi sztem szar,akkor nem érdekel és nem lépek be.Ezt magyarázza meg nekem vki!
2011. márc. 3. 12:43
 4/28 anonim ***** válasza:
54%
Buta vagy, és érvelni sem tudsz. Azért, mert téged nem érdekel a sajátoddal ellentétes vélemény, nem mondhatod, hogy SENKIT sem. Lehet, hogy mások nyitottabbak és értelmesebbek nálad, ne általánosíts, kérlek.
2011. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel fogytam már 20 kilót, úgyhogy tudom miről beszélek. Ha valakinek nem tetszik a véleménye, akkor hagyd figyelmen kívül. De ahogy már írták, attól még hogy te elhiszed hogy a 90 napos jó, még nem biztos hogy úgy is van..
2011. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Szóval..:)

Mi lenne, ha egyszerűen csak kilépnél a gyakorikerdesek.hu-ról?:)))))

Ha annyira bízol benne, hogy reggelre gyümölcsöt enni, és a négyből 2 napig csak szénhidrátot enni(fehérje nélkül), akkor csináld!:))))))))))

De nem kéne felháborodva lenned azért, mert vannak az úgynevezett normális, hozzá értő emberek, és e emberek leírják a "frankót".

Ehhez pedig nem kell ám nagy tudás. Reggel szénhidrát(tk..), délben kevesebb szénhidrát plusz fehérje, uzsonna gyümölcs/zöldség, vacsora fehérje, zöldség.

Fú de nagy "hülyeség"...

2011. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

Ja és kedveském: a fogyókúra kategóriára kiírja a 90 napos diétás kérdéseket is..:)

És vannak lojalitással rendelkező egyének, mint például én, és eléggé nehéz hagyni hogy a buta, felelőtlen emberek tönkre teszik szegény testüket mert nem szólt nekik senki, hogy "hé! ezt nem kéne".

De téged meg se próbállak lebeszélni, most már szabályosan AKAROM hogy tönkretedd magad, hiszen csak pár sor kellett ahhoz, hogy meggyűlöljelek. Puszika

2011. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nektek nem kellene idejönni.Lassan már ilyen szerencsétlenekről szól ez az egész oldal.Azt kellene nekem is bújni amiben ti hisztek és fikázódni veletek egész nap,csak én nem alacsonyodom le erre a szintre,+amúgy is van jobb dolgom ahelyett.
2011. márc. 3. 17:45
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
aha, szóval moderáltatod is a neked nem tetsző (egyébként normál hangvételű, nem sértő) válaszokat. ez mindennek a legalja
2011. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki felnőtt ember itt. Sok a tizenéves. A tizenévesek hajlamosak túlzásokba esni, bemagyarázni maguknak mindent, testképzavarral is küzdhetnek.


Ha egy negatív hozzászólás elveszi az ember kedvét, nem is akarja igazán csinálni, és a hozzászólást jelöli meg kifogásként, miért ne kelljen.


Ha felnőtt valaki, nem fog megtántorodni, mert valaki azt mondja, hogy ez rossz. Viszont a felnőttség jele az is, ha meghallgat mindenkit, nem kapálózik, háborog, hanem elfogadja ki-mit mond, továbbá felméri ki-milyen eredménnyel volt az adott diétáról, és ha több a negatívum, belátja, hogy mással kéne próbálkozni először. Ha valaki látatlanban mond véleményt persze bosszantó, de miért nem hagyod rá?


És miért nem tudsz egy közt tenni a mondatvégi írásjeled és a következő mondat első betűje közé?

2011. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!