Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » ! SÜRGŐS! Hogyan fogyjak le...

! SÜRGŐS! Hogyan fogyjak le tavaszig?

Figyelt kérdés
Nem tudok lejárni edzeni,futópadot szobabiciklit stb-t venni.Otthoni gyakorlatok érdekelnek.Főleg combról felkarról és csípőről szeretnék fogyni.Hogyan??
2010. dec. 17. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tavaszig?Gyorsan!
2010. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
66%

kemény diéta és pár erősítő pl Rubint Réka.

Nem tudom hány éves vagy, én most 16/l 155 cm és 48-49 kg.

februárban még 62 voltam, márciusig 3 kg-t fogytam kiwi diétával. Aztán nagy nehezen elértem az 58-at március végére, majd feladtam hogy végleg vastagok lesznek a combjaim és nagy a pocakom.. augusztusban rohamosan kezdtem fogyni... 58-50 alig 3 hét alatt. Tükörben nem látok változást, sajnos...de másoknak feltűnik, hogy sokat fogytam valamint az egész ruhatáramat ki kellett cserélni. De még 3kg-t szeretnék fogyni. a titok: Este hat után semmit nem ettem, SOHA! és azon az elven éltem a 3 hét alatt hogy amit nem eszel meg az nem hizlal, napi 50 felülést csináltam és széles terpeszben 60 guggolást remélem segítettem. :)

2010. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én 8 kilót fogytam 5 hónap alatt 11 kilót fogytam ezzel a módszerrel :

kihagytam a kenyeret és mindenféle sütiket,nem ettem reggelit,ebéddel kezdődött a napom,és vacsorára csak salátát ettem grillezett csirkemellel. Este 5 után semmit sem ettem. Közben beiktattam egy 13 napos diétát,ami sokat segített. Rengeteg folyadékot ittam,napi 3-4 litert.

Hetente 4x tornáztam otthon Rubint Réka dvd-re.

Döntsd el,hogy akarsz kinézni! Nekem az is sokat segített,hogy naponta többször mértem magam. Ösztönzött,hogy hétvégére kevesebb legyek.

Remélem,segítettem. :) Sok sikert!

2010. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

* Én 11 kilót fogytam 5 hónap alatt

bocsi,elírtam :S

2010. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért irhatnál pár dolgot, hogy mik a terveid, milyen módszerrel szerelnél lefogyni, mit enni...stb.

Mert gondolom sejted, hogy senki nem fog neked kapásból 20 oldalt írni a témáról:)


Az, hogy neked hova rakódik le a zsír előszőr, azt a genetika határozza meg.

De ahova a leghamarabb kezdtél el hízni, onnan fogsz lefogyni a legkésőbb:)

Jó ha tudod, hogy a kaján múlik minden. De ez nem azt jelenti, hogy akkor no sport:D

2010. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
50%
zsírleszívás
2010. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Javasolnám hogy reggelire egyél sokat, azt nap közben lemozgod, ebédre kevesebbet, vacsira semmit. Kerüld az édességeket, csokit, sütiket, Ha mégis elcsábulnál, csak étcsokit egyél, abban kevés a kalória.

Ne éheztesd magad, az nem megoldás, ha fája fejed, akkor inkább keveset egyél, de napi 4-5 alkalommal, csak néhány falatot. Egye-egy szendvicset, gyümölcsöt. Szedj C-vitamint. Remek táplálékkiegészitő és nem hagyja elgyengülni a szervezeted. Azt is figyeld hogy mit eszel. Kenyeret naponta csak egyszer. A rizsa sülthússal nem hizlaló. Igyál sokat, mert az is tisztija az emésztőrendszert.

És persze a sok mozgás. Menj le egy konditerembe, vagy naponta csak fél órát otthon egy fogyitornával.

2010. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
növeld a napi táplálékbeviteled arányosan hetente 100 kalóriával! Ezek lehetőleg telített zsírok legyenek. Ezután sokkold a szervezeted, és a 3. héten ne egyél semmit. Ekkor a zsírok elkezdenek lebontódni, maradandó következmények nélkül. A böjthéten minden nap fuss 1 km-ert! Én ezzel a módszerrel fogytam 10 kilót 6 hét alatt
2010. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye!!!(utolsó válaszolónak szól) már bocsáss meg de ez...inkább élek csak salátán!
2010. dec. 25. 20:40
 10/13 anonim válasza:
Ő... Melyik tavaszig, milyen súlyról és mennyit?
2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!