Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 11 éves 150 cm vagyok és le...

11 éves 150 cm vagyok és le lehetne fogynom most 57 kg-ról 35-re?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogyan?


(90 nap alatt)


2011. máj. 7. 15:44
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
az én osztálytársam 12 éves 30 kilóóval,és olyan mint egy anoreksziás(de NEM az)és nagyon alacsony,én 70 kiló vagyok 172 cm-el,és pont jó az alkatom,,,alakom :-)
2011. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

35 kiló meg viszont a másik véglet, nem kell annyinak lenned. Beszélj a szüleiddel, mondd el mi a gondod, mondd, hogy nem érzed jól magad így. Kezdj el valamit sportolni, mindegy mit, ami eddig szimpatikus volt. Menj el nyugodtan táborba, ahol nem csak ülni kell, hanem sokat mozogni.

A nasizást csökkentsd,de legjobb ha elhagyod, és a cukros üdítők sem tesznek jót. Ha unatkozol és amiatt eszel, keress magadnak valami hobbit, pl. kreatívkodhatsz valamit.

2011. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
mozogj minden nap!! ne egyél csipszet, csokit, ne igyál cukros üdítőket , de egyél rendesen! sok zöldséget, gyümölcsöt, és kérd meg anyukád, hogy vegyen barna kenyeret. ennyi a titok. tartsd a súlyod, két-három év múlva meghálálod magadnak.
2011. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Akkor egyél, ha éhes vagy, és akkor is egészségeseket, húst, zöldséget, gyümölcsöt, tojást, tejterméket. Kenyeret inkább délelőtt egyél, és ne nassolj étkezések között egyáltalán.


De nem tudom megállni, hogy le ne írjam: NEM NORMÁLIS, hogy egy 11 éves gyereknek a fogyókúrán jár az esze. Játsszál, olvass, biciklizz, sétálj, rajzolj.

Foglald el magad valamivel, ami a korodnak megfelelő, ne folyton a súlyoddal foglalkozz.


Nekem elképesztő, hogy tizenegy-két éves gyerekeknek a fogyókúrán jár az eszük.


Már most meg akarnak felelni ennek a 40 kilós, csont-bőr nőideálnak. Annyira szomorú! Egy 11 éves gyerek még GYEREK! Nem ezzel kellene törődnie. Mi lesz később? Bulimia, anorexia?

2011. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Keress inkább valakit aki kiveri ezt a fejedből !
2011. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

19:59

egyáltalán nem erről van szó...

egy ilyen súlyú, korú, magasságú gyermek eléggé beleesik a duci kategóriába, sőt...


A saját maga érdeke, hogy még most tegyen ellene és ne a tinédzserévei teljenek rosszul

(ilyen ütemben ki tudja hol állna meg a súlya)

inkább az a gond, hogy a szülőknek nem jutott ez eszébe...


Nem véletlenül jutott eszébe, gondolom zavarja, vagy szóvátették már neki.

2011. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Bogee123 válasza:

Kedves tinédzsertársam :DD

Ne fogyózz mert tényleg nem fejlődsz tovább hajjaj...kitudja mijen bajaid lesznek??

Max sportolj és egyél rendesen énis ezt fogom tenni én 159 cm és 49 kg vagyok :) énis akartam fogyózni, de ilyen körülmények között nem merek. Csak tartsd a súlyod :) SOk sikert !! :D <3

2011. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Kedves Binky!

Igazad van, persze.

Kicsit dundi a kérdező, de szerintem inkább dundi legyen, mint táplálkozási beteg.

És valóban a szüleinek kellene erre gondolnia és egészségesebben főzni, nem neki kellene gyötörnie magát.


Másrészt, ha valaki olyan alkat, hogy alapból húsosabb, az soha nem lesz vékony.

Inkább el kell fogadni magunkat, és normális keretek között változtatni.

Sajnálom azokat, akik szenvednek a túlsúlyuk miatt.

Változtassanak persze, de ha egészségesen esznek és sportolnak és mégis vaskosabbak, akkor nem érdemes gyötrődni rajta.

Úgyhogy kedves Kérdező, először szeresd meg magad olyannak, amilyen vagy, és okosan változtass az egészségtelen életmódodon.

És ne 90 nap alatt akarj lefogyni, pláne ne 35 kilóra.

Inkább lassan, de biztosan!

Sok sikert!

2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Akkor leírom a sztorimat...

12 évesen én már a duci kategóriába tartoztam, ez odáig fajult, hogy 17 évesen 73 kilót nyomtam. Ez nem tűnik soknak azok szemében, akik sportolnak és úgy vannak 70 kiló környékén,de nagyon sok volt. 12-17 éves koromig piszkálódás tárgya voltam, korábban nem olyan durván, de gimnáziumban egyértelműen én voltam az egyik 'kövér lány'.

A hízásom oka az unatkozás volt, hogy a szüleim rendszeresen hagytak otthon, egyedül, és nem volt jobb dolgom, mint enni. Később stresszevő voltam évekig. A fele rokonsáogm szerint 'majd leadja', a másik fele szerint 'ilyen az alkata'. Persze azért ment a susmus, anyám rondán nézett, ha szedtem még egy tányérral, rám is szólt, de nem főzött továbbra sem egészségesebben.


Tény, hogy körte forma vagyok, alkatilag széles a csípőm, de nem kell ilyen kövérnek lenni, bizonyíték erre, hogy képes voltam lefogyni. Szülői támogatás nélkül persze, önerőből.

Ha egy 11 éves lányt érdekli a súlya, akkor annak okai vannak. 1) nem érzi jól magát a bőrében 2) szóvátették neki


Normális a kérdező testsúlya? Nem! Érhetik belőle hátrányok(akár közösségben)? Igen! Lehetnek később egészségügyi problémái ebből? Igen!


Nem értem miről is beszélünk...

2011. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Jól van Binky, így már értem, és igazad is van!

Az a baj, hogy neked sem segítettek lefogyni, és hagyták, hogy unalmadban egyél.

Tudom, hogy van ilyen szülő, aki tömi a gyerekét, mondván, hogy majd leadja.

És ez nagyon helytelen.


Na, de hogy én is leírjam a saját példámat, én mindig teljesen normális súlyú voltam, csak az alkatomhoz képest nagyobb a fenekem, és úgymond combos vagyok.

Jártam balettra, nagyon szerettem, amíg a balettmester azt nem mondta nekem 12-13 éves koromban, hogy "Úgy meghíztál, mint egy tehén!" És folyamatosan ment a piszkálás.

Annyira bántott, hogy évekig nem is bírtam elfogadni az alakomat. Most már igen, megszerettem, mondjuk most is edzek, de nekem ez annyira bántó volt, hogy folyton hosszú pólókban jártam kb.17 éves koromig.

És most visszanézve az akkori képeket látok egy tök normális alkatú, inkább vékonyabb kislányt, aki éppen elkezdett nőiesedni, és magára szedett egy kis húst.


Ezért sajnálom azokat a gyerekeket, akiket az alakjukkal piszkálnak.

2011. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!